Lehekülg 438, kokku 459 EsimeneEsimene ... 338388428434435436437438439440441442448 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 741 kuni 8 760, kokku 9167

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

See on siis tänase päeva viral hit jah, uksest aknast tuleb sisse Hästi tehtud.

Meeskonnaliige Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Tinderispetsialistina pean tödema et ei olnud aega seksiabi väinot mängida
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Heidy Purgal on näkku mõned kortsud tulnud ja Nelly Furtado on 41, aeg lendab...

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Kui keegi otsib mingit head näidet ülereageerimisele, siis palun aga.
    Nii helbeke ei tasu ka olla, ei teadnudki, et Eskimo brändil Eestis selline suur lojaalsus on, et lausa ropendama võtab.

PS! tegu on taaskord näitega, kus meil on probleem (sõna eskimo on ühele inimrühmale ajaloolistel põhjustel solvav), sellel on väga lihtne ja mitte kellegi elu hullemaks tegev lahendus (lihtsalt tehakse mingile jäätisele rebrand ja kõik elavad edasi ja võivad seda tarbida kui palju kulub), aga see millegipärast ei sobi ja hakatakse rääkima mingeid hirmujutte kuidas Mustamägi (mis on seotud konkreetselt värviva must, mitte ei ole mingile inimrühmale solvav) nimetatakse ümber.

Ma olen üsna kindel, et Meil pole probleemi ja vaevalt, et see üldse probleem on... kirjutad seda isegi, et lahendus on lihtne.

Küll aga pole siin midagi imestada, et jäätise nimi "Eskimo" meile korda läheb tänud Evald Roomale.

Kõik see samas ei tähenda, et pidureid ei peaks testima.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma olen üsna kindel, et Meil pole probleemi ja vaevalt, et see üldse probleem on... kirjutad seda isegi, et lahendus on lihtne.

Küll aga pole siin midagi imestada, et jäätise nimi "Eskimo" meile korda läheb tänud Evald Roomale.

Kõik see samas ei tähenda, et pidureid ei peaks testima.
    Ma ei mõelnud siin sõna "meil" all konkreetselt Eesti või siis antud kontekstis Soome ühiskonda, vaid pigem kasutasin seda üldistavas mõttes. Meil on mure, meil on probleem jne.
    Ja lahendus ongi lihtne, mingi asja ümber nimetamine ei ole keerukas, eriti kui ettevõte ise seda välja pakub.

Pidureid on alati mõtekas testida, ja diskussioon teemade üle on samuti vajalik, ühiskonnas on palju kohti, kus probleemi lahendused on konkreetselt sellised, kus inimesed ja valdkonnad saavad pihta (nt kliimamuutus vs ida-virumaa põlevkivi, autojuhid vs ratturid jne).
    Aga kui mingi ettevõte tahab igaks juhuks oma kuvandi mõttes ühe oma toote ümber brändida, siis see ei ole põhjust hakata juhuslikult räntima kuidas tulevikus peab malereegleid muutma või mustamäe halliks mäeks ümber nimetama vms.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ma ei mõelnud siin sõna "meil" all konkreetselt Eesti või siis antud kontekstis Soome ühiskonda, vaid pigem kasutasin seda üldistavas mõttes. Meil on mure, meil on probleem jne.
    Ja lahendus ongi lihtne, mingi asja ümber nimetamine ei ole keerukas, eriti kui ettevõte ise seda välja pakub.

Pidureid on alati mõtekas testida, ja diskussioon teemade üle on samuti vajalik, ühiskonnas on palju kohti, kus probleemi lahendused on konkreetselt sellised, kus inimesed ja valdkonnad saavad pihta (nt kliimamuutus vs ida-virumaa põlevkivi, autojuhid vs ratturid jne).
    Aga kui mingi ettevõte tahab igaks juhuks oma kuvandi mõttes ühe oma toote ümber brändida, siis see ei ole põhjust hakata juhuslikult räntima kuidas tulevikus peab malereegleid muutma või mustamäe halliks mäeks ümber nimetama vms.
    No ma ütleks, et kui keegi hakkab seletama, et öu so jäätis on rassistlik kuna nimeks eskimo siis ma ütleks, et get over it. See küsimus, et kas male on rassistlik kuna valged alustavad on hiljuti korduvalt töstatanud ja räägitud täiesti tösimeeli, niiet ära aja, et see ei lähe teemasse ja mina kujutan siin midagi ette. Ongi absurd ja seda enam, et keegi omale sellist asja ette kujutab. Sönal "valge" ja "hele" ei tohiks ka ühelegi inimrühmale solvav olla, aga ometigi on ühe teatud inimgrupi poolt nii nöutud ja suured firmad on oma toodetes muudatusi teinud: https://arileht.delfi.ee/news/uudise...st?id=90289795
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    No ma ütleks, et kui keegi hakkab seletama, et öu so jäätis on rassistlik kuna nimeks eskimo siis ma ütleks, et get over it. See küsimus, et kas male on rassistlik kuna valged alustavad on hiljuti korduvalt töstatanud ja räägitud täiesti tösimeeli, niiet ära aja, et see ei lähe teemasse ja mina kujutan siin midagi ette. Ongi absurd ja seda enam, et keegi omale sellist asja ette kujutab. Sönal "valge" ja "hele" ei tohiks ka ühelegi inimrühmale solvav olla, aga ometigi on ühe teatud inimgrupi poolt nii nöutud ja suured firmad on oma toodetes muudatusi teinud: https://arileht.delfi.ee/news/uudise...st?id=90289795
    Washington Redskins on nüüdseks Washington Football Team

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kas seal mitte ei ole selline lugu, et Football Team ollakse kuni mingi hea nimepakkumine tuleb?

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

LeeRomeno kujutab omale ette, et BLM on kamp maailmaparandajaid, kes pingutavad õilsa vördsuse printsiibi nimel, et iga lill aasal saaks ühtmoodi valgust ja oleks imelik nina krimpsutada nende nöudmiste peale

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Washington Redskins on nüüdseks Washington Football Team
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...Floyd_protests

Siin on terve pikk nimekiri köikidest asjadest mis muudetud on, et noh, rassistlik poleks

Vötab muigama küll ausalt öeldes. Edmonton Eskimos on nüüd Edmonton Football Team, NASA plaanib Eskimo Nebula ja siiami kaksikute galaktika nimemuutmist, enam ei ole blacklist vaid blocklist, mitte master bedroom vaid main bedroom jne.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kas seal mitte ei ole selline lugu, et Football Team ollakse kuni mingi hea nimepakkumine tuleb?
    On July 1, 2020, a group of investors worth $620 billion had written letters to Nike, FedEx and PepsiCo asking them to stop their support of the NFL until the Washington Redskins changed their name. On July 23, Washington Football Team was adopted as the club's temporary name, with an official replacement to be chosen later.

https://en.wikipedia.org/wiki/Washin...me_controversy

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Saan aru. Ja see häiribki, sest ühel hetkel pole enam "meil". Vaid on "teil" ja "sinul". Ja siis kui keegi julgeb teema üles võtta, siis öeldakse, et näe... siin on ju selgelt kirjas "meil". Pudru ja kapsad, eks?

Sama skeem kehtib põhimõtteliselt ka väljendi "probleem" kohta. Seal on ainult see vahe, et antud väljend kätkeb endas lisaks negatiivset emotsiooni. Mis omakorda juba teeb keeruliseks positiivse tulemi saavutamise.
    Kui igale ülesandele, katsumusele jne lüüakse külge silt "probleem", siis on gps persekursil.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Jäätis pole rassistlik, vaid sõna Eskimo on rassistlik. Endiselt kehtib siin loogika, et senimaani kui sa ise pole mingi sellise inimrühma liige, keda mingi nimetus solvab, ei ole sinu asi arvata, kas see on solvav.
    Mingi valgendava kreemi taustloost ei tea midagi, mingi blackface teemaga seotud asi?

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

LeeRomeno kujutab omale ette, et BLM on kamp maailmaparandajaid, kes pingutavad õilsa vördsuse printsiibi nimel, et iga lill aasal saaks ühtmoodi valgust ja oleks imelik nina krimpsutada nende nöudmiste peale
    Ei? Omapärane järeldus muidugi.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Saan aru. Ja see häiribki, sest ühel hetkel pole enam "meil". Vaid on "teil" ja "sinul". Ja siis kui keegi julgeb teema üles võtta, siis öeldakse, et näe... siin on ju selgelt kirjas "meil". Pudru ja kapsad, eks?

Sama skeem kehtib põhimõtteliselt ka väljendi "probleem" kohta. Seal on ainult see vahe, et antud väljend kätkeb endas lisaks negatiivset emotsiooni. Mis omakorda juba teeb keeruliseks positiivse tulemi saavutamise.
    Kui igale ülesandele, katsumusele jne lüüakse külge silt "probleem", siis on gps persekursil.
    Ei usu et aru saad, sest see seletus jääb minu jaoks arusaamatuks.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kui keegi veel mõikanud pole, siis BLM oli USA demokraatide valimiskampaania. Lükake mu väide ümber.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ei usu et aru saad, sest see seletus jääb minu jaoks arusaamatuks.
    Sõnade jõust, tähendusest, mõjust käib jutt.

E: Kas sa oled muidu võrrelnud enda arusaamist, mõistmist erinevatel teemadel aasta taguse ajaga?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kui keegi veel mõikanud pole, siis BLM oli USA demokraatide valimiskampaania. Lükake mu väide ümber.
    See peaks ikka vastupidi käima. Väited vajavad tõestust, mitte ümberlükkamist.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud