Lehekülg 440, kokku 460 EsimeneEsimene ... 340390430436437438439440441442443444450 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 781 kuni 8 800, kokku 9186
    Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

messengeris saab stalini gife saata aga hitleri omi pole. lol

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Käisin õhtul poes ja olen ka seaduskuulekas kodanik ning mask ees järjekorras. Mingi väike härrasmees (6-8 aastane) oli emaga minu taga ja siis kõlas lause ,,emme meie ees on jälle loll onu maskiga''. Ma ei ole suutnud mitut asja selle ütluse puhul siiamaani ära handleda. Maailm on karm paik elamiseks.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Käisin õhtul poes ja olen ka seaduskuulekas kodanik ning mask ees järjekorras. Mingi väike härrasmees (6-8 aastane) oli emaga minu taga ja siis kõlas lause ,,emme meie ees on jälle loll onu maskiga''. Ma ei ole suutnud mitut asja selle ütluse puhul siiamaani ära handleda. Maailm on karm paik elamiseks.
    Hea twist oleks, kui ema oleks öelnud poisile "ei tohi issi kohta nii öelda!"

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Olar Vaata postitust
    messengeris saab stalini gife saata aga hitleri omi pole. lol

Otsi "gitler"

Edit: sellele on kah normaalselt tsensuuri lastud

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Hea twist oleks, kui ema oleks öelnud poisile "ei tohi issi kohta nii öelda!"
    Või oleks nasfal ümber pöördunud, maski ära võtnud ja öelnud: "oi, ma olen ju sinu issi!"

Las siis see emme selgitab.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kipub ikka nii olema, et kui keegi mainib "talupojatarkust" või viitab "talupojatarkusele", siis tuleb sealt enamasti miskit eriti rumalat.

talupojatarkus = (oletamine + üldistamine + lihtsustamine + usk) x eluülikool

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kipub ikka nii olema, et kui keegi mainib "talupojatarkust" või viitab "talupojatarkusele", siis tuleb sealt enamasti miskit eriti rumalat.

talupojatarkus = (oletamine + üldistamine + lihtsustamine + usk) x eluülikool
    kirjutab alla.
    Tsitaat Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

Hmm, that didn't really work.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Segaselt sõnastatud tähelepanek.
    Väidate, et talupojatarkust pole olemaski? Oletamine ja üldistamine ei seostu minul küll kuidagi sellega.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Segaselt sõnastatud tähelepanek.
    Väidate, et talupojatarkust pole olemaski? Oletamine ja üldistamine ei seostu minul küll kuidagi sellega.

Maal kasvanud ja inimeseks arenenuna pole ma pea kunagi kuulnud miskit tarka, kui lauses on väljend "talupojatarkus". Enamasti püütakse nii lisada millegile eriti jaburale kaalu/väärtust/usutavust inimeste poolt kellel puuduvad elementaarsed teadmised meie ajaloost, pärandkultuurist või teadusest. Seda kipuvad rohkem kasutama isikud/grupid kes ei oska oma otsuseid/seisukohti/uskumusi pädevalt põhjendada/sõnastada.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2013

Algupärane

Lätis on oktoobri algusest ühistranspordis maskid kohustuslikud, oktoobri lõpust on maskid kohustuslikud ka avalikes kohtades ning seal jälgitakse seda karmimalt, näiteks sõbranna ütles, et linnas kus ta elab (Jelgavas) ei lasta ilma maskita poodi sissegi.

Eile oli Lätis nakatumiste rekord, maskide teemal võib muidugi lõputult vaielda ning spekuleerida, et ilma nendeta oleksid need arvud veel suuremad, ma ise ei näe maski kandmises küll probleemi, kuid saan aru inimestest kellel on kahtlusi nende efektiivsuse kohta. Igaks juhuks mainin ära, et see tänane kogunemine on täiesti retarded lüke.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas julm1 Vaata postitust
    Lätis on oktoobri algusest ühistranspordis maskid kohustuslikud, oktoobri lõpust on maskid kohustuslikud ka avalikes kohtades ning seal jälgitakse seda karmimalt, näiteks sõbranna ütles, et linnas kus ta elab (Jelgavas) ei lasta ilma maskita poodi sissegi.

Eile oli Lätis nakatumiste rekord, maskide teemal võib muidugi lõputult vaielda ning spekuleerida, et ilma nendeta oleksid need arvud veel suuremad, ma ise ei näe maski kandmises küll probleemi, kuid saan aru inimestest kellel on kahtlusi nende efektiivsuse kohta. Igaks juhuks mainin ära, et see tänane kogunemine on täiesti retarded lüke.
    Viiruse peiteaeg on 14 päeva. päevapealt ei jää viiruselevi seisma kui kõik maski kannaks.

Pigem soovitan näitena võtta US osariike kus maski kanti ja kus mitte ja siis võrrelda viiruse levikut?
    Je suis Nasfal

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Viiruse peiteaeg on 14 päeva. päevapealt ei jää viiruselevi seisma kui kõik maski kannaks.

Pigem soovitan näitena võtta US osariike kus maski kanti ja kus mitte ja siis võrrelda viiruse levikut?
    Oktoobrist on juba omajagu aega möödas, ma vaatasin küll neid USA numbreid siit lehelt https://www.npr.org/sections/health-...=1606460627347 kuid võrdleks meid ikka pigem meie lähinaabritega.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Ma täpselt ei teagi nüüd.
    Kas asi on puhtalt praktilisuses(katku aeg) või enese austuse puudumises või..
    Igastahes. Nädala alguse oli vist mingi halb päev. Minul oli sitt tuju ja proual oli jumal teab mis.
    Vestlus oli mõnd aega varem õhus olnud teema kohta. Minu töö ja sellega kaasnev sitt palk .
    A la , et äkki nüüd ongi õige aeg midagi asjalikumat vaadata. (Naiste loogika). Ma vastu, et mulle see töö meeldib mis teen jne.
    Proua siis põrutab, et ma manduvat ära jne. Siis tulid muud teemad ja. Lühidalt kokku võttes ebameeldiv hetk.
    Mul lõi keema. Ja siis ütlesin midagi sellist. Kui mandun siis mandun, võin ennast igahetk ära tappa. Et, veidi pean veel kannatama, kuna mul on 2 alaelist last (ei ela koos minuga. Aga tunnen siiski vastutust). Aga kui nad on täisealiseks saanud ja ma tunnen , et aitab siis lõikan veenid läbi ja kirjutan ennem tühjaks jooksmist oma verega sinu nime seina peale.
    See vestlus lõppes ukse kinnilöömisega. St läks ära. Ok. Ma siis järgnevatel päevadel seedisin seda. leidsin, et vist ei olnud kõige viiskam minust. Aga noh. Sai siis see lugu otsa.
    Täna teeb messenger plinn plinn. Oled sa kaheksa paiku kodus? Ma tulen sinu juurde.
    Eee. Küsin siis vastu, et asjade järgi? Mingid riided on minu juures. Vastuseks, ah mis siis nüüd? Oleme ju ikka täiskasvanud inimesed. Ega siis ühe tüli pärast pea lõpetama. Smile lõppu.
    Ja mina vastan nagu tühmakas ok.
    Mis siis ikka
    Teen tapeeti.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

2-14, peiteaja max on 14p,

kevadel pandi elu 2 kuuks seisma ja nr-d läksidki alla,
    seejärel mõtlesid inimesed lõuna- ja lääne-euroopast, kus nakatumine laes, viirust juurde tuua ja balti mull enam ei püsinud
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    2-14, peiteaja max on 14p,

kevadel pandi elu 2 kuuks seisma ja nr-d läksidki alla,
    seejärel mõtlesid inimesed lõuna- ja lääne-euroopast, kus makatumine laes, viirust juurde tuua ja balti mull enam ei püsinud
    Täpselt.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Oot, Fc., ära nüüd enekat küll planeeri. Siis teised võidavad ju...

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Minul oli sitt tuju ja proual oli jumal teab mis.
    Ma pole jumal, aga seda ma tean küll, mis proual oli...
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Ma pole jumal, aga seda ma tean küll, mis proual oli...
    Pooltel on siis iga päev? Pole loogiline.

Igatahes Fc. tegi öigesti, et jäi omale kindlaks, naise silmis sai kövasti respekti juurde ja elu läheb edasi. Masti pole küll mötet alla lasta mingi suva kaagutamise pärast, tuleb lihtsalt üle elada. Eks töesti on rohkem kuulnud, lugenud ja kogenud, et mees peaks rohkem teenima ja igatpidi vöimekam olema, sest tinderis viskas 100 matchi minutiga peale ja turuseis printsessi staatuses
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tallinna linnaliini bussides on telefoni laadimise võimalus. :O

Üritasin mingit uudist googeldada nende uute busside kohta aga leidsin sellise naljaka asja - Tele2 küsib raha esinduses telefoni laadimise eest.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma just osalesin internetiküsitluses, kus üheks küsimuseks oli parteiline eelistus :O

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud