Lehekülg 422, kokku 440 EsimeneEsimene ... 322372412418419420421422423424425426432 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 421 kuni 8 440, kokku 8792
    Meeskonnaliige Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ja pealtnägijad käituvad kohati veel ebaratsionaalsemat, kui kannatanu ise. Kaks naisterahvast olid väga varmad risti teele jäänud ratast sealt ära koristama. Õnneks sain jaole.
    Viisid ise ratta koju?
    Aga üldiselt on seda suht kurb vähemalt Tallinnas vaadata, et kui keegi on viga saanud või lamab meelemärkuseta keset kõnniteed, siis tihtipeale kipuvad inimesed ignoreerima ning olema suhtumisega, et "kui ma nüüd kuidagi reageerin, siis võib mulle mingi jama kaasneda." Õnneks on see minu vaatluse põhjal viimaste aastatega küll paranenud ja inimesed märkavad üksteist rohkem.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Viisid ise ratta koju?
    Aga üldiselt on seda suht kurb vähemalt Tallinnas vaadata, et kui keegi on viga saanud või lamab meelemärkuseta keset kõnniteed, siis tihtipeale kipuvad inimesed ignoreerima ning olema suhtumisega, et "kui ma nüüd kuidagi reageerin, siis võib mulle mingi jama kaasneda." Õnneks on see minu vaatluse põhjal viimaste aastatega küll paranenud ja inimesed märkavad üksteist rohkem.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Kitty_Genovese See on eetikaõpingutel ülikoolis esimene peatükk.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Viisid ise ratta koju?
    Paar korda reageerid ja läheb appi, saad alkoholist ülejoonud "hädasolijalt" sõimata ja ega rohkem ei viitsi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olen kunagi läinud appi või, noh, kutsunud politsei mehele, kes magas keset Tatari tänava sõiduteed. Sõimata ei saanud.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen kunagi läinud appi või, noh, kutsunud politsei mehele, kes magas keset Tatari tänava sõiduteed. Sõimata ei saanud.
    Ma kunagi keset talve helistasin, et mingi kodutu mees magab siin miinuskraadidega tänaval. Sain dispetcherilt õiendada, et miks ma vaatama ei lähe,et kas ta liigutab vms. Ma olin mingi 14, hui ma julgesingi näpima minna...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma kunagi keset talve helistasin, et mingi kodutu mees magab siin miinuskraadidega tänaval. Sain dispetcherilt õiendada, et miks ma vaatama ei lähe,et kas ta liigutab vms. Ma olin mingi 14, hui ma julgesingi näpima minna...
    Aa, kunagi helistasin, et Wismari tänaval on ilmselges narkojoobes mees, kellel on käes hiigelsuured hekikäärid ja kes käitub inimeste suhtes agressiivselt.

Möödusid mõned minutid, jõudsin koju, olin vetsus, kui helises telefon ja küsiti: "Õu, a kus see djüüd nüüd on?"

Mina: "Mul pole õrna aimugi."

Vastus: "Ah, no siis jah."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Aastaid tagasi küsis minu ema sügisporis vedelevalt tüübilt,et kas tollel on miskit viga? Tüüp tuli hoobilt teadvusele ja vastas,et tal on tripper!
    Invest In Africa

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Aastaid tagasi küsis minu ema sügisporis vedelevalt tüübilt,et kas tollel on miskit viga? Tüüp tuli hoobilt teadvusele ja vastas,et tal on tripper!
    Niimoodi naisterahvale ei öelda!

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Mõned aastad tagasi, keskmise tihedusega maanteel enne suvalist bussipeatust, oli tüüp jalgrattaga pikali maas tee servas. Pidurid plokki ja jooksin välja. Härra oli sigalakerdis ja kontakti suutsin hädavaeva saada, aga saatis mind peeti ja küsis suitsu. Ok, sinna maha teda nagu jätta ei saanud, seega veeretasin ratta bussipeatusesse ja djüüdi lohistasin sinna kõrvale (jalgu alla ei võtnud). Istusin autosse ja sõitsin minema ning pärast hakkasin mõtlema - kogu seda pulli vaatas aeglustades pealt ca 20 autot. Huvitav, mis seal autodes mõeldi? Ajas alla mehe ja veeretab venda minema? Nojah, kehitasin õlgu ja lootsin, et vend päriselt kuskil alla ei jää.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

2004, Tartu

Möödusid mõned minutid, jõudsin koju, olin vetsus, kui helises telefon ja küsiti: "Õu, a kus see djüüd nüüd on?"
    Mina: "Mul pole õrna aimugi."
    eks vist sellepärast soovitataksegi nö liinile jääda, et kui juba helistasid, siis mängid abipolitseinikku lõpuni (ja vast ka sellepärast, et ei ole mingi suvaline tüngakõne)

https://www.112.ee/et/hadaabinumber-112
    Kui olukord muutub, anna sellest kindlasti teada.
    Hoia oma telefoniliin vaba, et sulle saaks vajadusel tagasi helistada

JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    https://www.112.ee/et/hadaabinumber-112
    Kui olukord muutub, anna sellest kindlasti teada.
    Hoia oma telefoniliin vaba, et sulle saaks vajadusel tagasi helistada
    Need on epic kõned olnud minulgi. Kuna ma kutsun enam-vähem igale imelikus olukorras olevale tüübile auto kohale, siis on juhtunud ikka mitmeid kõnesid.

Üldjuhul, tõesti, ma väga rõhutan, et üldjuhul pole probleeme esinenud.

Aga on ka olnud täiesti arusaamatuid vestlusi.

Üks oli möödunud talvest, kus mingi tüüp magas sellel busside parkimise platsil, kus Tallinnas bussid pargivad Coca Cola kino kõrval Subway juures ja Olerexi tankla vastas. Oleks mõni buss tagurdanud, oleks vennast üle ka sõitnud, üks oligi sellel kursil, sain pidama ja hoiatasin ning siis kõlistasin.

Kõik oli okei, kirjeldatud, öeldud, et hingab, kuid lumes ehk viige kuhugi magama ja kuivama.

Aga siis tuli pirn: MIS AADRESSIL ON?

Ma olin nagu, et kust ma tean, see on plats. Ja ma kirjeldasin, et vaadake google mapsist.

EI ME EI SAA ILMA AADRESSITA SÕITA. TE PEATE TEADMA!

Siis oli küll juba, et kukuleelu. Et positsioneerige siis mind.

EI SAA! ÖELGE AADRESS.

Siin on see Olerexi tankla ka, kus teil patrullid kogu aeg kohvi ostavad, öelge raadiosse ja iga politseinik teab.

EI SAA! ÖELGE AADRESS!

Me siis paar minutit jaurasime ja lõpuks suutsin kuskilt tänava nime tuletada, sest mind Tallinna tänavate nimed eriti ei huvita. Tartu ruulib.

Aga jah, mõnikord on ikka täiesti kummalised värgid sinna kõlistades.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kirjeldus oli ju suhteliselt segane. Tänava nime ei pruugi teada, aga ''Olerexi vastas, busside seisuplats'' oleks palju selgem asukohakirjeldus, Coca Cola ja Subway mainimine oli täiesti ebavajalik?. Kui teisel pool telefoni ka samasugune ''tartlane'' siis ta satubki segadusse, et kuhu täpselt suunan.
    Huvitav, kas aadressile mingeid standardnõudeid polegi? Vaatasin streetviews praegu ja no peab ikka tõesti korralik Sherlock olema, et majadelt tänava nime või numbri kätte saaks seal piirkonnas. Vaadake näiteks Hobujaama 8 maja. Kas turist või harva Talllinnasse sattuv inimene peaks tõesti oskama ilma suurema otsimiseta seda pruuni plekilätakat märgata, majanumber praktiliselt maja tooni hall ka veel boonus nägemiskontrolli ülesandeks. Seal kandis liigub (liikus enne coronat) tohutult turiste jalgsi, kuidas nad kutsuks omale kiirabi vajadusel kui majanumbrid ja tänavanimi selline sõjasaladus on...

Google mapsi nad vist ei tohigi kasutada muide, häirekeskusel peaks olema oma kohalik kaart, mis vähemalt teoorias peaks olema palju täpsem ja up to date.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Eelmine suvi tegi firma suvepäevadel sellise lükke, et viis meile kõikidele läbi esmaabi koolituse/kursuse. 4 erinevat reaalelus juhtuda võivat case, läbiviijad tegelased, kes igapäevaselt sarnaste asjadega kokku puutuvad. Kunagi tsikli lube tegin siis pidin ka "esmaabi kursuse" läbi tegema, aga too oli nohu selle kõrval mis suvekatel oli. Õpetati kenasti olukorda hindama, et mitte ohtu seada ennast ja kannatanule lisa vigastuste tekitamist. Samuti kõned operaatorile, mis inf on oluline, mis mitte. Soovitan.

Algupärane

Ükskord tantsis üks ilmselgelt narkojoobed tüüp Pärnu maantee viadukti otsal, seal pöördel, kus tee keerab tondi poole. Helistasin siis politseisse, sest tüüp tegi seda ka autoteel. Seletan, siis seda kohta, sest ise olin üle tee ja räägin, et viadukt ja pöördel on putka, selle ees. Tädi teisel pool, et te mõtlete tanklat? Mina, et ei tankla on 30 meetrit taga pool, seal on putka täpselt ristil. Ja siis vist viskas tädil koppa ette, sest ta ütles, et tema ei tea mis ristiga siis tegu on ja tema ei tea kuhu saata. Ennem kokkuleppele ei saanud, kui ma ütlesin, et ok, las tantsib siis tanklas. Veider kogemus.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    2004, Tartu

[/I]
    See on küll üllatus, et vaikiv mees on Eve :O

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

See on küll üllatus, et vaikiv mees on Eve :O
    need pole mõistagi mu isiklikud mälestused,
    aga paljud need lood on sarnased - hiljem tuleb veel helistajale kohtukutse ka (standardse ähvardusega sundtoomisele), sest oli ta ju tihti viimaseid inimesi, kes rasketesse vigastustesse surnud ohvrit elusana nägi

sealt ka nii mõnegi süsteemi rataste vahele tõmmatud inimese lubadus, et see oli viimast korda üritada head teha ja õigesti käituda
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olen korra käinud politseis tunnistusi andmas. Pidin õpetama majanduspolitseinikule, kuidas EBay töötab.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Ma pidin kunagi kiirabi kutsuma ühe Mustamäe kooli juurde. Loomulikult kui ma kooli nime ütlesin, siis dispetšer ikkagi raius et aadressi on vaja muidu nad välja ei sõida. Lõpuks pidin telefon käes hoonetekompleksile ringi peale tegema, et leida maja aadressisilt. Siis hakkasid liikuma. Kõne kestis ehk 7-10 minutit. Kui nad kohale jõusid, siis helistasid uuesti ja küsisid kuidas hoovi sõita.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Mul on olnud sama olukord Kuressaares, sest häirekeskuse Pärnu inimene ei tunne seda piirkonda. Jaurasin samuti oma 10 minutit, aga õnneks jõudis kohalik brigaad kohale varem, kui tädi telefoni otsas oma tahtmise täpse aadressi osas sai.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Paar a tagasi rotermanni kvartalis üks selge laksu all, omaette pobisev maikaga vend kõndis, relv käes. hellasin 110, küsiti, et kuhu vend läheb. no ütlesin, et ahtri olerexi suunas kõnnib. ja küsiti, et aga edasi? Vastasin, et ega ma ei tea ju, küsiti ilmselt päris sirge seljaga seepeale, et "aga kas te vaatama ei saa minna?". Vastasin vähem viisakalt, et ehk ei oleks mingi ainete all olevat relvaga venda tavakodanikul kõige mõistlikum jälitada. Sinna see vestlus meil ka jäi. Ekipaaži selle 5 min jooksul ei märganud, mis ma kaugelt mere pst ja ahtri nurgalt jälgides veetsin.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud