Lehekülg 475, kokku 486 EsimeneEsimene ... 375425465471472473474475476477478479485 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 9 481 kuni 9 500, kokku 9705
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Võtsid uue naise?
    Sama õnneks. Aga naise sõna peaks edaspidi rohkem kuulama. Meeleheitel koduperenaise/mehe elu pole meelakkumine. Tehnika aitab seda tunduvalt lihtsamaks teha siiski

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
    Sama õnneks. Aga naise sõna peaks edaspidi rohkem kuulama. Meeleheitel koduperenaise/mehe elu pole meelakkumine. Tehnika aitab seda tunduvalt lihtsamaks teha siiski
    naist tuleb alati kuulata, eriti kui ise ei tee emmigi koduhalduse osas. Mõlemad asjad supervajalikud, eriti kui lojused ka veel kodus.

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    naist tuleb alati kuulata, eriti kui ise ei tee emmigi koduhalduse osas. Mõlemad asjad supervajalikud, eriti kui lojused ka veel kodus.
    Olgem täpsed. Naise sõna tuleb/tasub alati kuulata, isegi siis kui tead kõigest kõike. Õnnelik naine = õnnelik kodu. Seda elementaarset elutarkust peab iga mees teadma. :-D
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Olgem täpsed. Naise sõna tuleb/tasub alati kuulata, isegi siis kui tead kõigest kõike. Õnnelik naine = õnnelik kodu. Seda elementaarset elutarkust peab iga mees teadma. :-D

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mingi vapsee perekool on siia kolind?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

robottolmuimeja puhul oli tõesti küsimus endale, et miks ma varem ei ostnud?! Kuivatini veel jõudnud pole. Äkki peaks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Miks te kuivatist vaimustuses olete, riided tulevad nii lootusetult kortsus välja, et triikimine võtab lõputult aega.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Miks te kuivatist vaimustuses olete, riided tulevad nii lootusetult kortsus välja, et triikimine võtab lõputult aega.
    Jätkates perekooli, siis mul vastupidine kogemus. Riided kuivatist tulles nii sirged et triikraua asukoha olen ära unustanud

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Kortsumine tekib mu arust siis, kui kuivati tuugalt täis toppida. Mul on muidugi lisaks mingi Wrinkle Prevent programm ka kuivatil, aga ainsana vajavad triikimist triiksärgid

Aga jah, mul siginesid ka kuivati ja robottolmuimeja ca kaks aastat tagasi perre, provva nõudmisel. Ei saa minagi aru, kuidas enne elu võimalik oli.
    308

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul pole ei kuivatit ega ka triikrauda. Dafuq, on mõtet osta? Kumb?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

kuivati on epic. endal muidugi 2in1 kombo. ei topi palun riideid paksult täis, siis ei jää ka kortsu.

robottolmuimeja kavas, aga see on see teema mis kohvimasinaga. ei oska lõpuks valida. pealegi kui mingi 700 kulline philipsi mingi 8000 just soetatud, siis veidi retard tunne nüüd kohe peale robot osta. + Koer ja laps jne.

Algupärane

kuidas koer koos selle robot tolmuimejaga toimib? on kellelgi kogemust? sest neid krdi karvu ei jaksa kokku pühkida iga päev...

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    kuidas koer koos selle robot tolmuimejaga toimib? on kellelgi kogemust? sest neid krdi karvu ei jaksa kokku pühkida iga päev...
    Koerakarvad olidki põhiliseks ajendiks roboti ostmisel. Ikka pidev ühtlane valge kiht maas. Robot toimetab väga eeskujulikult sellega siiani. Kartsin et ajab lihtsalt laiali või kiilub kuidagi kinni nendega aga ei.
    Masinaks Roborock S5 Max (isegi peseb täitsa adekvaatselt). Igast lidarid jms ufo süsteemid peal millega endale su kodust pildi ette manab ja otse hiinlastele saadab

U21 Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tallinnas on väga tihti ülekäiguradadel mõttettu oodata aegsasti auto seisma jäämist. Seda tehes paneb auto sageli tuimalt edasi. Astudes ülekäigurajal ise ette, siis lõpuks jäädakse tavaliselt ka seisma

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Tallinnas on väga tihti ülekäiguradadel mõttettu oodata aegsasti auto seisma jäämist. Seda tehes paneb auto sageli tuimalt edasi. Astudes ülekäigurajal ise ette, siis lõpuks jäädakse tavaliselt ka seisma
    lol, tihti emo-s käid?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Mitte nüüd iga päev, aga teatava intervalliga tuleb ette küll olukordi, kus on juhiga silmside olnud ja ta selgelt näeb, et jalakäija oota. Siis ise ootad viisakusest, et vend hakkaks siis pidurdama, et üle lasta. Seda aga ei juhtu... loodab läbi lipsata. Sellistel juhtumitel küll ma teen üsna viimasel hetkel nimme liigutuse justkui astuks rajale, et vend peaks ehmatusest piduripedaali põhja vajutama. Ja siis naeratan talle.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul jalakäijana küll juhtidele väga etteheiteid pole. Ainsad korrad, kus paar korda nädalas fakki näitan, tulevad kodutänaval, kus on 100 meetrit ühesuunaline, aga Westholmi gümna manu tahavad pidevalt inimesed vastassuunas sõita, sest, noh, mõnedsajad meetrid lühem ju!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul jalakäijana küll juhtidele väga etteheiteid pole. Ainsad korrad, kus paar korda nädalas fakki näitan, tulevad kodutänaval, kus on 100 meetrit ühesuunaline, aga Westholmi gümna manu tahavad pidevalt inimesed vastassuunas sõita, sest, noh, mõnedsajad meetrid lühem ju!
    Mul sama, alati saan yle, fakki pole kyll kordagi näidanud. Pärast elan viha välja kassi peal kodus

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Mul sama, alati saan yle, fakki pole kyll kordagi näidanud. Pärast elan viha välja kassi peal kodus
    Kass sinu jalanõu sisse oma viha pole välja lasnud?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Seaduse järgi ei peagi auto seisma jääma. Küll aga on selge, kes taolises olukorras süüdi on. Mis aga pole vast nii oluline, kui see, et inimene läheb rohkem katki, kui auto.

Ma ise olen ka suht-koht resoluutne ülekäigurajale mineja, sest autojuhina tekib teinekord tunne, et kas kusagil on mingi memo saamata jäänud või mis teema on, et inimene lihtsalt passib (kuigi saanuks vaat, et tee juba ületatudki) ning astub teele alles siis, kui auto on peatunud.
    Samas on see käitumine muidugi parem, kui need, keda teised liiklejad lihtsalt ei koti. Heal juhul liiklusmärgid kotivad (sest neil on õigus vms).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud