Lehekülg 441, kokku 460 EsimeneEsimene ... 341391431437438439440441442443444445451 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 801 kuni 8 820, kokku 9186
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Vastasid siis ikka C-korv?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

hmm, tänase päeva opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud, eriti Ossinovski oma? Kui tema oleks pukis, siis oleks spordiklubid kinni pantud? Või see oli nii peen huumor, et ma ei saanud aru.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud

see on tähelepanuväärne tõesti, sest demokraatia eest seisev õiguskantsler jt liberaalsete vaadetega inimesed
    on pigem seni olnud restoranide sulgemise jm kõiksugu piirangute vastu
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Jumal tänatud, et Ossinovski ikka puldis pole, nagu kommentaarides selgus, ta päriselt arvabki, et spordiklubid tuleks kinni panna. Olles ise aktiivne spordiklubi külastaja, minu arust üks kõige turvalisem koht, kus käia. Kõik inimesed on tagantjärgi tuvastavad, ventilatsioon hea, inimesed päriselt ka puhastavad treeningvahendeid enne ja pärast kasutamist. Ehk, kui Ossinovski arvates peaks spordiklubid kinni panema, siis peaks kogu elu kinni panema...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Algupärane

hmm, tänase päeva opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud, eriti Ossinovski oma? Kui tema oleks pukis, siis oleks spordiklubid kinni pantud? Või see oli nii peen huumor, et ma ei saanud aru.
    Jevgeni Ossinovski seletab ise ka seal all, et ta küsib immuunsuse kasvu üle COVID-19 vastu tehes sporti siseruumides. Et kust see järeldus. Spordi vastu ei ütle ta midagi, soovitaks väljas jne.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Maris Lauri suutis kirjutada, et abordivastased (või mille iganes eest nad seisavad) saavad lisaks 30nd miljonit eurot.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/ar...hp?id=91780783
    Võiks ka vabalt minna Mis teid närvi ajab teema sisse. Clickbait või ajupeeretus krt sest aru saab.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/ar...hp?id=91780783
    Võiks ka vabalt minna Mis teid närvi ajab teema sisse. Clickbait või ajupeeretus krt sest aru saab.
    Seda teemat lahati juba päris pikalt siin artikkli ilmumise ajal.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Linki oridzinal topicu algusele?
    Ja sry kui ma iga päev uudiseid ei loe.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Linki oridzinal topicu algusele?
    Ja sry kui ma iga päev uudiseid ei loe.
    Naudi. Ja siis küsi endalt, et huvitav kas see kõik või päris mitte. Vastust teab OJ.
    https://www.facebook.com/toomas.vara...05180822854871

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Olin täna hommikul narva mntl sõites teisel real, et mööduda esimesel real olevast aeglasemast sõidukist (sõitsin 110ga) jalus hr peaminister Ratase volkswageni bussil, mis vilgutas mulle esitulesi tagant, mingit sinist vilkurit ei olnud 🙄

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Olin täna hommikul narva mntl sõites teisel real, et mööduda esimesel real olevast aeglasemast sõidukist (sõitsin 110ga) jalus hr peaminister Ratase volkswageni bussil, mis vilgutas mulle esitulesi tagant, mingit sinist vilkurit ei olnud ��
    No mida sa uimerdad siis härra Peaministril jalus? Tõmba normiks ja sõida teises reas vähemalt 130ga.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    No mida sa uimerdad siis härra Peaministril jalus? Tõmba normiks ja sõida teises reas vähemalt 130ga.
    PMi buss ei ole volks.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    PMi buss ei ole volks.
    ai, pagan, seekord tõesti oli.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    ai, pagan, seekord tõesti oli.
    Sai Mailise bussi enda käsutusse?

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kui vilgutas tulesi, siis panin 140 ja ikka oli mul perses kinni, ei näinud mõtet hakata teistmoodi ohtlikuks minema, kuna mul oli plaanis vasakpööre teha nkn vähem, kui km pärast (tahtsin olerexi putru minna võtma) ja ma ei teadnud kas ta tiksub 115-120ga edasi või paneb kohe 140ga, ehk otsustasin mitte riski võtta, et vasakpöörde magan maha, otsustasin jääda teise ritta. Ehk peaministril oli korralikult tuli takkus narva jõudmiseks. Ma sel hetkel muidugi ei teadnud, et PM oli. Oleks siniseid tulesi vms peal hoidnud, loomulikult oleksin sutsu oodanud teise ritta minemisega
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kui vilgutas tulesi, siis panin 140 ja ikka oli mul perses kinni, ei näinud mõtet hakata teistmoodi ohtlikuks minema, kuna mul oli plaanis vasakpööre teha nkn vähem, kui km pärast (tahtsin olerexi putru minna võtma) ja ma ei teadnud kas ta tiksub 115-120ga edasi või paneb kohe 140ga, ehk otsustasin mitte riski võtta, et vasakpöörde magan maha, otsustasin jääda teise ritta. Ehk peaministril oli korralikult tuli takkus narva jõudmiseks. Ma sel hetkel muidugi ei teadnud, et PM oli. Oleks siniseid tulesi vms peal hoidnud, loomulikult oleksin sutsu oodanud teise ritta minemisega
    Kirjuta lugejakiri, et miks peaminister kihutab Eesti teedel?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Algupärane

Mõni mees on küll peale missioonil käiku täiesti ära kamminud.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mõni mees on küll peale missioonil käiku täiesti ära kamminud.
    Või siis selle mõjud: https://www.ohtuleht.ee/1019480/luur...ni-sekunditega

Toronto Ülikooli uurimus paljastas, et 25 riiki, sealhulgas Eesti, on tõenäoliselt soetanud endale Iisraelis loodud jälgimisprogrammi Circles, mis lubab sekunditega positsioneerida iga telefoni asukoha lähima mobiilimastini. Kaitseministeerium loobus riigisaladusele viidates teemat kommenteerimast.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Või siis selle mõjud: https://www.ohtuleht.ee/1019480/luur...ni-sekunditega

Toronto Ülikooli uurimus paljastas, et 25 riiki, sealhulgas Eesti, on tõenäoliselt soetanud endale Iisraelis loodud jälgimisprogrammi Circles, mis lubab sekunditega positsioneerida iga telefoni asukoha lähima mobiilimastini. Kaitseministeerium loobus riigisaladusele viidates teemat kommenteerimast.
    Aga kogu aeg on ju teada olnud mobiiltelefonide asukohad lähima mastini? Selle järgi tehakse ka liikumisseiret ju.

https://epl.delfi.ee/faktikontrollid/faktikontroll-hirmutamine-sotsiaalmeedias-politsei-ei-jalgi-telefonide-kaudu-meie-kogunemisi-ja-kaimisi?id=91887497

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud