Lehekülg 363, kokku 364 EsimeneEsimene ... 263313353359360361362363364 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 241 kuni 7 260, kokku 7263
    Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Aga see hea tuju tuleb järgmise päeva arvelt.
    Miks, järgmine päev saab alati peale võtta ja nii kuni lõpuni välja.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Töölt ära tulles nüüd poes ikka otsustasin, et võtan Sambaze nõu kuulda. Aga siiski-siiski, aasta kehveim päev sai päevalõpetuseks siiski ühe suurepärase uudise. Üks koer varjupaigas, kes oli alguses (juulis) kollase märgitusega (natukene ohtlik) ja keda ma olin hästi sotsialiseerinud, kes nüüd viimane kuu oli täiesti roheline koer, kes oli ka eelmise nädala Lemmikute lemmik saates, sai täna oma uude päris koju

https://kanal2.postimees.ee/pluss/vi...PU9630Z6zTgd4k 19.35
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Sattusin täna rongis pealt kuulma vestlust, ilmselt 3 esmakursuslase vahelt, kes tulid Tartus Tlna mingile peole.
    Neiu 1: "kle ma tahaks teada, mida see hundijala vesi tähendab, ilgelt palju on seda viimasel ajal igast kutsete peal mainitud"
    Neiu 2: "et nagu hundijalavesi on keelatud eks?"
    Neiu 1: "jah"
    Neiu 3: "äkki see on see rootsi heeringavõileb, see mis see rõve on?"
    Neiu 2: "heeringavõileib on tõesti rõve"
    Neiu 1: "no ma ei tea, miks nad siis seda peavad igas peokutses mainima, et ärge seda kaasa võtke, kes ikka peole oma heeringaga läheb?"

Noorus on hukkas

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

https://jalgpall.ee/voistlused/player/26420/team/3753
    Leidsin endale uue lemmikmängija! Kuskohast tema särki saab?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudi...ada-pole-vaja/

Tuletage see kuskil Aprillis meelde, eks?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oh, Omniva.
    Käimas suur postihäda. Kirjutad nende pressiesindajale. Tuleb vastus: "Olen kuni 17.oktoobrini töölt eemal. Kiirete küsimustega saatke palun kiri kommunikatsioon@omniva.ee ja sellega tegelevad mu head tiimikaaslased."
    Kirjutad viidatud aadressile, tuleb vastus: "kommunikatsioon@omniva.ee (kommunikatsioon@omniva.ee)
    Your message couldn't be delivered because delivery to this group is restricted to authenticated senders. If the problem continues, please contact your email admin."

Ma saan aru, et maale ajalehti viia on raske. Et postkaarte on raske nädalaga kohale viia. Aga e-kirju võiks ju ikkagi kuidagi kohale saama toimetatud või on see ka ära dividenditud?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ajal, kui kojukanne tõotab kallineda, saadab ÕL mulle sooduspakkumise 7,5 eurot kuus. Õnneks ma nii odavat kaupa ei tarbi.

Virumaa Teatajaga tuleb juba aastaid neljapäeviti kaasa Maaelu. Minu jaoks justkui maharaiutud ja metsa vedelema jäänud puu. Kui vahepeal imeodava PM tellimusega nõustusin, siis sain kolm kuud lausa kahte Maaelu korraga.

Isegi minister, kes muidu eriti kompetentne ei tundu olevat, saab aru, et kokkuhoiukohti justkui on.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ajal, kui kojukanne tõotab kallineda, saadab ÕL mulle sooduspakkumise 7,5 eurot kuus. Õnneks ma nii odavat kaupa ei tarbi.

Virumaa Teatajaga tuleb juba aastaid neljapäeviti kaasa Maaelu. Minu jaoks justkui maharaiutud ja metsa vedelema jäänud puu. Kui vahepeal imeodava PM tellimusega nõustusin, siis sain kolm kuud lausa kahte Maaelu korraga.

Isegi minister, kes muidu eriti kompetentne ei tundu olevat, saab aru, et kokkuhoiukohti justkui on.
    Turundusest oled miskit kuulnud? Või ütled, et kui mingi asi end kuskil reklaamib, siis kui neil selleks raha on, siis järelikult on neil kokkuhoiukoht?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oh, Omniva.
    Käimas suur postihäda. Kirjutad nende pressiesindajale. Tuleb vastus: "Olen kuni 17.oktoobrini töölt eemal. Kiirete küsimustega saatke palun kiri kommunikatsioon@omniva.ee ja sellega tegelevad mu head tiimikaaslased."
    Kirjutad viidatud aadressile, tuleb vastus: "kommunikatsioon@omniva.ee (kommunikatsioon@omniva.ee)
    Your message couldn't be delivered because delivery to this group is restricted to authenticated senders. If the problem continues, please contact your email admin."

Ma saan aru, et maale ajalehti viia on raske. Et postkaarte on raske nädalaga kohale viia. Aga e-kirju võiks ju ikkagi kuidagi kohale saama toimetatud või on see ka ära dividenditud?
    R O F L

mix sa ei kirjuta sellest

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    R O F L

mix sa ei kirjuta sellest
    Omniva saatis mulle juba kirja ja vabandas Pressiesindaja pani nende siselisti meili kogemata autoreply-meilile.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Suured firmad nagu apple ja blizzard hoolivad rahast rohkem kui inimõigustest, disgrace.

#FREEHONGKONG
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Suured firmad nagu apple ja blizzard hoolivad rahast rohkem kui inimõigustest, disgrace.

#FREEHONGKONG
    Kui sa oled suure firma väike aktsionär, siis kas sa oleksid valmis enda aktsiaportfelli vähenemisega kuskil kaugel suvariigis?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kui sa oled suure firma väike aktsionär, siis kas sa oleksid valmis enda aktsiaportfelli vähenemisega kuskil kaugel suvariigis?
    Süvariigis?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Jah, oleksin. Ma tean, et mõnel inimesel on täiesti ükskõik, et kuskil vägistatakse lapsi, kuskil kasutatakse lapstööjõudu, aga minul ei ole ükskõik.

Teiseks kui võtta blizzardi näide, siis nende tegutsemise tõttu on aktsia languses, oleks teistmoodi handeldatud olukord siis seda poleks juhtunud.

EDIT: Keegi kokkuvõtvalt 2 lauset NBA+Hiina draama kohta oskab öelda? Pole kõige suurem NBA fänn ja olen sellest ilma jäänud.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

EDIT: Keegi kokkuvõtvalt 2 lauset NBA+Hiina draama kohta oskab öelda? Pole kõige suurem NBA fänn ja olen sellest ilma jäänud.
    twitter

Algupärane

Houston Rocketsi omanik tviitis Hong Kong good China bad. Hiina NBA jaoks suur turg ning hiinlastele ei meeldi kui neile bääd öeldakse, siis hakati oma sponsorrahasid koomale tõmbama. NBA seepeale usamaal twitteris kirjutas et free speech good ja hiinamaal twitteris, et Houston Rockets bääd, siis nüüd süüdistatakse NBAd kahepalgelisuses.

Lisada siia juurde veel kuidas publikust peksti minema inimesed kes free hong kong sildiga vehkisid ja mängijatele keeld anti hiina teemal sõna võtta siis sealt see pall veerenud.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Houston Rocketsi omanik tviitis Hong Kong good China bad.
    GM, mitte omanik

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    NBA seepeale usamaal twitteris kirjutas et free speech good ja hiinamaal twitteris, et Houston Rockets bääd, siis nüüd süüdistatakse NBAd kahepalgelisuses.
    See vist lükati ümber, et sõnumite sisu erinev oli. (võibolla eksin ja võib pardada)

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    See vist lükati ümber, et sõnumite sisu erinev oli. (võibolla eksin ja võib pardada)
    Põmst nagu ma ise aru saanud, siis üritati lihtsalt siluda seda sõnumit, et päris nii ei mõeldud et rockets bääd ja erinevad komber jne. Selline PR teema kui aru saadi et veits jamasti läks.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

13. oktoobril on rahvusvaheline No Bra Day.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Rääkisin "kergelt" joobes poolakast korterikaaslasega jalgpallist. Teadis Klavanit, Vassiljevit ja Pareikot, aga polnud õrna aimugi, et nad eestlased on.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud