Lehekülg 439, kokku 439 EsimeneEsimene ... 339389429435436437438439
Näidatakse tulemusi 8 761 kuni 8 780, kokku 8780
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kui keegi veel mõikanud pole, siis BLM oli USA demokraatide valimiskampaania. Lükake mu väide ümber.
    kui sa veel ikka aru ei saa, siis mina lõin universiumi ja võin sõrmenipsuga tappa kelle tahan. lükka mu väide ümber kui suudad.
    Je suis Nasfal

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    kui sa veel ikka aru ei saa, siis mina lõin universiumi ja võin sõrmenipsuga tappa kelle tahan. lükka mu väide ümber kui suudad.
    Eks neid teooriaid ole erinevaid, mina usun rohkem suure paugu teooriat, aga selles ma ei kahtlegi, et sa vägev inimene oled.

Teemasse, siis panin tähele, et minust on saanud suur Kalev Kruusi fänn. Vaatasin isegi eilse kaks kanget live järele, kus ta Jõekaldal ja Margnal külas käis. Kõik betsafe podcastid jne on samuti ära vaadatud.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Sõnade jõust, tähendusest, mõjust käib jutt.

E: Kas sa oled muidu võrrelnud enda arusaamist, mõistmist erinevatel teemadel aasta taguse ajaga?
    ei, aga nagu igasuguse arusaamise ja mõistmisega tavaliselt lood on, siis teemad, mille kohta rohkem tead saavad selgemaks ja vastupidi.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Eks neid teooriaid ole erinevaid, mina usun rohkem suure paugu teooriat, aga selles ma ei kahtlegi, et sa vägev inimene oled.

Teemasse, siis panin tähele, et minust on saanud suur Kalev Kruusi fänn. Vaatasin isegi eilse kaks kanget live järele, kus ta Jõekaldal ja Margnal külas käis. Kõik betsafe podcastid jne on samuti ära vaadatud.
    kaks kanget live on kange 90ndate maiguga, ilmselt need stuudiotantsijad, kes juba 30 aastat samu liigutusi teinud ja laudade ümber istuv publikum

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    kaks kanget live on kange 90ndate maiguga, ilmselt need stuudiotantsijad, kes juba 30 aastat samu liigutusi teinud ja laudade ümber istuv publikum
    Vaatasin samuti sellise pilguga.
    Ei pannud tähele küll, kes stuudiobändis pille mängisid, aga raudselt legendaarsed Mihkel Mattisen ja Anti Kammiste.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kui Kunagi olid autodes peegli küljes lõhnakuused, siis osadel karvased täringud ning teistel Georgi lindid, siis tänapäeval ripub seal korduvkasutatav mask.

Eesti koondislane Kasutaja szandor avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.
    Huvi pärast uurin kuidas neil päevil Eestisse reisilt naasmisega on? Tuleb ankeet täita, lennujaamas test teha ja siis ankeeti pandud aadressil 10 päeva ära libistada?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Huvi pärast uurin kuidas neil päevil Eestisse reisilt naasmisega on? Tuleb ankeet täita, lennujaamas test teha ja siis ankeeti pandud aadressil 10 päeva ära libistada?
    Ankeete pole enam ammu. See oli kevadel paarinädalane lollus. Ma vist kirjutasin siin juba toona, et tegemist on täiesti kasutu paberiraiskamisega, sest soovi korral võib nimeks kirjutada ka Miki Hiir ning lähteriigiks Disneyland(mitte keegi täidetud ankeete või üleüldse nende täitmist ei kontrollinud). Praegu on kaks varianti:

A) Istud 10 päeva kodus, mingit testi tegema ei pea.
    B) Teed testi, kui on negatiivne, siis võid käia poes/tööl. Seitsme päeva pärast uus test, kui see ka negatiivne, siis võid igal pool käia.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

https://m.facebook.com/watch/live/?v...permalink&_rdr

Kas see on fooliummütsirahva esindaja või mis ühiskonnagruppi sellised kuuluvad?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    https://m.facebook.com/watch/live/?v...permalink&_rdr

Kas see on fooliummütsirahva esindaja või mis ühiskonnagruppi sellised kuuluvad?
    Ma arvutis üritan linki lahti saada, siis igakord erinev video. Korra mingi koer üritab puurist välja saada ja siis Sünne Valtri jalgupidi jääkülmas vees.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma arvutis üritan linki lahti saada, siis igakord erinev video. Korra mingi koer üritab puurist välja saada ja siis Sünne Valtri jalgupidi jääkülmas vees.
    Jana Kivi võib otsida siis. Muidu tundub soliidne inimene, aga ilmselt on liiga palju MMSi joonud.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100001574506580

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Lihtsalt fikseerin ära, et kuna see on Facebook Watchi link, mis soovitab varasemate videode põhjal* sulle personaalselt asju, siis... põnevad huvid sul!

* mul nt F1 mingid highlightid ja muud selline värk

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Lihtsalt fikseerin ära, et kuna see on Facebook Watchi link, mis soovitab varasemate videode põhjal* sulle personaalselt asju, siis... põnevad huvid sul!

* mul nt F1 mingid highlightid ja muud selline värk
    Siis suht piinlik. Mul seal mingid kanal2 õhtu videod Sünne Valtriga ja Lemmiklooma omad. Viskab sekka pokkerit ja American Got Talentit. Kuigi ma ei vaata üldse Facebookis videosid ja antud teemadest ehk pokker oleks see, mis sobiks.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ankeete pole enam ammu. See oli kevadel paarinädalane lollus. Ma vist kirjutasin siin juba toona, et tegemist on täiesti kasutu paberiraiskamisega, sest soovi korral võib nimeks kirjutada ka Miki Hiir ning lähteriigiks Disneyland(mitte keegi täidetud ankeete või üleüldse nende täitmist ei kontrollinud). Praegu on kaks varianti:

A) Istud 10 päeva kodus, mingit testi tegema ei pea.
    B) Teed testi, kui on negatiivne, siis võid käia poes/tööl. Seitsme päeva pärast uus test, kui see ka negatiivne, siis võid igal pool käia.
    Ankeedid on täitsa olemas, nende nimeks on nüüd "Piiriületaja deklaratsioon". Saab täita ka veebis: https://iseteenindus.terviseamet.ee/

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Vot selle vastu me lauluväljakule meelt avaldama lähmegi! Ei Totalitarismile!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Vot selle vastu me lauluväljakule meelt avaldama lähmegi! Ei Totalitarismile!
    Vabaduse väljakule!

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vabaduse väljakule!
    Mis asi?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane