320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Kui klient on kunn, siis miks talvisel a'al köetakse igasugu ostukeskused (vähemalt Tartus) mingi 25 kraadini, et inimesed 1) higistaksid end lolliks 2) kannaksid pealmisi rõivaid kuskil käe otsas.
    Klient ei olegi ammu mingi kuningas. See on mingi iganenud konservatiivsete inimeste arusaam. Karl on sellest väga hästi kirjutanud.
    On üks lause, mis mind alati häirib, kui on klienditeenindusest juttu olnud: klient on kuningas. Need kolm sõna annavad meie sisemisele türannile liiga palju võimu. See julgustab meid olema jobu ja õigustab matslikust. See lause on laastav meie teeninduskultuurile ja töötajate tervele mõistusele.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Kui klient on kunn, siis miks talvisel a'al köetakse igasugu ostukeskused (vähemalt Tartus) mingi 25 kraadini, et inimesed 1) higistaksid end lolliks 2) kannaksid pealmisi rõivaid kuskil käe otsas.
      25 kraadi on täiesti okei temperatuur ju. Palju parem variant kui mingi natuke alla 20 kraadi. Riideid ära saab alati võtta, riideid juurde panna on juba keerulisem.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        25 kraadi on täiesti okei temperatuur ju. Palju parem variant kui mingi natuke alla 20 kraadi. Riideid ära saab alati võtta, riideid juurde panna on juba keerulisem.
        Kui väljas on -15 või alla selle, siis ma eeldan, et proletariaat käib valdavalt ringi (talve)jopega + selle all mingisugune kampsuni moodi asi. +25 eeldab nende mõlema eemaldamist, minu arust pole just kuigi mugav kuskil poodides ringi möllata, kui käed niigi juba kraami täis. 10-15 juures kannatab lahtise jopelukuga ka, poetegelased saavad vajadusel mingi fliisi vms selga tõmmata. Klient pidi ju kuningas olema, rohkem ruumi käe otsas poekraami jaoks.

        Kommentaar


          see pakendivärk on üle mõistuse, sellest peab kuidagi lahti saama - julgelt 90% prügi, mida surun konteinerisse, on lihtsalt pakendid. Probleem ka selles, et iga suvaline asi pannakse kõvapakendisse. Kui tellid mingi väikse jubina netipoest, pannakse see 1x1m papp-pakendisse. Aga sellisel juhul prügitööstuse käive väheneks muidugi.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            see pakendivärk on üle mõistuse, sellest peab kuidagi lahti saama - julgelt 90% prügi, mida surun konteinerisse, on lihtsalt pakendid. Probleem ka selles, et iga suvaline asi pannakse kõvapakendisse. Kui tellid mingi väikse jubina netipoest, pannakse see 1x1m papp-pakendisse. Aga sellisel juhul prügitööstuse käive väheneks muidugi.
            kuna olen mingis FB taaskasutusgrupis, siis jäävad teatud perverssursed silma. Näiteks täna pandi pilt, kuidas prismas reaalselt üksikult kiletatud paprika. Ma isiklikult pole eriline roheline selles osas ning minu panus ilmselt piirdubki sellega, et poes ostan kiletamata asju ja kannan kotti kaasa, kuid kuskilt jookseb nagu piir. Üksikuna fuckin kiletatud paprika? Ma prismas ei käi, aga kange tahtmine oleks minna sinna leti kõrvale ja lihtsalt saata igaüks, kelle käsi haarama hakkab, konkreetselt ja selgelt uttivisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              kuna olen mingis FB taaskasutusgrupis, siis jäävad teatud perverssursed silma. Näiteks täna pandi pilt, kuidas prismas reaalselt üksikult kiletatud paprika. Ma isiklikult pole eriline roheline selles osas ning minu panus ilmselt piirdubki sellega, et poes ostan kiletamata asju ja kannan kotti kaasa, kuid kuskilt jookseb nagu piir. Üksikuna fuckin kiletatud paprika? Ma prismas ei käi, aga kange tahtmine oleks minna sinna leti kõrvale ja lihtsalt saata igaüks, kelle käsi haarama hakkab, konkreetselt ja selgelt uttivisse.
              Aga kui on kaks paprikat?

              Kommentaar


                Minu meelest iga kurgi kiletamine ka suht perv.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kui mädanema läheb, siis läheb üks, aga mitte terve alus. Olla loogika.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      See on selleks, et kokaiin banaanile ei satuks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Kuulge ärge nüüd sittuge. Andke neid reaalseid pilte kuskil Prismast vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mul on sama probleem olnud maaliinibussis. Linnaliin jah tuulutab iga paarisaja meetri tagant, aga maaliinisaunas istuda oli täielik piin.
                          Panen ka siis esimest korda noortepäraselt +1.

                          Kommentaar


                            Hetkel kõnniteel kõndides võimalikud valikuvariandid:

                            1. Saad mõne katuselt pudeneva lume/jäätükiga pähe
                            2. Käid pikali kuna kiilasjää igalpool
                            3. Autojuhid pritsivad su märjaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Hetkel kõnniteel kõndides võimalikud valikuvariandid:

                              1. Saad mõne katuselt pudeneva lume/jäätükiga pähe
                              2. Käid pikali kuna kiilasjää igalpool
                              3. Autojuhid pritsivad su märjaks.
                              kusjuures kombo koefitisient ei ole ka väga kõrge, ca 1,5
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Hetkel kõnniteel kõndides võimalikud valikuvariandid:

                                1. Saad mõne katuselt pudeneva lume/jäätükiga pähe
                                2. Käid pikali kuna kiilasjää igalpool
                                3. Autojuhid pritsivad su märjaks.
                                Täna jooksis üks tädi parajasti trammile ning pea kohal oleva liiklusmärgi pealt kukkus lumi pähe.
                                Jäi seisma, vaatas taevasse ja mõtles tõenäoliselt wtf.


                                Mulle endale kukkus Telliskivi tänaval jalutades katuselt lumi pähe.
                                Ehmatus oli üsna korralik ja nüüd üritan majade seintest kaugemale hoida.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X