320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vs. Fääri saared

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot, Kunn, ballack said aastase statabänni?

    Kurb, kurb.

    ballacki kõvast häälest tunneme puudust.

    EDIT: Keegi võiks fänluse alla mingi distsipliiniteema teha. Ma teeks, aga ei tea normaalset pealkirja.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Oot, Kunn, ballack said aastase statabänni?
      Ei saanud. Tingimisi said. Ja Ballack ei saanud vist üldse midagi.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        See, et kui suur oli seaduserikkumine, ei ole ju kuidagi seotud Hamptoni loogikaga. Tema loogika oli pigem selline: kui midagi teed, ole valmis ka tagajärgedeks! Ehk kui Sundja poleks hümni laulnud, poleks olnud ka peksmist.
        Sundja poolt seaduserikkumist ei olnud. Punkt. Suurus (hinnanguline) ei ole siin üldse küsimus. Kui on seaduse rikkumine, ole valmis tagajärgedeks. Ja loomulikult peaks seaduse rikkumise (boldis, võib ka kokku kirjutada) puhul karistus olema proportsionaalne eksimuse suurusega. Läti pole Zimbabwe. Seega, Läti politseinikud ületasid võimupiire. Ja rikkusid minu hinnangul seadust, selles pole kahtlust, kui vähegi pilte või videot vaadata.

        Sundja seda ei teinud. Siin pole vaja lisada, et minu hinnangul. Fitti paralleel pole kahjuks antud küsimuses adekvaatne.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Sundja poolt seaduserikkumist ei olnud. Punkt. Suurus (hinnanguline) ei ole siin üldse küsimus. Kui on seaduse rikkumine, ole valmis tagajärgedeks. Ja loomulikult peaks olema seaduse rikkumise (boldis, võib ka kokku kirjutada) puhul karistus olema proportsioonis eksimuse suurusega. Läti pole Zimbabwe. Seega, Läti politseinikud ületasid võimupiire. Ja rikkusid minu hinnangul seadust, selles pole kahtlust, kui vähegi pilte või videot vaadata.

          Sundja seda ei teinud. Siin pole vaja lisada, et minu hinnangul. Fitti paralleel pole kahjuks antud küsimuses adekvaatne.
          Parallel üldises plaanis polegi adekvaatne, aga ma arvan, et see oli rohkem iroonia Hamptoni geniaalsele loogikale.
          Sisuliselt vaadates oli tegelikult ju Sundja tegu hullem (minul pole isiklikult tema ega ta hümni esitamisviisi vastu midagi). Sundja riivas mitmete eestlaste rahvuslikku tunnet, samas üle väljaku jooksnud fännid sisuliselt ei teinud kellelegi midagi halba, ainult pisikese seaduserikkumise. Fännid tegutsesid hetkeemotsioonide najal, kuid Sundja versioon hümnist polnud ajendatud hetkeemotsioonidest.
          Ma ei taha selle jutuga väita, et seadust on normaalne rikkuda.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
            Sundja riivas mitmete eestlaste rahvuslikku tunnet,
            mida v***u? mina neid madalalaubalisi vägivaldseid debiilikuid küll eestlasteks ei pea... mõttetud kriminaalid, muud midagi.

            pronksöö ajal olid ka ju mingid sügelevate rusikatega debiilid, kes kutsusid üles tiblasid peksma. samasugused jobud. need ei ole mõtlevad - rõhutan: mõtlevad - inimesed. vaid tühikargajad. teine eesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Parallel üldises plaanis polegi adekvaatne, aga ma arvan, et see oli rohkem iroonia Hamptoni geniaalsele loogikale.
              Sisuliselt vaadates oli tegelikult ju Sundja tegu hullem (minul pole isiklikult tema ega ta hümni esitamisviisi vastu midagi). Sundja riivas mitmete eestlaste rahvuslikku tunnet, samas üle väljaku jooksnud fännid sisuliselt ei teinud kellelegi midagi halba, ainult pisikese seaduserikkumise. Fännid tegutsesid hetkeemotsioonide najal, kuid Sundja versioon hümnist polnud ajendatud hetkeemotsioonidest.
              Ma ei taha selle jutuga väita, et seadust on normaalne rikkuda.
              ei tahaks kohe kuidagi siia diskussiooni laskuda, kuna pole kummagi juhtumi juures ise olnud. AGA kuidas saab olla Ewert Sundja tegu hullem? Kui ühed rikuvad seadust, staadioni sisekorra eskirju jms, teine esitab kõigest loo enda nägemuse järgi (ja vaevalt see nüüd ka Sundja enese initsiatiivil toimus). Riivas või mitte on ka kahtlase väärtusega... Pean ennast küllaltki rahvusmeelseks, kuid mind ei häirinud need hümni versioonid, mis tehti. Loomulikult oleks meeldivam mängu eel kõik koos hümni laulda ja seda tunnet kogeda, kuid see ei tähenda ju automaatselt et muud moodi ei saa. Hea siis veel, et Inglismaal keegi Hannah'ile jalaga näkku ei tahtnud taguda et ta toon liiga kõrgelt laulis vms. absurd!
              Ei taha ma mõista ma ka seda, et eestlased nüüd kui inglikesed on selle Läti juhtumi juures. Mismõttes saab olla aktsepteeritav fännide väljakule jooksmine põhjendusega, et seda tehti kohtuniku vile protestiks??? Tegu ikkagi seaduserikkumisega ja tuleb leppida ka määratud karistusega. Tõsi Läti politsei läks üle piiri (mis mingil määral on ka inimlikult mõistetav - lollitati neid siiski ju terve Baltikumi televaatajate ees jne), kuid see on juba teine teema ja usutavasti võetakse võimu ja jõudu ületanud härrased ka vastutusele.
              Kokkuvõttes seega tuleb tõdeda, et Eesti fännide jooks väljakule oli rikkumine. FAKT. Seda tuleb ka nii võtta, mitte neist märtreid teha. See pole mingi vabandus et asja tehti kellegi millegi protestiks. Alati on inimesi kellele miski ei meeldi, kas nemad peaks ka alati protestiks seadusi ja eeskirju rikkuma hakkama? vaevalt küll.
              Samas Läti politseinikud saavad loodetavasti karistatud ja seda kohe väga karmilt.

              Aga kas nüüd see suur mass, kes kõik uudse EJLi süsteemi vastu, on sellest ka EJLile teatanud ning soovivad edaspidi ikkagi vanaviisi hümni kuulda.
              Naljakas muidugi, et EJLi jalgpalli ja eelkõige koondise mängude populariseerimine kukkus niimoodi välja ning rahulolematuid nii palju
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Läti stormtrooperite tegevust minu teada Hampton ei õigustanud, kui, siis esimese emotsioonina. Seda oleks võinud ta ka tunnistada. Ja seda kirjutades ma teen sama vea, mis paljud siin: viin kahte sündmust kokku, ja need kirjed hakkavad kahjuks elama oma elu.

                Kurb on lugeda, et endiselt kõlab (ridade vahele peidetuna), et kuna kunstnik (hinnang) riivas rahvustunnet, siis... Sellise käitumise hukkamõistmisel ei saa olla mingit tingimuslikkust. Seda aga lisatakse, teatud surtsakate kaupa, mähkides selle kuskile sulgude sisse kommentaarina, "...et noh, mul selle lauluga probleemi pole, aga vaat tõelistele fännidele ja sellisel hetkel ja ... ja... ja... "Üllatav, et seda siiani tehakse ja jätkatakse, ka JH liikmete poolt.
                Mind isiklikult riivab vabadusesammas, sest minu hinnangul on see ebaõnnestunud ja seega sobimatu meie rahvuse kangelaslikkuse tähistamiseks. Ja veel paljud on minuga ühel meelel, sest selle vastu on kogutud allkirju.
                Nii, näen arhitekti, ja annan lõuksi!

                Ok, äkki täis peaga juhtub? Katus sõitis ära. Tunnistan end süüdi, olen nõus karistusega ja avalikult palun vabandust. Kas arhitektide liidu esimees/naine avaldaks arvamust/intervjuud/pressiteadet, stiilis, et, " noh, arhtitekt siin tegi omaloomingut, ise natuke nagu noris ju ka, kuna see riivab paljud rahvuslikke tundeid. Et nagu isiklikult ma muidugi seda heaks ei kiida, aga..."
                Agamehi on meil kahjuks liigagi palju. JH ei ole arhitektide liit. Kahjuks. Ja tundub, et ei saagi osaks korralikust tsiviilühiskonnast.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Ma ei õigustagi Sundjale tehtut. Veel enam, ma mõistan selle täielikult tingimusteta hukka. Lihtsalt minu arvates on fännide üle platsi jooksmine üledramatiseeritud ning kui hakata inimlikult vaatama, siis ei ole fännide platsi külastamine hullem Sundja teost. Või mis hullem, mõlemad asjad on üledramatiseeritud ja pole kumbki neist hull.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                    Ma ei õigustagi Sundjale tehtut. Veel enam, ma mõistan selle täielikult tingimusteta hukka. Lihtsalt minu arvates on fännide üle platsi jooksmine üledramatiseeritud ning kui hakata inimlikult vaatama, siis ei ole fännide platsi külastamine hullem Sundja teost. Või mis hullem, mõlemad asjad on üledramatiseeritud ja pole kumbki neist hull.
                    Davai, sul on loll nimi, panen sulle lõuksi. Pole hullu midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Darren Vaata postitust
                      Davai, sul on loll nimi, panen sulle lõuksi. Pole hullu midagi.
                      Ei saa üldse aru, kuidas see minu jutuga seotud on? Võib-olla said millegist valesti aru? Või sa hakkad fännide platsil käimist võrdlema lõuga andmisega?
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        mida v***u? mina neid madalaubalisi vägivaldseid debiilikuid küll eestlasteks ei pea... mõttetud kriminaalid, muud midagi.
                        rõhutan: mõtlevad - inimesed. vaid tühikargajad. teine eesti.
                        Fännid peavadki olema elavad, karjuvad jne. See, et mõni lihtsalt natuke üle käte läheb, selle kohta öeldakse "shit happens". Jälgige näited meediast üle kogu maailma. Mida teevad Itaalia fännid jne. Ma ei räägi, et fännid peaksid olema pahatahtlikud ja vägivaldsed, aga lihtsalt point on selles, et inimesi on erinevaid. Krt küll mõne jutust võib sellise mõtte välja lugeda, et " lähme vaatame ilusasti jalgpalli ühe teetassikese kõrval ja pärast lähme mängime Bingot."

                        NB: eelnev jutt ei olnud otseselt Ewert Sundja peksmise kohta.

                        Kommentaar


                          See, mis Eestis on, see on alles nali.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            ma ei viitsi seda kräppi lugeda mis seal eespool kirjutatud on aga kas mõni kaitseb siin Sundja peksjaid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Fännid peavadki olema elavad, karjuvad jne. See, et mõni lihtsalt natuke üle käte läheb, selle kohta öeldakse "shit happens". Jälgige näited meediast üle kogu maailma. Mida teevad Itaalia fännid jne. Ma ei räägi, et fännid peaksid olema pahatahtlikud ja vägivaldsed, aga lihtsalt point on selles, et inimesi on erinevaid. Krt küll mõne jutust võib sellise mõtte välja lugeda, et " lähme vaatame ilusasti jalgpalli ühe teetassikese kõrval ja pärast lähme mängime Bingot."

                              NB: eelnev jutt ei olnud otseselt Ewert Sundja peksmise kohta.
                              Ma parandaksin, fännid ei pea olema elavad ja karjuvad! Küll aga võivad nad enda emotsioone elavalt kõigile demonstreerida, millega olen päri

                              Kommentaar


                                lugedes selle peksmise kohta ei saa ma lihtsalt vaiki olla. olgu muude asjadega kuidas on, aga minul on seda teemat lugedes, s.t. sellesse süvenedes tekkinud nii halb tunne, et kusagile peab selle emotsiooni pistma. mul pole olnud mitte kunagi varem nii häbi olnud nimetada end eesti jalgpallikoondise poolehoidjaks kui praegu. et mulle paljud inimesed sümpaatsed ja paljud ebasümpaatsed tribüünil tunduvad, on üks asi. aga debiilik ei ole nii kaua debiilik, kuni ta seda välja ei näita. ja nüüd üks (või kaks või palju neid peksis) on. ma loodan kogu südamest, et seda inimest ei lasta mitte kunagi mitte ühelegi eesti koondise mängule ja et ta saab oma teo eest väärilise tasu.

                                on ikka ilmas värdjaid, nii kahju kui ka pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X