Lehekülg 337, kokku 342 EsimeneEsimene ... 237287327333334335336337338339340341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 721 kuni 6 740, kokku 6823
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

no eriti creepi mulje jätab sust selline tekst
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Eile olin kahe saksa neiuga metsas joomas. Matkariided seljas, plaanis oli ööseks jääda. Mingi hetk tuli kellelgi plaan ujuma minna. Ujumisriideid meil loomulikult ei olnud. Kiire konsensus oli, et pesuväel minek. See hetk kui neiud oma lohvakad püksid ja pusad seljast ära võtsid, ning aluspesu väel mu ees seisid oli kuldne.. Ütleme nii, et nende D korvid olid riietega päris osavalt ära peidetud.

Nüüd ma mõikan miks Saudi Araabia naised üleni kaetud on.. Surprise factor on päris erutav.
    Oli elu esimene grupiseks vōi oled juba vana kala?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Eile olin kahe saksa neiuga metsas joomas. Matkariided seljas, plaanis oli ööseks jääda. Mingi hetk tuli kellelgi plaan ujuma minna. Ujumisriideid meil loomulikult ei olnud. Kiire konsensus oli, et pesuväel minek. See hetk kui neiud oma lohvakad püksid ja pusad seljast ära võtsid, ning aluspesu väel mu ees seisid oli kuldne.. Ütleme nii, et nende D korvid olid riietega päris osavalt ära peidetud.

Nüüd ma mõikan miks Saudi Araabia naised üleni kaetud on.. Surprise factor on päris erutav.
    said keppi ka siis?
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Pic or didnt happen

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

d korv. 90% saksa naisi on ülekaalulised lehmad, sealt ka su d korv. kindlasti oli ka palju muid kenasi volte nende lohvakate riietega ära peidetud, kuid see jäi sul mainimata

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 15/ Episood 15- Balaball on külas Irie Elysee'l Narvast/ Balaball в гостях у Ири из Нарвы

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

mis asi on xG?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mis on xG? Mingi suurus, mille arvuti välja mõtleb või selgub alles mängu kulgedes? Viimasel juhul, kuidas saab xG olla väiksem kui löödud väravate arv?
    Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    expected goals. mingi autisti algoritm jah. näiteks, kui skoorid 5 korda järjest poolelt väljakult, siis on asi läinud üle ootuste ehk xG väiksem kui löödud väravate arv. kui oled Rojo ja lööd 0 väravat, siis kõik ootuspärane ja kui oled Robinho ja paned kuuekastist 5 korda järjest palli row Zorrosse, siis oled miinuses. põhimõtteliselt. hinnang löökide kvaliteedile.

(kas need olid retoorilised küsimused?)
    See..
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mingi humorist Maanteeametis on eelmisel sügisel hakanud väljastama numbreid tähekombinatsiooniga BXT.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mingi humorist Maanteeametis on eelmisel sügisel hakanud väljastama numbreid tähekombinatsiooniga BXT.
    Numbrite väljastamine liigub järjest BXT, BXU, BXV jne. Eks neid kombinatsioone on igasuguseid huvitavaid ja mitmeti tõlgendatavaid. 999 inimest said vahepeal numbri BMW näiteks.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

999 inimest said vahepeal numbri BMW näiteks.

https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=6899&page=5

kui osa neist bmw esindus juba ära ei jaotanud millalgi
    DONNA: Hi. Sorry I'm late JERRY: Who're you?
    DONNA: I'm Donna Chang JERRY: What do you mean?
    DONNA: I mean I'm Donna Chang JERRY: YOU are Donna Chang?
    DONNA: Did you think I was Chinese? (Seinfeld, The Chinese Woman)

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

C tähega algav seeria jäi vist vahele ja nüüd on liikluses näha D-ga algavaid numbrimärke. Naabrimeeski ostis hiljaaegu uue auto, tähekombinatsiooniks DBL
    308

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Minu isiklik lemmik on tähekombinatsioon MNN.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

ASS ja MNN jup, täitsa ilusasti passivad kõrvuti.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Nothing beats the FAG.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Numbrite väljastamine liigub järjest BXT, BXU, BXV jne. Eks neid kombinatsioone on igasuguseid huvitavaid ja mitmeti tõlgendatavaid. 999 inimest said vahepeal numbri BMW näiteks.
    Kui ma just päris valesti aru ei saanud, siis vokaale enam ei väljastata. Misiganes loogika põhjal.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

https://www.theguardian.com/cities/2...g-power-switch

Ma pole ammu midagi nii naljakat lugenud.

Madrid may be about to become the first European city to scrap a major urban low-emissions zone after regional polls left a rightwing politician who views 3am traffic jams as part of the city’s cultural identity on the cusp of power.

Isabel Díaz Ayuso, who is expected to become the new Popular party (PP) president of the Madrid region, believes night-time congestion makes the city special and has pledged to reverse a project known as Madrid Central, which has dramatically cut urban pollution.

During the election campaign, Ayuso told El Pais: “I do not think [air pollution] is a reason for enjoyment but it is a sign [of the] identity of our city, that the street is always alive.”

Pollution is “part of the life in Madrid”, she said, adding that the city’s nightlife “goes hand in hand with traffic jams”.

An estimated 30,000 Spaniards die each year due to air pollution, according to the European Environment Agency.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sain hommikul kirja inkassost. Minult küsitakse 30 eurot veebruarikuise külastuse eest hambapolikliinikus, kus mul tsementeeriti hambakroon. Asja muudab naljakaks see, et toona ütles arst, et kuna see oli nii odav töö, siis selle katab ilusti haigekassa hüvitisega ära. Ei antud arvet ega midagi, nüüd selgub, et ei katnud hüvitis midagi ja minu küsimuse peale sain arve - kümnele eurole.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sain hommikul kirja inkassost. Minult küsitakse 30 eurot veebruarikuise külastuse eest hambapolikliinikus, kus mul tsementeeriti hambakroon. Asja muudab naljakaks see, et toona ütles arst, et kuna see oli nii odav töö, siis selle katab ilusti haigekassa hüvitisega ära. Ei antud arvet ega midagi, nüüd selgub, et ei katnud hüvitis midagi ja minu küsimuse peale sain arve - kümnele eurole.
    Maksehäireregistrisse minek. " Staarajakirjanik härra Leitmaa käis hambaid parandamas aga sattus hoopis inkassosse" tooks küll homme lehte klikke.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud