Lehekülg 366, kokku 368 EsimeneEsimene ... 266316356362363364365366367368 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 301 kuni 7 320, kokku 7350
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma ei saa ilmselt elu lõpuni aru, miks inimesed loevad, ostavad ja kirjutavad SL Õhtulehte.

Jah, eurovisoonil ja õhtulehel on sarnasus. Keegi ei loe ega vaata, aga ometigi on kõik kursis.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    "Proovisime härralt saada kommetntaare, ta viskas kohe toru ära, saatis meid sõna otseses mõttes p***," kirjeldas Berendson protsessi" - väga õige, miks peaks oma kommentaaridega kaasa aitama teise äriühingu müüginumbrite võimalikule suurenemisele.
    see tegelt päris märgiline ja kurb, et berendsonil ja postimehel jääb siin õigust ülegi. ja veel milline argument? kui selle argumendi otsas nüüd natukene istuda ja mõelda.. kui halb ja vale inimene sa pead nagu sisemiselt olema, et niimoodi mõelda ja ennast õigustada? või kui halvad ja valed su reaalsed mõtteprotsessid on? või kui ära sa oled oma ametikohal tõusnud? ühiskonnas on paar sektorit, kelle esindajale kellele meeldib teistest oluliselt enam jumalat ja kohtunikku mängida. ja päris kohtunikud ei kuulu top sealjuures top kolme.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma ei saa ilmselt elu lõpuni aru, miks inimesed loevad, ostavad ja kirjutavad SL Õhtulehte.

]
    Laupäevased mahukamad intervjuud on vahest täitsa head.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma seisaks ka Selveris järtsus, kuna mul pole seda va partnerkaarti.
    On jah päris kummaline neid inimesi seal Selveri ainsa töötava kassa juures seismas vaadata. Alati väga mornid. Mina puldiga paar asja ja minutiga välja.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    On jah päris kummaline neid inimesi seal Selveri ainsa töötava kassa juures seismas vaadata. Alati väga mornid. Mina puldiga paar asja ja minutiga välja.
    Kui saad ümbrikupalka ja ei julge seda panka viia, sest kohtutäitur paneb käpa peale...
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Kui saad ümbrikupalka ja ei julge seda panka viia, sest kohtutäitur paneb käpa peale...
    Selveris saavad piiksutajad ka sulas maksta (võib-olla mitte küll kõigis aga kindlasti enamikes)

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Selveris saavad piiksutajad ka sulas maksta (võib-olla mitte küll kõigis aga kindlasti enamikes)
    Paned puldi ära ja maksad sinna teenindaja kassasse, kes neid ostukontrolle käib tegemas?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ajalehes on seda väga väike osa. Sisuliselt üks lugu. Veebiportaalide lugudevalik eesotsas tugineb chartbeadile ehk siis sellele, mida inimesed loevad ja vaatavad. Ja arusaam "ajame klikke taga" ei vasta päris tõele. Puhtalt klikkide pärast tõmblevad Delfi ja PM rohkem, kuna nad võitlevad veebi esikohapärast igakuiselt, Õhtuleht töötab natuke teistel tuuridel.
    Ma pakun, et enamikele inimestele on Delfi ja ajaleht samad asjad. Klikkidega suunatakse niigi kreenis olevat ühiskonda ja see pole teps mis hea lähenemine.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma pakun, et enamikele inimestele on Delfi ja ajaleht samad asjad. Klikkidega suunatakse niigi kreenis olevat ühiskonda ja see pole teps mis hea lähenemine.
    Delfi ja ajaleht ongi täiesti samad asjad. Ühte lihtsalt ei anta paberkandijal välja.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

klikkidega suunamine ja mõnu vihjatud "pakume seda, mida tahetakse" on ka kõik tõene ja tegelikult aksepteeritav. Raske on siin näha ainusüüdlast meedial. Selle kõige juures on mul aga 2 tähelepanekut täiesti erinevates olukordades ja nüüd väga piltlikult:

1. oli see BSH keiss. mis seal salata, ka ise klikkasin ja olingi n.ö. osaliselt süüdlane ja see turg, keda sihiti. Aga ma olin süüdlane, sest mind peteti pealkirjaga. Ma ei oleks never mõnda uudist avanud kui ei oleks jäetud valemuljet. Näiteks ma teadsin, et BSH saatis oma kuti uttivisse, sest kutt käis linnas litsi löömas, eksole... Nüüd loomulikult kergitan kulmu kui delfi esiuudis ühel päeval, et "kõik finito, otsin korterit"... (selle kajastus on kõige otsesemas mõttes guilty pleasure meelelahutus eksole. tunnistan, et olen osaliselt tarbija) ning teisel päeval "andsin andeks" koos piciga, mis 99% lugejatest jätab mulje nagu oldaks koos.

Mul on tegelikult täiesti pohhui BSH koosolemistest ja lahutustest, sest ma vaatan teda nagu looma loomaaias, minu poolest võib loom ka magada, aga lahedam on teda vaadata kui ta a la palliga mängib, eksole.

Mis häirib on see, et "ajakirjanik" teadis väga hästi, millele ta pealkirjaga viitab ja mis on tegelik sisu. Ja see on RÄIGELT eksitav isegi kui mingi JOKK skeemiga ära selgitada. Jah, sellise kollase teema juures tihtipeale keegi väga haiget ei saa (peale BSH ego vb) ja "tõde tuleb välja nagunii", aga need inimesed, kes neid uudiseid teevad on minu jaoks personaalselt täiesti bottom of the food chain. Maailmas on nii palju asju, millega tegeleda ning sina siis tegeled kellegi teise elu leveldamisega. Professioon, mille vastu 0 austust ning mul päris ajakirjanikest tegelikult kahju, et ka kroonika tegijatega jne sama ametinime kannavad.

p.s. Vahur Joa on siiski legend!

2. vähe tõsisemad keissid "uuriva" ja uuriva ajakirjanduse poolt. Mul tunne, et just need staažikamad uurivad ajakirjanikud ei anna endale aru, millised on nende võimuga kaasnevad kohustused ja rollid ühiskonnas. Ajakirjanikul piisab pmst paarist lausest ja reast inimese elu, elutöö ja renomee purustamiseks. Võib küll väita, et "asi unustatakse ja vajub unustuste hõlma" või "õige hõlma ei hakka keegi", kuid tegelikult elu palju kirjum ning reaalselt elud purunevad (inimesed satuvad haiglatesse jne).

Minu issue sellega on see, et tihtipeale on see karistus ebaproportsionaalne. Rääkimata sellest, et tihtipeale on see ka ebaaus või mõnes olukorras isegi täiesti vale. Ja olukorras, kus lihtsalt mingid 2 venda tulevad ja tõmbavad sulle vee peale ning siis veel arvavad, et neil ei lasu mingit isiklikku vastutust? siin tahaks ropendada ja temper tantrumi visata, aga ütleks viisakamalt, et neid inimesi meesteks (rääkimata aumeesteks) keeruline nimetada.

Ja selle kõige põhjus on selge jumala kompleks. Liiga kaua on saadud ja tegutsetud ilma igasuguse vastutuseta ning väga paljud ajakirjanikud on enda peas üha enam ja enam muutunud kohtumõistjaks. Tihtipeale ja enamasti puudub neil lihtsalt kompetents, et seda teha. aga tehakse.

Utreeritud näitena mikk salu, kes muidu vast üks normaalsemaid vendi.

31. oktoober tuleb see: https://ekspress.delfi.ee/arvamus/ra...ks?id=87935887

7. nov ehk nädal aega hljem see: https://ekspress.delfi.ee/kuum/mary-...li?id=88003043

mees teinud mingi räigema 180 kraadi pöörde nädalaga, aga enne oli kõva häälega ülbitsemas ja "kõiki maha rahunema" kutsumas. Hästi, jällegi, see Krossi teema paljudele mõttetu teema. aga see ülbus selliselt kardinaalselt sõna võtta ja asjad "ära määrata" on küllaltki tähenduslik. Praegu high five talle, et võttis vastu julguse oma sõnu süüa ja tegi seda avalikult. Enamus korrad aga ajakirjanikud seda ei tee, peab kohtu kaudu nõudma ning siis tuleb ka "Mök mök ääää määä mina kõigest töötaja".

mul täna puhkepäev ja seega aega tühja möliseda. targa meedia tarbijana tahaks tarka meediat, aga vastu saan mõnuagendi ülbe möla ja gifid ja videod ja see teeb kurvaks

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Jep, saavad. Üldjuhul kui sul on partnerkaart ja passid järjekorras oledki sa munn. Tõsine munn.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mis see BSHi teema on lühidalt? Keegi?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Mis see BSHi teema on lühidalt? Keegi?
    Ta poisssõber tahtis mingi teise daami tahmafiltrit vahetada või midagi.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kes see BSH on?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kes see BSH?
    Blond, kes kannab 21 eurost H&M kleiti ja siis järgmine päev räägib Saagimile, kuidas tuleks maailma päästa.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Iceman teadis rääkida, et ta ekskutt on uskumatu mölakas.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Iceman teadis rääkida, et ta ekskutt on uskumatu mölakas.
    Iceman teab seda ka rääkida, et mina olen uskumatu mölakas. Seega ma seda ei usuks.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Iceman teab seda ka rääkida, et mina olen uskumatu mölakas. Seega ma seda ei usuks.
    Sa peaksid uskuma seda. Paar päeva tagasi Hannoverist tulles Berliini jõudsime seisukohale, et Dannar ja Priidik oleks ideaalne kooseluseadus.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Sa peaksid uskuma seda. Paar päeva tagasi Hannoverist tulles Berliini jõudsime seisukohale, et Dannar ja Priidik oleks ideaalne kooseluseadus.
    Kasutagem ikkagi fooruminimesid. A viska mulle mõni Berliini soovitus. Homme lendan nädalaks sinna.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mõnnar ja Jäämees

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •