320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Nii kui valitsus ütles, et tuleks hakata maske kandma, on mõned inimesed k.a hr Jõks väga aktiivselt sõna võtmas ja rääkimas, et ärge kasutage maske.
    Jõks rääkis ikka sellest, miks see sõnastus selline on nagu on. Meie seadused on väga kindlalt määranud, et me ei saa sellist üleüldist "kohustust" lihtsalt kehtestada nagu paljud riigid maailmas on seda teinud. Seetõttu ka selline tinglikult soovitav terminoloogia.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Jõks räägib peamiselt siiski õiguslikust küljest, et sellist kohustust ei saa kehtestada.
      Ehk teeb kindlaks, et inimesed hakkaksid nende maskide vastu mässama ja langeksime leedu tasemele
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ehk teeb kindlaks, et inimesed hakkaksid nende maskide vastu mässama ja langeksime leedu tasemele
        Pean siin nõustuma. Sellises kohas ei tohiks olla mingit arutelu. Selle tulemusena on päris paljudel kohe vastus olemas miks ta nakkust levitab. Ma kujutan ette nii mõndagi siinse keskkonna liiget seda tegemas. Ja peale selle veel p...i saatmas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ehk teeb kindlaks, et inimesed hakkaksid nende maskide vastu mässama ja langeksime leedu tasemele
          Muidugi on maskid vajalikud ning nende kohustuslikuks tegemine tundub mõistlik idee... aga reegleid tuleb rakendada läbipaistvalt, selgelt ning lähtudes seadustest. Kui A. Jõks toob välja, et praegusel ajahetkel ei saa seadustest tulenevalt teha maski kandmist kohustulikuks, siis võiks oma pahameele suunata pigem valitsuse ja riigikogu suunas, kes poole aastaga vastavaid muudatusi teinud ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ehk teeb kindlaks, et inimesed hakkaksid nende maskide vastu mässama ja langeksime leedu tasemele
            Eestlaseid ja leedukaid on üsna raske ühte patta panna. Eestlane, kas kannab või ei kanna. Polegi erilist teemat. Kui peab kandma ja samas inimene ei taha, siis ta leiab teise lahenduse.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
              Muidugi on maskid vajalikud ning nende kohustuslikuks tegemine tundub mõistlik idee... aga reegleid tuleb rakendada läbipaistvalt, selgelt ning lähtudes seadustest. Kui A. Jõks toob välja, et praegusel ajahetkel ei saa seadustest tulenevalt teha maski kandmist kohustulikuks, siis võiks oma pahameele suunata pigem valitsuse ja riigikogu suunas, kes poole aastaga vastavaid muudatusi teinud ei ole.
              Saaksin sellest suurepäraselt aru, kui poleks mängus inimelud vaid raha. Praegusel hetkel ma ei näe, et siin oleks eesmärgiks raha koguda vaid mängus on siiski inimelud.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar






                Konverents "Koroona õppetunnid" (13. novembril 2020). Mitu maskiga inimest leiad pildilt?

                Teadlased teavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  https://www.facebook.com/EestiTeadus...42534785762979



                  Konverents "Koroona õppetunnid" (13. novembril 2020). Mitu maskiga inimest leiad pildilt?

                  Teadlased teavad.
                  wat......?????????????? tahaks ilgelt juba kommentaari sellele kuulata..
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      See on siis tänase päeva viral hit jah, uksest aknast tuleb sisse Hästi tehtud.

                      Kommentaar


                        https://m.naistekas.delfi.ee/article.php?id=91676523. Käsi püsti kes osales !?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                          Tinderispetsialistina pean tödema et ei olnud aega seksiabi väinot mängida
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Heidy Purgal on näkku mõned kortsud tulnud ja Nelly Furtado on 41, aeg lendab...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Kui keegi otsib mingit head näidet ülereageerimisele, siis palun aga.
                              Nii helbeke ei tasu ka olla, ei teadnudki, et Eskimo brändil Eestis selline suur lojaalsus on, et lausa ropendama võtab.

                              PS! tegu on taaskord näitega, kus meil on probleem (sõna eskimo on ühele inimrühmale ajaloolistel põhjustel solvav), sellel on väga lihtne ja mitte kellegi elu hullemaks tegev lahendus (lihtsalt tehakse mingile jäätisele rebrand ja kõik elavad edasi ja võivad seda tarbida kui palju kulub), aga see millegipärast ei sobi ja hakatakse rääkima mingeid hirmujutte kuidas Mustamägi (mis on seotud konkreetselt värviva must, mitte ei ole mingile inimrühmale solvav) nimetatakse ümber.

                              Ma olen üsna kindel, et Meil pole probleemi ja vaevalt, et see üldse probleem on... kirjutad seda isegi, et lahendus on lihtne.

                              Küll aga pole siin midagi imestada, et jäätise nimi "Eskimo" meile korda läheb tänud Evald Roomale.

                              Kõik see samas ei tähenda, et pidureid ei peaks testima.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma olen üsna kindel, et Meil pole probleemi ja vaevalt, et see üldse probleem on... kirjutad seda isegi, et lahendus on lihtne.

                                Küll aga pole siin midagi imestada, et jäätise nimi "Eskimo" meile korda läheb tänud Evald Roomale.

                                Kõik see samas ei tähenda, et pidureid ei peaks testima.
                                Ma ei mõelnud siin sõna "meil" all konkreetselt Eesti või siis antud kontekstis Soome ühiskonda, vaid pigem kasutasin seda üldistavas mõttes. Meil on mure, meil on probleem jne.
                                Ja lahendus ongi lihtne, mingi asja ümber nimetamine ei ole keerukas, eriti kui ettevõte ise seda välja pakub.

                                Pidureid on alati mõtekas testida, ja diskussioon teemade üle on samuti vajalik, ühiskonnas on palju kohti, kus probleemi lahendused on konkreetselt sellised, kus inimesed ja valdkonnad saavad pihta (nt kliimamuutus vs ida-virumaa põlevkivi, autojuhid vs ratturid jne).
                                Aga kui mingi ettevõte tahab igaks juhuks oma kuvandi mõttes ühe oma toote ümber brändida, siis see ei ole põhjust hakata juhuslikult räntima kuidas tulevikus peab malereegleid muutma või mustamäe halliks mäeks ümber nimetama vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X