Lehekülg 227, kokku 440 EsimeneEsimene ... 127177217223224225226227228229230231237277327 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 521 kuni 4 540, kokku 8798
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Huvitav,et rubriik "muu sport- võrkpall "ei kotigi kedagi...

La Petite Mort Kasutaja Ericc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Icemani allkiri on übergei

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Elu on ikka karm, väga karm #inoperable #braincancer
    AILTON

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

ma sooviks sulle jõudu, jaksu, vastu pidamist, tahet, motivatsiooni, õnne ja kõike muud, aga sõnad tunduvad sellises olukorras nii tühised ja jõuetud.

ma ei kujuta ette, mis sind valdab. ma ei kujuta ette, millest mõtled ja mida nt homme teha tahad.

kui saad kuidagi, siis tee kõike seda, mis tegemata jäänud. kui saad. ma ei tea. elu on tihti mõttetult julm. mille jaoks?
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

San Marino on selles valiktsüklis löönud rohkem võõrsilväravaid kui Eesti...
    Koondise põhimängija

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011
    ★★★★★★

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Järgmine taliolümpia on Lõuna-Koreas, kuidas suhtutakse sellesse, et naaber seal trikitab, saadab näiteks olümpia ajal mõne raketi teele?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Järgmine taliolümpia on Lõuna-Koreas, kuidas suhtutakse sellesse, et naaber seal trikitab, saadab näiteks olümpia ajal mõne raketi teele?
    Tuumataliolümpia on ka päris yolo.

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    ma sooviks sulle jõudu, jaksu, vastu pidamist, tahet, motivatsiooni, õnne ja kõike muud, aga sõnad tunduvad sellises olukorras nii tühised ja jõuetud.

ma ei kujuta ette, mis sind valdab. ma ei kujuta ette, millest mõtled ja mida nt homme teha tahad.

kui saad kuidagi, siis tee kõike seda, mis tegemata jäänud. kui saad. ma ei tea. elu on tihti mõttetult julm. mille jaoks?
    ajukasvajad on ses mõttes jaburad asjad, et vereproov ei näita midagi ja enesetunde järgi saad vb aru alles siis, kui "sõber" pähe ära ei mahu või midagi pressima hakkab. kirjutada oleks paljut, aga vasaku käega ja puuduva tükiga ajust pole see nii lihtne. kasvaja on opereerimatu, aga siirded võeti teisipäev välja. vähemalt valust pääsesin.
    AILTON

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Sõitsin üle hulga aja tallinna ühistranspordiga. Tamm on päris äge tehniline vahend liikumiseks. Ja peale minu minu meelest küll mitte keegi oma kaarti ei valideerinud. Sõit oli vahemikus keskturg telliskivi. Kuna minul puudub õigus tasuta sõidule siis kohusetundlikult muretsesin rohelise kaardi ja maksin oma sõidu eest kaarti aparaadi ees vehkides.
    Siit tekkiski ka küsimus. Mille jaoks see jama vajalik on?
    Teen tapeeti.

La Petite Mort Kasutaja Ericc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Sõitsin üle hulga aja tallinna ühistranspordiga. Tamm on päris äge tehniline vahend liikumiseks. Ja peale minu minu meelest küll mitte keegi oma kaarti ei valideerinud. Sõit oli vahemikus keskturg telliskivi. Kuna minul puudub õigus tasuta sõidule siis kohusetundlikult muretsesin rohelise kaardi ja maksin oma sõidu eest kaarti aparaadi ees vehkides.
    Et ennast märgistada
    Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Ericc - tal pohhui kui sitt Milan on või kui hea. Ikka hea meel. Vaatab youtubest Scheva videosi ja elu on lill.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Väidetavalt selleks, et inimeste liikumisi kaardistada ja seeläbi paremini planeerida ühistransporti. Hiljuti tuli välja, et midagi sellist pole kunagi tehtud ja mingit reaalset kasu sellest piiksutamisest pole va see, et mupo saab trahvi teha.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

On keegi mupot näinud kontrollimas üldse? Ma nägin viimati enne roheliste kaartide ilmumist ja ma sõidan sisuliselt igapäevaselt ühistranspordiga.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ee...paar nädalat tagasi pasundati mingist lauskontrolli aktsioonist. Uudistes oli. Siis räägiti, et kõige rohkem trahve väänatakse valideerimata kaartide pärast.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Lugesin ka jah. Sõitsin sel päeval äkki 4-5 korda ühistranspordiga erinevatel aegadel ja ei näinud ikka kedagi kontrollimas.
    Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ee...paar nädalat tagasi pasundati mingist lauskontrolli aktsioonist. Uudistes oli. Siis räägiti, et kõige rohkem trahve väänatakse valideerimata kaartide pärast.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    On keegi mupot näinud kontrollimas üldse? Ma nägin viimati enne roheliste kaartide ilmumist ja ma sõidan sisuliselt igapäevaselt ühistranspordiga.
    Mul suvel ühel hilisõhtul tuli Tartu mnt ja Liivalaia risti juures kontroll peale.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Mul suvel ühel hilisõhtul tuli Tartu mnt ja Liivalaia risti juures kontroll peale.
    Paberi peatuse kant nr 2 ja 4 trammidel on jah üks põhilisi kohti, kus puistatakse. Aga harvad on juhud siiski
    308

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Trammi sõidu ajal näen paar korda nädalas, seisavad Põhja-Rimi peatuse eel (linna poolt tulles). Tavaliselt siis kella 18-19 ajal. Teine koht on kohe pärast Balta peatust (Kopli poolt tulles), seal küll harvem.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Paberi peatuse kant nr 2 ja 4 trammidel on jah üks põhilisi kohti, kus puistatakse. Aga harvad on juhud siiski
    Jah see on alates suve lõpust neil mingiks uueks lemmik kohaks. Paar korda nädalas ehk passivad seal.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Jah see on alates suve lõpust neil mingiks uueks lemmik kohaks. Paar korda nädalas ehk passivad seal.
    Paberi on ju aegade algusest olnud üks põhipunkte. Ka teised mainitud kohad on vanad. Endlas töötukassa juures olen ka näinud. Validaatorid ei muutnud selles osas midagi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud