Lehekülg 434, kokku 440 EsimeneEsimene ... 334384424430431432433434435436437438 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 661 kuni 8 680, kokku 8792
    Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Mu telekas on toodetud 06/2006. Elu asub väljaspool elutuba.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Borati tütre nimi on Tutar

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mul polegi kodus telekat.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Hoidke alati oma auto puhtana. Kunagi ei tea millal võib järsku 3 sportliku naisterahvast su auto peale tulla.

Üsna kosmaarne, kui palju monstereid on autos ära joodud ja millal ma selle fit cake koogi autos veel ära olen söönud
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hoidke alati oma auto puhtana. Kunagi ei tea millal võib järsku 3 sportliku naisterahvast su auto peale tulla.

Üsna kosmaarne, kui palju monstereid on autos ära joodud ja millal ma selle fit cake koogi autos veel ära olen söönud
    Ice, lõpeta ära

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Uuu palus küsida, et kas need kolm naist sõid su fit cake koogi ära või on see siia suurepärasesse loosse niisama boonusena pandud?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Misasi on fit cake?

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Misasi on fit cake?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul pole nutitelekas ja siiani käis veidi hdmiga jebimine pinda. Eriti, kui pidid samal ajal näiteks arvutis miskit tegema. Nüüd lükkad filmi, netflixi või go3e läbi mobiili telekasse ja kõik chill.
    See on küll kasulik inff. Mul ka vana telekas, ei taha uut osta enne kui uue elamise sebib, kus selle saab kuskile seinale riputada, praegu lihtsalt kodus kasvav röövel retsiks uue teleka suht kiirel ära.
    Väga hea, saab ka jalkat ja discgolfi striimida (y)

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Miks peaks inimene omale sellise põrgulogistika looma?
    Sest suur osa linna ümbritsevast nn kuldse ringi elanikonnast käib linna tööle siiski.
    Kõik Lasnamäe elanikud ei saa tööl käia Lasnamäel või isegi kesklinnas. Paljud töökohad kolivad kesklinnast välja (Telliskivi, Hipodroomi piirkond, Ülemiste linnak, Mustamäe jne).

Paraku tõesti see nõukogude unelm ei läinud täide, kus inimene elas ühes Õismäe ringi suures majas, viis lapse sinna tiigi äärsesse lasteaeda ja siis teisele poole ringi sai tsehhi tööle minna, poolel teel veel haaras kooperatiivi poest Marati dressipüksid ka näppu.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

https://m.forte.delfi.ee/article.php?id=91516601

Ma olen alati öelnud, et hädad algavad muretaignast.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Imelik asi juhtus täna. Mingi krdi trepikoja naaber pani välja ukse ette karbi komme ja head halloweeni trick or treat jms. eile võtsin peo täie, kui koju läksin. Nüüd hommikul tööle minnes vaatasin ikka päris palju alles, panin mõlemad taskud täis komme aga välja minnes miski minu ees ütles, et läksin liiale ja panin ühe tasku täie komme tagasi.

Getting old vist paar aastat tagasi küll sellist asja poleks olnud minu sees.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

telefoniga chrome's üle 100 tabi lahti teed, siis enam numbreid ei loeta, vaid selle kohale ilmub koolonD. []
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Imelik asi juhtus täna. Mingi krdi trepikoja naaber pani välja ukse ette karbi komme ja head halloweeni trick or treat jms. eile võtsin peo täie, kui koju läksin. Nüüd hommikul tööle minnes vaatasin ikka päris palju alles, panin mõlemad taskud täis komme aga välja minnes miski minu ees ütles, et läksin liiale ja panin ühe tasku täie komme tagasi.

Pâris hea.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sinu alateadvus ütles, et sinna trick or treat'ini on veel aega, seega tuleb jätkata seda ühe taskutäie tehnikat, sest muidu saab enne otsa
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Üks lihtne trikk kuidas teha selgeks, kas on suhtetsikk vöi niisama löbutsemiseks - Uuri välja, mis suhe on tal isaga. Kui on väga hea ja ta on veel ilus ka, siis oled sattunud kullatüki otsa. See on lojaalne ja kuulab söna. Kui räägib sitasti, viimati nägi 10a. tagasi vöi üldse midagi ei tea, siis unusta ära - Its called daddy issues ja seda isendit ei saa tösiselt vötta. Köik nagunii teavad, aga lihtsalt meeldetuletuseks et te ei eksiks, naised on kavalad!
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Üks lihtne trikk kuidas teha selgeks, kas on suhtetsikk vöi niisama löbutsemiseks - Uuri välja, mis suhe on tal isaga. Kui on väga hea ja ta on veel ilus ka, siis oled sattunud kullatüki otsa. See on lojaalne ja kuulab söna. Kui räägib sitasti, viimati nägi 10a. tagasi vöi üldse midagi ei tea, siis unusta ära - Its called daddy issues ja seda isendit ei saa tösiselt vötta. Köik nagunii teavad, aga lihtsalt meeldetuletuseks et te ei eksiks, naised on kavalad!
    Sorry kalla, aga sa oled emotsionaalselt 15 ja su arvamus ei loe ��

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kuidas nad sinna kaheukselisse Volvosse ära mahtusid? Eriti veel, kui fitcake’i pakk oli ka juba ees.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Kuidas nad sinna kaheukselisse Volvosse ära mahtusid? Eriti veel, kui fitcake’i pakk oli ka juba ees.
    Üks oli kinniseotult pagasnikus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Sorry kalla, aga sa oled emotsionaalselt 15 ja su arvamus ei loe ��
    Vöid aasida mingi muu teemaga, aga praegu tuled öpetama vanaisa keppima
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud