320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pokker Internetis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm, parool pole kyll minuni jõudnud...keegi võiks selle nyyd siia ilusti kribada, jõuaks kaa mängima...

    Kommentaar


      Oh seda häbi kes esimesena välja kukub

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Hmm, parool pole kyll minuni jõudnud...keegi võiks selle nyyd siia ilusti kribada, jõuaks kaa mängima...
        heh, just nägin meilboxis kirja undelivered message vms. parool on soccerpokker120109
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          parool: soccerpokker120109
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            tohohh! see toimub juba täna?
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              tra ärkasin 5 min enne algust....Käbe triopokker lahti aga ei jõudnud leida turniiri...

              Järgmine kord siis

              Kommentaar


                Mnjah, ei jõudnud...Trio on sissemaksete asja ka vähe muutnud, raha pole veel ikka kontol, varem oli insta üle.

                Mõni teine kord siis...

                Kommentaar


                  alustuseks kaotused kahe paariga mastile ja kolmikuga mastile ja enda pask, et lasin mõlemal korral need viimase kaardiga saada

                  Kommentaar


                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                      krt sel larryl luckyfinger töötas ikka korralikult

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        krt sel larryl luckyfinger töötas ikka korralikult
                        sdk tahab sellest kindlasti pikemalt rääkida? :P

                        üle tüki aja sai peale floppi KK maha visatud aga see oli ilmselgelt lost hand ka
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                          sdk tahab sellest kindlasti pikemalt rääkida? :P

                          üle tüki aja sai peale flopi KK maha visatud aga see oli ilmselgelt lost hand kah
                          luckbox oli tal pärani lahti tõesti. minu JJ vastu läks ta ikka selgelt kalastama kui flopis oli ainult puru ja mina allin. Mayhem sa viskasid KK minema samas handis või rõõmustad sa mingi teise olukorra üle? Ühe korra mängisin veel pocket AA-ga liilat slow playd ja river nuttiski masti. Rohkem väga vigu ei teinud täna aga nagu näha siis hetke skill oli 6. kohta väärt. Sillu, mitmendaks tulid?

                          Kommentaar


                            AK-ga call oli tal veidi piinlik jah...trio toetab halba mängu, see ju ammu teada. Ühe coinflipi võttis ka vist ära 99?-ga

                            See viimane käsi HUs oli puhtalt su enda lollus, tehniliselt vedas tal jah, et kui tema riveril Q-a sai otsustasid sina shoveida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SDK Vaata postitust
                              luckbox oli tal pärani lahti tõesti. minu JJ vastu läks ta ikka selgelt kalastama kui flopis oli ainult puru ja mina allin. Mayhem sa viskasid KK minema samas handis või rõõmustad sa mingi teise olukorra üle? Ühe korra mängisin veel pocket AA-ga liilat slow playd ja river nuttiski masti. Rohkem väga vigu ei teinud täna aga nagu näha siis hetke skill oli 6. kohta väärt. Sillu, mitmendaks tulid?
                              kusjuures selles teie duellis oli mul 5T, flopp 55X :P

                              see KK tegin 200 bb pealt 400-ni, flopp AJT ruutud, mul loomulikult ruututu KK
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Türa ma olen sooda. 5 mängijat järgi ja mul suuruselt teine stack. Lauas kaks lowstacki ja üks nendest big blindil. Ühe silmaga vaatasin Pulp Fictionit ja kätte tuli AJ. Üritasin siis big blindi enda arust all-in panna toppides kõik oma žetoonid sisse. Millegi pärast arvasin, et chipleader, kes kohe peale mind käib on eemal ja foldib automaatselt.. Aga ta callis oma 99ga.

                                ;asdf

                                Kommentaar

                                Working...
                                X