320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris lõbus ikka. Manchester United, Porto, Lyon, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ja siis Sörve.

    Kommentaar


      Algselt postitas M13 Vaata postitust
      Päris lõbus ikka. Manchester United, Porto, Lyon, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ja siis Sörve.
      Just uurisin ise ka.
      Sõrvest osaleb turniiril sama palju mängijaid (üks) kui CL võitjaklubist Chelseast ning ka sellistest klubidest nagu Man City ja Arsenal.
      Veelgi enam, üllataal kombel on TKalevist ja Viljandist sama palju mängijaid (kaks) kui Real Madridist ja Barcelonast.

      Seda kõike enne Horvaatia koondise kajastamist wiki lehel.

      Kommentaar


        Loodetavasti ma siis oma tasuta mängupassiga homme ikka mängule pääsen...

        Kommentaar


          Ongi kauaoodatud suursündmus käes, ka Postimehe jaoks, kellel algab korvpallikoondise ETTEVALMISTUS pealehel.

          vince, mis Pahv ei lubanud U19 EMst kirjutada? ikka üpris näotu!

          Kommentaar


            Referee: Kenn Hansen (DEN)
            Vilistas ka Saksamaa-Eesti 5:0 U 17 koondise mängu eelmine aasta. Andis ka eestlastele ühe punase.

            Kommentaar


              Väike ülevaade meie koondisest

              Kommentaar


                Muuseas Portugali koondises on ainult üks mängija, kes on saanud eelmisel hooajal mängu kirja Portugali kõrgliigas, paremkaitsja Pedro Almeida, UD Leiria, sedagi ainult 3 korda.

                Kõige kõrgliigakogenuimad on Kreeka noored, Kreeka kõrgliiga kogemusega mängijaid on 12, poolkaitsja Charis Mavrias sai eelmisel hooajal Panathinaikose särgis kirja suisa 25 mängu ja lõi 1 värava.

                Portugal tundub ka kvalifikatsiooni ja eliitringi tulemuste põhjal olevat tiba nõrgem kui Kreeka ning Hispaania.
                Nii, et just täna tuleb tuld anda ning Portugali üllatada!

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab öelda, kui ma pole hetkel Eestis, kuidas ma näeks mängu livepildis, kas etv2 laseb vaadata välismaalt või on mingi streamid asjad ka üleval, eurosporti ka paraku pole

                  Kommentaar


                    Turniiril endal ka mingi teema kuskil? Kreeka - Hispaania mängus juba päris korralik aps tehtud, Kreeka hümni leidmisega läks ikka päris korralikult aega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jalkutaavi Vaata postitust
                      Kas keegi oskab öelda, kui ma pole hetkel Eestis, kuidas ma näeks mängu livepildis, kas etv2 laseb vaadata välismaalt või on mingi streamid asjad ka üleval, eurosporti ka paraku pole
                      Jäta see ETV2 leht (http://otse.err.ee/etv2/ juba lahti. Mingi sellise saate ajal mille nägemiseks ei pea Eestis viibima, tuleb see video tööle panna. Ise ka hetkel välismaal ja proovin nii hakkama saada.
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        Publiku poolest on turniirialgus ilus

                        Kommentaar


                          Väga kihvt vaatepilt, kiidan tõeliselt EJL-i! Haapsalus ja Rakveres täismajad. SUPER!

                          Kommentaar


                            Täna tuleb Anieri väravast 1-0 võit ja koht MM-il tagatud.

                            Kommentaar


                              Kell 20.00 tuli esimene uudis Postimehelt! Super!

                              Kommentaar


                                veel ot'd: vahepeal tekkis suur kiusatus saata Postimehe töötajatele küsimus, et kas nad panid peale Taarka sõitu teleka kinni? Aga ma jõudsin järeldusele, et mis sa sitast ikka torgid.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X