Lehekülg 317, kokku 330 EsimeneEsimene ... 217267307313314315316317318319320321327 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 321 kuni 6 340, kokku 6586
    Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Mõne aja pärast meil ilmselt lähebki kõrgharidus tasuliselt. Ülikoolid ei tule enam ise välja, nt TLÜ ja TTÜ on õppekavasid jõudsalt vähendanud. Iga pea loeb järjest enam, tudengeid lastakse lebomalt läbi ja hariduse kvaliteet kukub. Ehk tööturu jaoks oleks tarvilik mingis osas kõrgharidus tasuliseks teha. ca 80% ülikooli ja 20% tudengi osa. See summa ei saa kunagi olema nagu USA-s. Kui noor inimene ei suuda väikest summat koguda enne ülikooli, siis võib-olla polegi tema koht ülikoolis. Õppelaenu ei võta tänapäeval eriti keegi, ehk siis ma ei usu, et rahapuudus mõne kuldaju elu meil ära rikub.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Mingi osa kohti igal olulisemal erialal peaks jääma ikkagi tasuta, ülejäänutele kohandada kas mingis osas või täies ulatuses õppemaks. Päris kõigi õppekohtade puhul tudengilt mingi osa õppemaksu tasumist tahtes tekib paratamatult varanduslik filter vahele. Elamiskulud üksi on juba vägagi kõrged, kui just ülikool su enda kodulinnas ei asu. Meie piiratud inimressursi juures luksust, et haridusvõimalused pere rahalistest vahenditest sõltuma panna lubada ei saa.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Kui noor inimene ei suuda väikest summat koguda enne ülikooli, siis võib-olla polegi tema koht ülikoolis.
    Never go full retard.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Minu lemmik pressiesindaja on kindlalt Rimis. Ta on väitnud, et müüjatel istumise keelamine on tegelikult müüjate endi soov, kuna tool oleks ees ja nii saab paremini ja rohkem tööd teha. Siis mingi paari kuu eest väitis ta, et kui Lätis on Luunja kurk 2 eurot, siis on see ilmselt turujääk ja meie Rimi 4.90 on igati aus hind. Käisin nädalavahetusel Riias ja lihtsalt huvi pärast jälgides võin kinnitada, et terve Riia on täis turujääke, kuna sealses rimis müüakse kurki kilohinnaga kolm kopikatega ja isegi Riia keskturul on röögatud turujäägid, mida müüakse 3.50ga. Et yolo, pane edasi, preili Bats!

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu lemmik pressiesindaja on kindlalt Rimis. Ta on väitnud, et müüjatel istumise keelamine on tegelikult müüjate endi soov, kuna tool oleks ees ja nii saab paremini ja rohkem tööd teha. Siis mingi paari kuu eest väitis ta, et kui Lätis on Luunja kurk 2 eurot, siis on see ilmselt turujääk ja meie Rimi 4.90 on igati aus hind. Käisin nädalavahetusel Riias ja lihtsalt huvi pärast jälgides võin kinnitada, et terve Riia on täis turujääke, kuna sealses rimis müüakse kurki kilohinnaga kolm kopikatega ja isegi Riia keskturul on röögatud turujäägid, mida müüakse 3.50ga. Et yolo, pane edasi, preili Bats!
    Ja päris palju seda "Luunja" kurki tuuakse Hispaaniast...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Ja päris palju seda "Luunja" kurki tuuakse Hispaaniast...
    Luunja kilet nad ilmselt spaania kurgile peale ei tõmba.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Luunja kilet nad ilmselt spaania kurgile peale ei tõmba.
    Ma nii kindel selles ei oleks. Aga kinnitada ka eile saa. Teada on, et Luunja toob Hispaaniast kurki sisse.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma nii kindel selles ei oleks. Aga kinnitada ka eile saa. Teada on, et Luunja toob Hispaaniast kurki sisse.
    KataLUUNJA!?
    Linnalegend.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Keegi ei keela neil seda sisse tuua ja hispaania kurgi all Rimis müüa.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma ei tea, mind ajab küll naerma kui räägitakse, et toetage eesti värki. Ostke eesti tomateid, kurke ja nii edasi. Kes seda luksust jõuab lubada endale igapäevaselt, julgelt läheb poola kaup korvi.

Algupärane

Minu lemmik pressiesindaja on kindlalt Rimis. Ta on väitnud, et müüjatel istumise keelamine on tegelikult müüjate endi soov, kuna tool oleks ees ja nii saab paremini ja rohkem tööd teha.
    Ot päriselt Rimi müüjad istuda ei tohi? Pole kunagi tähele pannud ausalt öeldes.
    Ma tean et Statoilis see karm teema kuna istumine näitaks, et teenindajal pole austust kliendi vastu vms. Üldiselt äärmiselt loll teema ja mul kliendina pigem kahju sellistest reeglitest. Kunagi seal töötades sai loetud neid mystery shopper raporteid ja see oli ikka julm mis jama seal aeti.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Ot päriselt Rimi müüjad istuda ei tohi? Pole kunagi tähele pannud ausalt öeldes.
    Ma tean et Statoilis see karm teema kuna istumine näitaks, et teenindajal pole austust kliendi vastu vms. Üldiselt äärmiselt loll teema ja mul kliendina pigem kahju sellistest reeglitest. Kunagi seal töötades sai loetud neid mystery shopper raporteid ja see oli ikka julm mis jama seal aeti.
    Rimis leti taga ei tohi jah. Kassas võib, aga mujal mitte. Kaubamajas peaks samamoodi olema, ka riidepoodides, kuna seal on pidevalt vaja näidata, et klient on kunn.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kui klient on kunn, siis miks talvisel a'al köetakse igasugu ostukeskused (vähemalt Tartus) mingi 25 kraadini, et inimesed 1) higistaksid end lolliks 2) kannaksid pealmisi rõivaid kuskil käe otsas.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Kui klient on kunn, siis miks talvisel a'al köetakse igasugu ostukeskused (vähemalt Tartus) mingi 25 kraadini, et inimesed 1) higistaksid end lolliks 2) kannaksid pealmisi rõivaid kuskil käe otsas.
    Klient ei olegi ammu mingi kuningas. See on mingi iganenud konservatiivsete inimeste arusaam. Karl on sellest väga hästi kirjutanud.
    https://www.ohtuleht.ee/863932/karl-...-pole-kuningas

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    25 kraadi on täiesti okei temperatuur ju. Palju parem variant kui mingi natuke alla 20 kraadi. Riideid ära saab alati võtta, riideid juurde panna on juba keerulisem.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    25 kraadi on täiesti okei temperatuur ju. Palju parem variant kui mingi natuke alla 20 kraadi. Riideid ära saab alati võtta, riideid juurde panna on juba keerulisem.
    Kui väljas on -15 või alla selle, siis ma eeldan, et proletariaat käib valdavalt ringi (talve)jopega + selle all mingisugune kampsuni moodi asi. +25 eeldab nende mõlema eemaldamist, minu arust pole just kuigi mugav kuskil poodides ringi möllata, kui käed niigi juba kraami täis. 10-15 juures kannatab lahtise jopelukuga ka, poetegelased saavad vajadusel mingi fliisi vms selga tõmmata. Klient pidi ju kuningas olema, rohkem ruumi käe otsas poekraami jaoks.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mul on sama probleem olnud maaliinibussis. Linnaliin jah tuulutab iga paarisaja meetri tagant, aga maaliinisaunas istuda oli täielik piin.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

see pakendivärk on üle mõistuse, sellest peab kuidagi lahti saama - julgelt 90% prügi, mida surun konteinerisse, on lihtsalt pakendid. Probleem ka selles, et iga suvaline asi pannakse kõvapakendisse. Kui tellid mingi väikse jubina netipoest, pannakse see 1x1m papp-pakendisse. Aga sellisel juhul prügitööstuse käive väheneks muidugi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    see pakendivärk on üle mõistuse, sellest peab kuidagi lahti saama - julgelt 90% prügi, mida surun konteinerisse, on lihtsalt pakendid. Probleem ka selles, et iga suvaline asi pannakse kõvapakendisse. Kui tellid mingi väikse jubina netipoest, pannakse see 1x1m papp-pakendisse. Aga sellisel juhul prügitööstuse käive väheneks muidugi.
    kuna olen mingis FB taaskasutusgrupis, siis jäävad teatud perverssursed silma. Näiteks täna pandi pilt, kuidas prismas reaalselt üksikult kiletatud paprika. Ma isiklikult pole eriline roheline selles osas ning minu panus ilmselt piirdubki sellega, et poes ostan kiletamata asju ja kannan kotti kaasa, kuid kuskilt jookseb nagu piir. Üksikuna fuckin kiletatud paprika? Ma prismas ei käi, aga kange tahtmine oleks minna sinna leti kõrvale ja lihtsalt saata igaüks, kelle käsi haarama hakkab, konkreetselt ja selgelt uttivisse.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kuna olen mingis FB taaskasutusgrupis, siis jäävad teatud perverssursed silma. Näiteks täna pandi pilt, kuidas prismas reaalselt üksikult kiletatud paprika. Ma isiklikult pole eriline roheline selles osas ning minu panus ilmselt piirdubki sellega, et poes ostan kiletamata asju ja kannan kotti kaasa, kuid kuskilt jookseb nagu piir. Üksikuna fuckin kiletatud paprika? Ma prismas ei käi, aga kange tahtmine oleks minna sinna leti kõrvale ja lihtsalt saata igaüks, kelle käsi haarama hakkab, konkreetselt ja selgelt uttivisse.
    Aga kui on kaks paprikat?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud