Lehekülg 308, kokku 325 EsimeneEsimene ... 208258298304305306307308309310311312318 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 141 kuni 6 160, kokku 6499
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui Circle K nimemuutus oli naljakas, siis Maxima e-poe muutus Barboraks on küll üsna õnnetu. Mul ei seisa see Barbora kuidagi peas, guugeldan bandorat, aga seal on mingi kiirlaenufirma. Siis üritan E-maxima kaudu minna, aga see sait on ligipääsmatu ja siis pead leidma kuskilt guugli viienda kirje, kus on see õnnetu Barbora ka lõpuks kirjas.
    See ongi see tüüpilise eestlase elu, et kõigepealt käid Bandoras saad raha ja siis lähed Barborasse tellid koju süüa.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kurikuulsate rekonstruktsioonidega on jõutud uuele tasemele.

Delfi näitab, et Põltsamaa kohutava õnnetuse ajal liikusid sõiduautod ühes sunnas. Postimehe hinnangul tuli üks sõiduauto veoki järel.

Uudistekstis versioonid samuti erinevad. Kui ei ole teada, kuidas õnnetus juhtus, siis milleks niimoodi spekuleerida?

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Kurikuulsate rekonstruktsioonidega on jõutud uuele tasemele.

Delfi näitab, et Põltsamaa kohutava õnnetuse ajal liikusid sõiduautod ühes sunnas. Postimehe hinnangul tuli üks sõiduauto veoki järel.

Uudistekstis versioonid samuti erinevad. Kui ei ole teada, kuidas õnnetus juhtus, siis milleks niimoodi spekuleerida?
    Postimees parandas oma vea väidetavalt kell 16:55, aga selles suhtes paneb imestama, et politsei kohe kommentaare ei andnud, sest tunnistajate ütlused vastuolulised. Olgem ausad, sõiduautode liikumissuund oleks ju kohe alguses pidanud selge olema, mistõttu imelik, et kellegile jagatud infot, et kaubik Mazda taga Tartu poole liikus ja sellest isegi rekonstruktsioon tehti.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei imesta, miks Markus Järvi nii õnnetute silmadega on:
    Suuseks: Ei tegele… teemaga üldse.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Aga kas tema naine tegeleb?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Aga kas tema naine tegeleb?
    Ma tean, et sinu oma tegeleb küll!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Alles nüüd ma sain aru, mida antud pealkiri tähendab: "Varro Vooglaiu parem käsi Markus Järvi kutsus Hans H. Luige duellile."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Mõtlesin, et võib-olla olen riigile rohkem cashi sheerinud ja saan miskit tagasi tuludeklaratsioonist. Login sisse ja olen optimistlik, et raudselt miskit veini raha ikka saab. Ja siis saan tulemuseks:

0

Türri küll.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mõtlesin, et võib-olla olen riigile rohkem cashi sheerinud ja saan miskit tagasi tuludeklaratsioonist. Login sisse ja olen optimistlik, et raudselt miskit veini raha ikka saab. Ja siis saan tulemuseks:

0

Türri küll.
    See null seal hetkel näitab su iq- d kui ka seda, et suure tõenäosusega ei pea sina riigile midagi maksma. Palju sina riigi käest saad selgub pärast deklaratsiooni esitamist!
    Mis peaks seal, kus selle nulli leidsid, ka mustvalgel kirjas olema...
    Türri küll ja jumal hauda

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    See null seal hetkel näitab su iq- d kui ka seda, et suure tõenäosusega ei pea sina riigile midagi maksma. Palju sina riigi käest saad selgub pärast deklaratsiooni esitamist!
    Mis peaks seal, kus selle nulli leidsid, ka mustvalgel kirjas olema...
    Türri küll ja jumal hauda
    Tegelikult ei saanud ju sa mitte kui munnigi aru. See kobisemine, mida sa pidevalt teed mu suunas ajab mind naerma juba. Ma olen sulle pakkunud pidevalt, et kirjuta mulle PM või saame kokku ja lahendame mure ära ja siis saad mu IQ numbri ise kokku lüüa. Senimaani kuni sa jätkad seda kibestunud inimese juttu, nagu ma oleksin su naise üle löönud, võin oma pakkuda sulle ühte suurt musta võmpa. Samas ei ole mul midagi imestada, aastaid tagasi noorena su vastu vutti mängides olid sa juba sitahäda. Aastad on möödunud ja vana karu pole endiselt tantsima õppinud.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tegelikult ei saanud ju sa mitte kui munnigi aru. See kobisemine, mida sa pidevalt teed mu suunas ajab mind naerma juba. Ma olen sulle pakkunud pidevalt, et kirjuta mulle PM või saame kokku ja lahendame mure ära ja siis saad mu IQ numbri ise kokku lüüa. Senimaani kuni sa jätkad seda kibestunud inimese juttu, nagu ma oleksin su naise üle löönud, võin oma pakkuda sulle ühte suurt musta võmpa. Samas ei ole mul midagi imestada, aastaid tagasi noorena su vastu vutti mängides olid sa juba sitahäda. Aastad on möödunud ja vana karu pole endiselt tantsima õppinud.
    Tahtsin rumalat valgustada...
    Ei ole kibestunud!
    Kohe kindlasti ei ole mu vastu vutti mänginud!
    Privaatsõnumeid võid oma poisssõbrale kirjutada!
    Ja kui sitt see pere- ja sekselu olema peab, et koguaeg mingit naiste ülelöömis juttu ajada?
    Retooriline küsimus, pole vaja vastata!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Spordiajakirjanik Madis Kalvet on oma arengus suure hüppe edasi teinud! FC Liverpooli asemel, kirjutab ta vähemalt 1 artiklis Liverpool FC! Juhuuuu!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Miks on Marcello silm sinine?
    Lõi Sambazi IQ kokku.

Miks on Marcello mõlemad silmad sinised?
    Ta sai esimesel korral vale tulemuse.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Spordiajakirjanik Madis Kalvet on oma arengus suure hüppe edasi teinud! FC Liverpooli asemel, kirjutab ta vähemalt 1 artiklis Liverpool FC! Juhuuuu!
    Rääkides klubi nimedest, millegi pärast on meil Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal, aga ei ole näiteks Londoni Crystal Palace või Londoni Fulham. Kutsun kaaskodanikke üles loobuma sellest Londoni ette toppimisest.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Rääkides klubi nimedest, millegi pärast on meil Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal, aga ei ole näiteks Londoni Crystal Palace või Londoni Fulham. Kutsun kaaskodanikke üles loobuma sellest Londoni ette toppimisest.
    Minu arust ikka vastupidi - ka kahe viimatimainitu puhul võiks ära tuua, mis linnaga tegu. Tükki küljest ju ei võta.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Miks on Marcello silm sinine?
    Lõi Sambazi IQ kokku.

Miks on Marcello mõlemad silmad sinised?
    Ta sai esimesel korral vale tulemuse.

Uleaja head kraami kah.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Minu arust ikka vastupidi - ka kahe viimatimainitu puhul võiks ära tuua, mis linnaga tegu. Tükki küljest ju ei võta.
    Just. Ja edaspidi palun öelda Tallinna Nõmme Kalju, et maarahvas ka aru saaks.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Võiks ka lisada, et tegemist on jalgpalliklubiga. Usutavasti Tallinnas, Nõmmel ela üksjagu Kaljusid.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Survival of the fittest? Tra see loom on ikka õige kiskja!

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

võiks ennast ema kõhust välja närida

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •