Lehekülg 426, kokku 433 EsimeneEsimene ... 326376416422423424425426427428429430 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 501 kuni 8 520, kokku 8653
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kord aastas võib erandkorras ka eelarvamuste ja hinnangute vabalt suhelda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Kord aastas võib erandkorras ka mõelda, et miks see pilt kohe mustaks läheb. Suurepärane võimalus oma üliarenenud kriitikameelt rakendada.
    Väikene selgitus sinu poolt kulub alati ära.

Lisan omaltpoolt selgituseks , et minu torge ei olnud mõeldud maailmavaatelisuse pihta. (kedagi ei tohi diskrimineerida). Vaid konksu liiga lihtsa allaneelamise ja selle peale amokki jooksu kohta.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Torujüri on juba kaks korda kindlalt kokkulepitud aega edasi lükanud. Tra küll, võtke kokku, udud.
    Kolmas kord. Hüppa v***u. Saatsin perse ja otsisin uue, kes tuli sama päeva õhtul kohale ja tegi töö ära.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kõik teenusepakkujad on hakanud viimasel ajal üle laskma ja ebakvaliteetset tööd tegema. Tundub, et elu on jätkuvalt liiga lill.

Ise tellin ka kööki, kuhu tuleb töötasapinnana kivi. Kõigepealt lükkas kivimõõtja tuleku edasi, sest tüübil meenus faking samal hommikul, et peab Soomes komandeeringus olema. Tulid siis paar päeva hiljem, aga need õlid suutsid mööblifirma jooniseid valesti lugeda ja jätsid mingid pinnad mõõtmata. Fakk. Nagu mul oleks tohutult pinda, mida kahe silma vahele jätta. Kogu selle sita tõttu lükkub minu köögi paigaldus vähemalt nädal edasi, mistõttu ei saa jätkuvalt kodus normaalselt süüa.
    yipikaye. Tehas jättis kivisse mingid augud puurimata (mis olid joonisele märgitud!!!!), mistõttu ei saa tasapinda paigaldada. Hurraa. järgmine lisanädal.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

yipikaye. Tehas jättis kivisse mingid augud puurimata (mis olid joonisele märgitud!!!!), mistõttu ei saa tasapinda paigaldada. Hurraa. järgmine lisanädal.
    Muljetavaldav seeria sul, kuidas närvidega lood on ?
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Muljetavaldav seeria sul, kuidas närvidega lood on ?
    Viimasel piiril. Aga arvestades, et homme tuleb korra veel torujüri, siis olen kõigeks valmis. Hea, et puhkus on, sest muidu ma oleks kõigi nende õlide pärast ka töö ja kodu vahet pidanud sõitma. Kõige tragikoomilisem on, et mu elukaaslase venna köögisaaga kõrval kahvatub see jätkuvalt.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tee siis korralik kvaliteedikontroll ka. Elu on näidanud, et üldiselt need paigaldajad ja ehitajad, kes juba töö planeerimisega hädas on, ei ole parimad ka lõpptulemuse suhtes. Erandeid kindlasti on, ka parimatel juhtub vahest, aga kindel ohu märk see on.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Jooksmise teemas arutati, et mis ajaga lastakse maraton lõpuni joosta. Keegi soovitas vaadata viimaste aastate tulemusi. Huvi pärast vaatasin, tuleb välja, et Mõnuagendi suur lemmik Anton Basmanov on ka maratoni läbi jooksnud. Või aega vaadates, läbi kõndinud.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Tee siis korralik kvaliteedikontroll ka. Elu on näidanud, et üldiselt need paigaldajad ja ehitajad, kes juba töö planeerimisega hädas on, ei ole parimad ka lõpptulemuse suhtes. Erandeid kindlasti on, ka parimatel juhtub vahest, aga kindel ohu märk see on.
    Njah. Praegu häda selles, et nii kivipaigaldajad kui ka torujüri olid mööblifirma koostööpartnerid. Kuna mööblifirma enda kliendihaldur on olnud suurepärane ja ka nende paigaldajad tegid head tööd, siis ei uskunud, et partnerite kvaliteet nii tugevalt kõigub. Torumehevahetasingi välja ja võtsin teise. Kiviga on keerulisem, sest seda konkreetset tarnib ja paigaldabki üks konkreetne firma.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Njah. Praegu häda selles, et nii kivipaigaldajad kui ka torujüri olid mööblifirma koostööpartnerid. Kuna mööblifirma enda kliendihaldur on olnud suurepärane ja ka nende paigaldajad tegid head tööd, siis ei uskunud, et partnerite kvaliteet nii tugevalt kõigub. Torumehevahetasingi välja ja võtsin teise. Kiviga on keerulisem, sest seda konkreetset tarnib ja paigaldabki üks konkreetne firma.
    kui tohib küsida, siis kust võtsid oma asjad? nii köök kui kivi.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kui tohib küsida, siis kust võtsid oma asjad? nii köök kui kivi.
    Köök on Velma mööblist Tartus. Kivi Diapolist.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Hmm, kas Diapolist olnud hiljuti uudis, et asi hapu?

Maailmavallutaja Kasutaja mongol avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    https://www.aripaev.ee/uudised/2020/...n-saneerimisel
    Once a Gooner, always a Gooner

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Pärnus käivitub mingisuguse parklaõnnetuse peale suur politseioperatsioon, aga kui käib suures koguses narkovedu (kilode kaupa kokaiini) ja müük, siis ei toimu midagi.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Pärnus käivitub mingisuguse parklaõnnetuse peale suur politseioperatsioon, aga kui käib suures koguses narkovedu (kilode kaupa kokaiini) ja müük, siis ei toimu midagi.
    Kus politsei peaks teadma, kunas toimub salajane narkovedu?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kus politsei peaks teadma, kunas toimub salajane narkovedu?
    Khm..

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Novot siis. Aga kummaline ikkagi, sest tegelikult tarnitakse omaduste poolest kvaliteetset asja ja ka võrdlemisi kiiresti. Aga kogu see kliendisuhtluse pool ja katteta lubaduste andmine viitab jah, et asi võib juba perses olla.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    ikka toimub küll. kui juba kilode kaupa jahu sheeritakse, võib olla asi juba europoli tasandil, kus püütakse kinni mingeid kindlaid rühmitusi, kus asi võib olla sadades kilodes ja inimkaubanduses vms. kuskil oli üks tartu el pablo escobar, oli vist tangijev vms, kes rääkis oma advokaadile, et ta olevat shokis, et kuidas keegi sai mind vahele võtta ja jälgida, kui ma olin koguaeg kodus. liigsed oletused epic, koguaeg toimub midagi ja päris korralikult. lihtrahvast saab ainult seda delfist lugeda. muidu ei usu.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Seda pole minu silmad veel foorumis näinud, et Põhja-Londoni derbist on 12 tundi möödas ja kummaltki poolt pole ainsatki postitust.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Seda pole minu silmad veel foorumis näinud, et Põhja-Londoni derbist on 12 tundi möödas ja kummaltki poolt pole ainsatki postitust.
    Karantiini ajal foorumisse trügimist soovitas ju EPL vältida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud