320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti jalgpalliliit kaalub enne suvist Eestis toimuvat U-19 EM-finaalturniiri Frank Bernhardti taandamist meie esindusvõistkonna peatreeneri kohalt. Lõplik otsus selle kohta võib sündida juba järgmisel nädalal.



    Kas herr Bernhardt on ligi 5 a. Eestis elatud aja jooksul saanud selgeks noorkoondislastega arusaadavalt suhtlemiseks vajaliku eesti keele?

    Kommentaar


      Arno nõus aitama.

      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Ma arvan ,et Frank teeb siit sääred ,kui maha võetakse ja ei hakka ka U-21 -ga enam jändama . Siiski peab tunnistama ,et bundes nüüd ainult sitta kah ei keeranud. Seda tegi ta ikkagi rohkem viimasel aastal ,kui vennal miski pärast juhe kokku jooksis.Tänu temale on noored saanud väga palju erinevaid sõprusmänge Euroopa riikide koondistega. Oma saksa keelega on ta siia toonud palju huvitavaid vastaseid ,millest me enne vaid unistada võisime . Muudki noortetööd on ta siin sudinud.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Räägiti ju, et Tammeka treeneriks. Poleks ehk mõeldamatu variant, teades, kes Tammeka omanikud on.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            6:0 pakk
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Arno pandigi pulti

              Kommentaar


                Algselt postitas pesa Vaata postitust
                Arno pandigi pulti
                Ja karvase käsi oli püksis...

                Kommentaar


                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  pole sellist meest EJL-s, kes julgeks hetkel U19 juures muutusi teha (aga oleks vist Arno pädevuses/võimuses) ning Frank ise juba ei taandu.
                  tore, et ka mina vahel eksin

                  Kommentaar


                    Mõistlik otsus. Pjipers on hea ja kogenud treener, loodetavasti suudab olukorda parandada.

                    Kommentaar


                      Seda pidanuks juba poolaastat tagasi tegema
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Aga kas mõni välismaalasest treener on siit lahkunud nii, et ei oleks vestiga tülli läinud?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Aga kas mõni välismaalasest treener on siit lahkunud nii, et ei oleks vestiga tülli läinud?
                          Goes?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Goes?
                            Ma pakuksin lisaks Viggo Jensen
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Kui paljud foorumlased on minemas vabatahtlikuks EM finaalturnale? Põrnitsen siin seda ankeeti ja ÕUDNE tahtmine on abiks minna, aga puhkusereis planeeritud just juuli algusesse, nüüd kompunnin siin, et saaks aegu klappima, et mõnedki päevad abiks olla...

                              Kommentaar


                                Mina täitsin ja saatsin ankeedi ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X