Lehekülg 420, kokku 429 EsimeneEsimene ... 320370410416417418419420421422423424 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 381 kuni 8 400, kokku 8572
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Too soon
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Selle Beirutiga tuli meelde kohe Kopli Kaubajaam. Üks väike viga ja..

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Selle Beirutiga tuli meelde kohe Kopli Kaubajaam. Üks väike viga ja..
    Kopli kaubajaamas ei toimu enam eriti midagi, aga Muuga sadamas see eest veel korralikult.
    Beirutis väidetavalt plahvatanud 2700 tonni on väike kogus selle kõrval, mida sealsed kuppelmahutid mahutavad.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Kopli kaubajaamas ei toimu enam eriti midagi, aga Muuga sadamas see eest veel korralikult.
    Beirutis väidetavalt plahvatanud 2700 tonni on väike kogus selle kõrval, mida sealsed kuppelmahutid mahutavad.
    On jep mahud väga väikseks läinud googeldades Koplis, mingil ajal oli see väga suur teema. Aga Muuga, hüpoteetiliselt me räägime siis kogu pealinna hävitustööst kui miski lappesse läheb?

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    On jep mahud väga väikseks läinud googeldades Koplis, mingil ajal oli see väga suur teema. Aga Muuga, hüpoteetiliselt me räägime siis kogu pealinna hävitustööst kui miski lappesse läheb?
    Ei, Muugal on ohutsoon ligi 3km, seega Tallinnat see ei tohiks puudutada.

Tallinnas olevad ohud on tanklad ja Paljassaare poolsaare sadamates olevad kütusemahutid.

Väetise puhul peab ka asi ikka väga lappesse minema, et pauk käiks, seega see ohutusnõuete eiramine on seal päris karm olnud
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ei, Muugal on ohutsoon ligi 3km, seega Tallinnat see ei tohiks puudutada.

Tallinnas olevad ohud on tanklad ja Paljassaare poolsaare sadamates olevad kütusemahutid.

Väetise puhul peab ka asi ikka väga lappesse minema, et pauk käiks, seega see ohutusnõuete eiramine on seal päris karm olnud
    https://xgis.maaamet.ee/maps/XGis?ap...595055.6640625
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Vene ajal ja uue Eesti aja alguseski veeresid säärast kraami sisaldanud vagunid päeval ja öösel läbi Nõmme, ikka Paldiski ja Kopli vahet. Minu tollane elukoht oli raudteest vähem kui 100 meetrit.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

See kaart on nii nummi, pmst kõik peale mu tänava võib "heal" juhul ära pühkida

Kunagisest põhikooli ajast tuleb meelde Pealtnägija saade, kus Muuga sadamas mingid vennad varastasid suurte kütuse autode tsisternidest kütust ja toimetasid seal lahtise tsisterni ääres taskulambiga, pmst üks vale liigutus ja Muuga oleks läinud olnud juba toona

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    https://arileht.delfi.ee/news/uudise...et?id=90634535

rahvasport, tule ja räägi meile nüüd kuidas ausaid põllumajandusega tegelevaid ettevõtjaid ekre hunta poolt laimatakse
    See Vahur Koorits on raudselt mingi breitbarti või uuteuudiste troll jah??
    Vot asi selles ongi, et probleemidega tuleb tegeleda, mitte lihtsalt kõik õhku lasta, sest sellise populismiga saab hääli osta. Paremate elamistingimuste loomisele sundimise asemel keelame neil riiki tulla, mis loogika see on? Sellesmõttes eestlasele võid ju Hiltoni ka sinna põllu äärde püsti panna, tööle ta ikka ei taha minna sinna. Vähemalt sellise raha eest, mis aitaks natukenegi konkurentsivõimelisena hoida saaduste hinda. Pole ju eriti parem variant, kui eesti firmad alla annavad, põllud rohtu kasvavad ja siis impordime kuskilt lõuna-euroopast sisse kraami, mis on päris orjade poolt üles korjatud. https://www.theguardian.com/world/20...modern-slavery

Sama asi on selle teise sambaga, asja saab ju parandada kasvõi üleliia suurte fondihaldustasude vähendamise näol, aga ei, jälle kaotame lihtsalt ära.

Ilmselgelt need inimesed, kes kõige valjemalt nõuavad oma raha üle ise otsustamist, on samal ajal kõige võimetumad selle õieti investeerimiseks.

https://epl.delfi.ee/arvamus/lugeja-...da?id=90631023

No mingi täiesti perses ju, pensionifonditootlus on paha, panen tähtajalisse hoiusesse! Nõuan võimalust saada 50 korda väiksemat intressi oma rahale!

edit: Ja koorits ilmselgelt üritas ka sensatsionaliseerida asja, lisades pealkirja, et kütet pole. Juulikuus.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aitäh mingis teemas soovituse eest, täna astusin väikekodanlaste sekka ja võtsin vastu esmakordselt professionaalse koristaja. Kuna ma pole varem sellist kogemust omanud, siis oli paar olulist küsimust.
    Esiteks - kas peaks enne koristaja tulekut koristama?
    Ma igatahes panin äratuskella kaheksaks helisema ja koristasin paar tundi. Korteri nägi juba päris okei välja. Kui kell 10 saabus koristaja, Myfitnessi kott üle õla, siis küsisin, kas tal miskit vaja ka on. Tema: "Ainult tolmuimejat." Mina: "Ma lasin robotil juba üle käia."
    Teiseks - kas ma peaks koristamise ajaks kodust lahkuma?
    Küsisin nõu ühe tuntud naistelehe peatoimetajalt, kes ütles, et jah. Niisiis ma lahkusin ja ei osanud midagi enda vaba ajaga peale hakata. Kolasin veidi sihitult, siis läksin juuksurisse. Siis läksin sushibaari ja tellisin õlle.
    Kolmandaks - mida öelda, kui sa jätad koristaja enda koju?
    Otsisin korralikult sõnu, aga ikka tuli mingi: "Ole siis tubli ja naudi." Siis sain aru, kui lollilt see kõlas. Ja lisasin "Või, noh, tead küll." Kõlas veel lollimalt.
    Jäänud on veel neli tundi linnas mölutamist...

P.S. kui ma juba läinud olin, siis meenus, et roosad karvased käerauad jäid keset köögilauda vedelema...

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui nüüd tuleb n.ö teine koroona-laine ja kõik taas lukku lüüakse, siis peab hakkama õmblejaks, et riided selga mahuksid.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aitäh mingis teemas soovituse eest, täna astusin väikekodanlaste sekka ja võtsin vastu esmakordselt professionaalse koristaja. Kuna ma pole varem sellist kogemust omanud, siis oli paar olulist küsimust.
    Ma igatahes panin äratuskella kaheksaks helisema ja koristasin paar tundi. Korteri nägi juba päris okei välja. Kui kell 10 saabus koristaja, Myfitnessi kott üle õla, siis küsisin, kas tal miskit vaja ka on. Tema: "Ainult tolmuimejat." Mina: "Ma lasin robotil juba üle käia."
    Küsisin nõu ühe tuntud naistelehe peatoimetajalt, kes ütles, et jah. Niisiis ma lahkusin ja ei osanud midagi enda vaba ajaga peale hakata. Kolasin veidi sihitult, siis läksin juuksurisse. Siis läksin sushibaari ja tellisin õlle.
    Otsisin korralikult sõnu, aga ikka tuli mingi: "Ole siis tubli ja naudi." Siis sain aru, kui lollilt see kõlas. Ja lisasin "Või, noh, tead küll." Kõlas veel lollimalt.
    Jäänud on veel neli tundi linnas mölutamist...

P.S. kui ma juba läinud olin, siis meenus, et roosad karvased käerauad jäid keset köögilauda vedelema...
    Mul vist sama koristaja. Põle vaja öelda midagi, mul on talle antud nt varuvõti, SMS-i teel lepin koristusaja kokku, ise teen trenni sel ajal. Tuleb läheb, ise tõstan vaid tolmuimeja elutuppa kapist. Ei ole mingit probleemi, va aeg ajalt tuleb ajad klappima saada(ta ei saa alati tööpäeva sees). Tagasiside käib ka läbi smsi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Mul vist sama koristaja. Põle vaja öelda midagi, mul on talle antud nt varuvõti, SMS-i teel lepin koristusaja kokku, ise teen trenni sel ajal. Tuleb läheb, ise tõstan vaid tolmuimeja elutuppa kapist. Ei ole mingit probleemi, va aeg ajalt tuleb ajad klappima saada(ta ei saa alati tööpäeva sees). Tagasiside käib ka läbi smsi.
    Mariliis oli nimeks.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    suured villad teil, et koristajat vaja?
    Tavaline arvutus, et kas panen oma teenniaega vms laupäeval koristamise alla (kolm tundi, see pole vaid tolutamine, eks) või leian kuus kolmkümmend evrot, üks väljaskäik. Pigem a kui b. Mugavusteenus? Jah.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul on 64 ruutu, et lihtsamad asjad saan ise ära tehtud, aga vannitoas katlakivi, ahjupuhastus, aknad jms jätaksin professionaali kanda.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kas Mariliis on ilus?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kas Mariliis on ilus?
    Ma ei saa sellele vastata.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Legod jms võiks kokku lükata. Aknaid ei ole mõtet pesta. Mul ühel sõbral viib koristaja taara ka minema, et kui see on kokkulepe, siis võiks kott ukse juures olla.

Ei. Aga ära töllerda jalus ja kui laps on, siis ta tõesti ei pea koristajaga koos koristama, isegi, kui koristaja teda ära ei aja.

Jõudu tööle. Jätke võti siis postkasti.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Legod jms võiks kokku lükata. Aknaid ei ole mõtet pesta. Mul ühel sõbral viib koristaja taara ka minema, et kui see on kokkulepe, siis võiks kott ukse juures olla.

Ei. Aga ära töllerda jalus ja kui laps on, siis ta tõesti ei pea koristajaga koos koristama, isegi, kui koristaja teda ära ei aja.

Jõudu tööle. Jätke võti siis postkasti.
    Legod lükkasin kokku. Võtme palusin postkasti ka jätta. Tundus, et on tõeline proff, kuna kõik oli tema jaoks loogiline.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kas koristaja muidu korjab kõik mustad riided ka igaltpoolt kokku ja paneb pesema vms lisaks tavalisele tolmu võtmisele ja ahjude pesemisele ning köögipindade korrastamine?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid