Lehekülg 425, kokku 429 EsimeneEsimene ... 325375415421422423424425426427428429 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 481 kuni 8 500, kokku 8568
 1. #8481
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
  Rayshard Brooksi tapnud mehele oli varasemate aastatega tehtud 12 kaebust, George Floydi omale 18
  Nende kaebustega on ka nii, et kaevata võib iga kinnipeetav. Ma natuke uurisin, kas kuskil on kirjas, mille eest George Floydi tapnud Derek Chauvin on need kaebused ära teeninud. Väga infot selle kohta pole, aga üks on välja toodud (see vist kõige rohkem kaebust vabandav), et tiris kiirust ületanud naise autost välja.
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 2. #8482
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Apr 2014
  Postitusi
  957

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
  Ma olen nii Floydi kui Brooksi juhtumi pikad versioonid ära vaadanud ja no ei näe seal mingeid erilisi psühhopaate, suhtlemine on väga viisakas ja lugupidav kuni hetkeni kui kinnipeetav hakkab vastu. Sealt edasi on tõesti treeningu küsimus ja arusaadav, et inimene tänavalt arvab et liiga jõuliselt lähevad politseinikud pätti maha tampima. Samas me ju ei tea, mis see tegelik statistika on, USA suuruses riigis kui näiteks 1000 analoogse kinnipidamise käigus saab 1 vastuhakkaja surma on tegu lihtsalt halbade asjaolude kokkulangemisega, võrdluseks ütleme lambist, kui iga 10 sellise kinnipidamise käigus saab keegi surma või tõsiselt viga, siis võib tõesti öelda, et politsei tegutseb väga brutaalselt.

  See jalga tulistamine muidugi unusta ära, selline asi on relvakaugetele inimestele puhtalt filmidest jäänud valearusaam. Püstoliga lastakse kehasse, ilma igasuguse eelistuseta, olukorras kui sind rünnatakse või põgenetakse pimedas, on iga tabamus juba hea tulemus ja on juhuse asi, kas läheb puhtalt läbi või tabab väga olulist elundit. Jalga lastakse teadlikult ainult filmis või tõesti mingis staatilises olukorras snaipri poolt siis juba. Mingi SEAL'i või Delta tasemega operaator võibolla laseb lahingsituatsioonis ka püstolist täpselt pähe või relva hoidvat kätt nagu parasjagu vaja on, aga nemad on juba täiesti teise kategooria spetsialistid tavalise patrullipolitseiga võrreldes.
  Ma ei tea, politseinikke oli 4, Floyd oli käeraudus liikumatult maas ja siis oli vaja 9 minutit kaelal seista? Ok kui ma liiga palju filme vaadanud olen, ma olen lasketiirus käinud ja lihtne liikuvat asja tabada tõesti pole (kuigi jahimehest sõber lasi kuhu tahtis). Aga vähemalt üks hoiatuslask õhku siis? Ja miks on vaja teha mitte üks vaid kaks lasku selga?

 3. #8483
  INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
  Liitus foorumiga
  Dec 2001
  Postitusi
  2 206

  Algupärane

  Kui sa sihid politseid püstoli, taseriga või relva imitatsiooniga, mingit hoiatuslasku enam ei tule. Brooks mitte ainult ei sihtinud, vaid kasutas taseri mõlemad laengud ära, üks tabas politseinikku, teine ei tabanud. Kui ta oleks lihtsalt lahti rabelenud ja jooksu pannud oleks ka hoiatuslask vast ikka ära tehtud esimesena.
  Floydi puhul jah, väga palju mõttetut paska oleks olemata jäänud kui see Chauvin oleks mõni minut varem jala ära võtnud ja olukorda paremini tajunud. Kurat seda teab, mis lühis tal peas tekkis.  Väike update CHAZ/CHOP nimelisest kolhoosist ka. Jälle mingi segastel asjaoludel tulevahetus. Üks hukkunu, teine kriitilises seisus haiglas. Antifa raporteerib tõrjevõitu nazide provokatsiooni vastu. Nüüd võiks arvata, et küllap oli sõelaks lastud jeebis mingid konföderatsiooni lipuga white supremacistid? NRA relvahullud? Tundub et olid hoopis kaks varastatud autoga lõbusõitu teinud musta tatikat... Milleks sellist paska vaja on? Need tapmised jäävad väga suure tõenäosusega politseil lahendamata. Isegi kui süüdlane hiljem tabatakse leiab iga vähegi protseduure tundev advokaat uurimises niipalju puudujääke, et mingit süüdimõistvat otsust ei saa kohtus teha.

 4. #8484
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  Ma olen täitsa nõus, et politseinik oleks pidanud tabama, millal see võte muutub kinnipeetava suhteks eluohtlikuks. Kuidagi ei saa aga nõustuda, et sellele on antud selline rassistlik alatoon. Sel polnud midagi sellega pistmist.

  Kahetsusväärne juhtum, aga kas tõesti on selle nimel nüüd tarvis oma elukohad maha põletada, poed rüüstata ja inimesi (sealhulgas mustanahalisi) tappa. Olgem ausad, Floyd oli paandunud kriminaal, kes oli 9 korda vangis istunud ja polnud ka ise oma elus mõrvast just väga kaugel. Et selle inimese nimel tapame teisi? Nagu näiteks ka 77-aastase mustanahalise erupolitseiniku, kes oli 38 aastat mustanahaliste kogukonna teenimisele end pühendanud ja missioonitundest aitas pandimaja rüüstajate eest kaitsta.
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 5. #8485
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Apr 2014
  Postitusi
  957

  Algupärane

  Tema ajalool pole käesoleva juhtumiga mingit pistmist peale "paras talle," mida me tsiviliseeritud ühiskonnas võiks vältida ikka. Politseinikud seda tõenäoliselt ei teadnud esiteks, teiseks nad ei ole ole õiguse üle otsustajad ja seda üleüldse tuuakse esile vaid isiku karakteri dehumaniseerimiseks.

  Ja kui me ikka võtame ette selle paadunud kriminaali teema, siis vaata järgi ka mille eest ta vangis istunud on.

  https://www.snopes.com/news/2020/06/...iminal-record/

  Viimane ja ainuke reaalne kuritegu oli tal aastal 2007, ülejäänud on enamjaolt vähem kui grammi koka sõpradele viimine stiilis. Pooled kahekümnendates eestlased oleks ka kriminaalid nii võttes vist kui politseinikud suvaliselt käiksid inimesi tänaval ja kodus läbi otsimas nagu just eriti mustanahalistega USAs tehakse.

 6. #8486
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  Ja see 2007. aasta kuritegu oli seoses relvastatud grupiviisilise rööviga, kus ta väidetavalt hoidis relva raseda naise kõhul. See et ta oli eelnevalt olnud rohkem selline pisivaras ei tee temast ka mingit musterkodanikku. Lõppude lõpuks jäi ta kurjategijaks oma elu lõpuni, egas teda ei arreteeritud seal mingite eelnevate rikkumiste pärast.

  See viimane kuritegu, mis fataalselt talle lõppes, oli muidugi jabur 20 taalane värk. Seda jaburam on mingi sellise teo eest politseinikule ka vastu hakata.

  Ja ega vahet pole, kas ja kui suur kriminaal ta ka oli, ühegi inimese surma pärast ei pea linnad põlema, poode rüüstama ja teisi tapma. Lõppude lõpuks, see politseinik ju võeti vahi alla ja saab süüdistuse. Et hakkamegi iga sellise intsidendi puhul linnu põlema pistma? Siis võib politseiameti tõesti laiali saata, sest sinna lihtsalt ei tahagi keegi enam minna.
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 7. #8487
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
  Pooled kahekümnendates eestlased oleks ka kriminaalid nii võttes vist kui politseinikud suvaliselt käiksid inimesi tänaval ja kodus läbi otsimas nagu just eriti mustanahalistega USAs tehakse.
  Okei, kui minult nõutakse iga väite peale tõestust koos pitsati ja allkirjaga, siis tahan mina selle väite kinnituseks tõestust näha, et eriti mustanahalisi otsitakse nii tänaval kui nende omas kodus läbi. Mis seda tõestab? On mingit statistikat?
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 8. #8488
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Apr 2014
  Postitusi
  957

  Algupärane

  Kus see vastuhakk oli? Et haige südamega vend (jah tõenäoliselt pikkade aastate jooksul narkootikumide tarvitamisest tulenevalt) pikali kukkus v?

  But here are some details about that call we learned after Floyd’s death: The owner of the store, Mahmoud Abumayyaleh, told NPR that clerks are trained to let management know when someone uses counterfeit money, and the workers try to handle the crime themselves without cops, unless things escalate to violence. But in Floyd’s case, Abumayyaleh said a teenage clerk who had only been employed for six months called 911, essentially implying the worker had not fully understood their protocol. Additionally, the owner said Floyd had been a regular customer for about a year, and he never caused any issues.

  According to court documents, two MPD officers — Thomas Lane and J. A. Kueng — responded to the 911 call and, after talking to people inside the store, went to find Floyd in a parked vehicle nearby.

  As Lane began speaking with Floyd, who was sitting in the driver’s seat of the vehicle, the officer pulled his gun out and instructed Floyd to show his hands. Floyd complied with the order, whereupon the officer holstered his gun. Then, Lane ordered Floyd out of the car and “put his hands on Floyd, and pulled him out of the car,” and handcuffed him, according to prosecutors. Then, charging documents state:

  Mr. Floyd walked with Lane to the sidewalk and sat on the ground at Lane’s direction. When Mr. Floyd sat down he said “thank you man” and was calm. In a conversation that lasted just under two minutes, Lane asked Mr. Floyd for his name and identification. Lane asked Mr. Floyd if he was “on anything” and noted there was foam at the edges of his mouth. Lane explained that he was arresting Mr. Floyd for passing counterfeit currency.

  At 8:14 p.m., Officers Lane and Kueng stood Mr. Floyd up and attempted to walk Mr. Floyd to their squad car. As the officers tried to put Mr. Floyd in their squad car, Mr. Floyd stiffened up and fell to the ground. Mr. Floyd told the officers that he was not resisting but did not want to get in the back seat and was claustrophobic.

  At that point, two other officers — Derek Chauvin and Tou Thao — arrived at the scene and tried again to get Floyd into a squad car. While they attempted to do so, he began asserting that he could not breathe. Then, according to criminal charges against Chauvin, the officer pulled Floyd out of the squad car and “Mr. Floyd went to the ground face down and still handcuffed.” The complaint continues:

  Officer Kueng held Mr. Floyd’s back and Officer Lane held his legs. Officer Chauvin placed his left knee in the area of Mr. Floyd’s head and neck. Mr. Floyd said, ‘I can’t breathe’ multiple times and repeatedly said, ‘Mama’ and ‘please,’ as well. At one point, Mr. Floyd said ‘I’m about to die.’

  Footage from the officers’ body cameras and a bystander’s cellphone showed Chauvin kept Floyd pinned to the ground and knelt on his neck for almost nine minutes, including for nearly three minutes after Floyd became non-responsive.
  Ja see rüüstamise asi, nagu kammoon, keegi ei toeta seda ju, oportunistid võtavad muidugi oma igal võimalusel nagu me ka pronksiööl ise nägime tänu maailmakuulsale alwaysivennale, aga see ei puutu kokku police defunding üritusega.

 9. #8489
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
  Ja see rüüstamise asi, nagu kammoon, keegi ei toeta seda ju
  BLM ei mõista seda ka sugugi hukka nagu me siin juba selgeks saanud oleme. Kui tema korraldatud meeleavaldused on juba selliselt üle pea kasvanud, siis peaks just see organisatsioon end kiirelt sellest vägivallast distantseerima. Miks seda ei tehta? Miks saab lugeda vaid õigustusi sellele?
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 10. #8490
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  https://www.youtube.com/watch?v=RofgyVe3Cz4

  No ma ei tea, see mis sealt videost paistub, selle sinu kopeeritud kirjeldusega nüüd küll üks-ühele ei klapi ja ma pean oma silma kuningaks.
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 11. #8491
  INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
  Liitus foorumiga
  Dec 2001
  Postitusi
  2 206

  Algupärane

  See Floyd chillis oma kambaga rahulikult vanas mersu kurgikärus ilma igasuguse klaustrofoobiata. Kui politsei tahtis teda oma uude Ford Explorerisse viisakalt tahaistmele istuma panna kadus hapnik ära ja tuli kohutav klaustrofoobia hoog peale...
  Huvitav kokkusattumus

 12. #8492
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Apr 2014
  Postitusi
  957

  Algupärane  Some excellent policework right there. Nii peabki olema, kõik õige. Üks suvaline hollyka turvamees paneks ka mehe autosse istuma 10 sekundiga, seal mingid pekikajakad vahivad käed taskus ja vaatlevad linde. Ja need vennad peaks kuidagi kasulikud olema v?

 13. #8493
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Apr 2014
  Postitusi
  957

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
  BLM ei mõista seda ka sugugi hukka nagu me siin juba selgeks saanud oleme. Kui tema korraldatud meeleavaldused on juba selliselt üle pea kasvanud, siis peaks just see organisatsioon end kiirelt sellest vägivallast distantseerima. Miks seda ei tehta? Miks saab lugeda vaid õigustusi sellele?
  Siis peaks EKRE ka iga päev kuulutama, et nad ei toetagi juutide küpsetamist. Absurdne ja irrelevantne.

 14. #8494
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
  Siis peaks EKRE ka iga päev kuulutama, et nad ei toetagi juutide küpsetamist. Absurdne ja irrelevantne.
  Kas mõni Ekre liige või toetaja on juute küpsetama asunud? Hirmus, millal see küll juhtus?
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 15. #8495
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Apr 2014
  Postitusi
  957

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
  Kas mõni Ekre liige või toetaja on juute küpsetama asunud? Hirmus, millal see küll juhtus?
  Kas mõni BLM liikmetest on kunagi avalikult poolehoidu toetanud eraomandi lõhkumisele? Hirmus, millal see küll juhtus?

  Aga samamoodi sellest "kui on must, siis näita ust" lausest läks vanker vedama, kus nüüd igast sotsmeedias saab lugeda, kuidas Soros ja Gates süstivad autismi ja woldikullerid on potentsiaalsed vägistajad. Vedurit tõlgendati äärmuslaste poolt vähe valesti ja nüüd on trobikond täiesti pööraseid inimesi jauramas päevad otsad.

 16. #8496
  Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  3 943

  Algupärane

  No EKRE paha ja BLM paha. Mõlemad pahad!

  Naljakas muidugi, et sa üldse EKRE mängu tõid. Ma saan aru küll, miks, aga ma pean sinu suureks pettumuseks sulle ausalt tunnistama, et...ma pole mitte kunagi EKRE-t valinud. Ja mul täiesti ükskõik, mis nad teevad või on.
  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

 17. #8497
  INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
  Liitus foorumiga
  Dec 2001
  Postitusi
  2 206

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
  Kas mõni BLM liikmetest on kunagi avalikult poolehoidu toetanud eraomandi lõhkumisele? Hirmus, millal see küll juhtus?

  "For a country that drops bombs on people, for a country that incarcerates people, for a country that enslaves people -- to criticize us for vandalism is preposterous,"
  "I think that it is a tool of white supremacy to say if you want freedom, then you get it by protesting peacefully''

  Vandalism on ok, sest USAF viskab kuskile pomme. Rahulik protestimine on valgete vandenõu jne
  Ma saan aru mida sa tegelt silmas pead selle poolehoiuga, aga reaalselt need inimesed on küllaltki radikaalsete vaadetega leebelt väljendudes. Tsiteeritud isik ütleb muuhulgas ka midagi sellist, et see ongi american way, bullets and blood, et midagi tehtud saaks.
  See on kõik iseenesest väga tore, aga millegipärast on kohe kiun lahti kui lõunaosariikide valged relv käes oma arusaama american wayst taas kehtestama hakkaks.

  Foorumi suunitlusele kohaselt, ka mõned briti jalgpalliga seotud persoonid on hakanud kahtlema, kas marksismi usku BLM liikumine on päris see asi, mida miljonäridest jalgpallurid peaks pimesi promoma

 18. #8498
  Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  13 948

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
  See viimane kuritegu, mis fataalselt talle lõppes, oli muidugi jabur 20 taalane värk. Seda jaburam on mingi ellise teo eest politseinikule ka vastu hakata.
  Ma ühe korra näitan veel, kuidas Nahkpea väidab asju, mida pole kuskil tõestatud. Pudel veini, kui sa suudad täna tõestada, et see sinu väidetud kuritegu tegelikult toimus. Parimal juhul on kahtlus, et kasutas valeraha. Fakti, et kasutas, pole. Võimalik, et suurema uurimise käigus selgub, et oli valeraha, kuid täna seda teadmist pole.

  Kuid see, et fakti pole, ei peata muidugi Nahkpead seda kindlas kõneviisis väitmast. Huvitav küll miks.
  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

 19. #8499
  naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2003
  Postitusi
  8 377

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
  Parimal juhul on kahtlus, et kasutas valeraha. Fakti, et kasutas, pole. Võimalik, et suurema uurimise käigus selgub, et oli valeraha...
  Emotsioonid suunake reaalsesse seksi.

 20. #8500

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
  Tahtsin seda ka öelda, et "defunding the police" ei tähenda automaatselt jõudude vähendamist, vaid igasugustelt idiootsuselt raha mujale suunamine. Miks on 30k elanikuga linnas fucking tanki vaja tegelastel, kes seda õieti opereeridagi ei oska ja kasutavad seda joyridemiseks nagu teismelised?
  https://www.wired.com/2012/06/cops-military-gear/
  Wow. Kohati on siis küla politsei paremini relvastatud, kui meie kaitseliit.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud