320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vastuvõetud liikmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Vastuvõetud liikmed\'

    Tervitus ka minu poolt.

    See postitus tegelikult suunatud kojamehele. Nimelt selline imelik lugu on juhtunud, et mul liikmekaardi ja internetis oleva nimekirja numbrid ei lange kokku. Algselt oli ka netis õige number, aga umbes pool aastakut tagasi avastasin sellise tõsiasja...

    Nimi on mul Olku
    Liikmekaardil on #252 (mis peaks ka õige olema)
    Netis on millegipärast #253
    Ega muidugi mingi katastroofse olukorraga tegu pole, aga asjas võiks ikkagi selgusele saada...


    Kõike paremat!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Vastuvõetud liikmed\'

      Algselt postitas kojamees

      428 Backlan
      429 Rass



      kui ma koosolekul oma ankeedi esitasin, siis öeldi, et vist saab mu liikmepileti numbriks 428 või 429, aga paistab, et keegi on minu numbri nüüd omale saanud palju õnne teile!

      Aga küsimus on, et mis numbrit mu liikmepilet siis kandma hakkab?
      Ja kui aastamaks on tasutud, kas siis liikmepileti eest tuli 25 veel lisaks maksta?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Vastuvõetud liikmed\'

        tervitada võite siin küll, üldiselt on see surnud koht ja ärge lootkegi siin mingit vastust saada, tänaseks on juba üle nädala möödunud....
        Küsiks siis lihtsamalt, mis toimub JH.s ja millal tulevad liikmete poolt esitatud vastused?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Vastuvõetud liikmed\'

          Oh,ma nüüd räägin üksi edasi...
          järsku keegi ärkab
          aga eelmistele küsimus, et milleks teile numbrid? ole õnnelik et kuulud JH-sse
          see ju suur au

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Vastuvõetud liikmed\'

            Algselt postitas Sen


            Oh,ma nüüd räägin üksi edasi...
            järsku keegi ärkab
            aga eelmistele küsimus, et milleks teile numbrid? ole õnnelik et kuulud JH-sse
            see ju suur au
            Loomulikult on see suur au, aga teatavasti tahetakse mängupiletite broneerimise juures teada ka liikmepileti numbrit. Vähemalt varasemal ajal on see sedasi olnud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Vastuvõetud liikmed\'

              Ei ole ju niivõrd keeruline heita pilk liikmekaardile ja siis number meelde jätta ja see edastada. Või kui on võimalik, et neid on kaks, siis need mõlemad. Ise kandsin varem liikmekaarti rahakoti vahel, sellest ka number 355 pähe jäänud.

              Ja muide, JPH\'le peaks sisse seadma pressiesindaja, kes siis tegeleb fännide küsimuste, ettepanekute ja probleemidega. Kojamehel (ja teistel juhatuse liikmetel) on muudki peale selle organisatsiooni teha (kuigi olles astunud selle juhatusse peaks eraldama sellele osakest oma vabast ajast). Niiet, võtke mind pressiesindajaks! :P
              The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

              Kommentaar

              Working...
              X