Lehekülg 403, kokku 459 EsimeneEsimene ... 303353393399400401402403404405406407413453 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 041 kuni 8 060, kokku 9162
    Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

kas nad MMAs on käinud ikka?

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Re: white lives matter plakat eilsel Burnley - City mängul. Püüdsin enda jaoks teo toimepanijate ja üleüldise valge mehe hädakisa motiive lahti harutada ja jõudsin paralleelini elust enesest. Nimelt sain hiljuti koeraomanikuks. Kes nende psühholoogiat uurinud on, teab ilmselt, et koera halva käitumise taga on üldiselt temas tekkiv usk, et tema on karja alfa ja peab seepärast kõigi heaolu eest ainuisikuliselt vastutama. Kui ta seda teha ei saa, läheb ta stressi ja hakkab end välja elama muudmoodi. Ehk kui Pitsu üksi kodus olles seina augu närib, siis mitte seepärast, et tal on roppigav, vaid selleks, et tema vastutada olnud kari on kadunud ja see ajab ilgelt kettasse. Kui ta karja tagasi tulles hüppab, kargab ja haugub, siis ta otsib tähelepanu, et veenduda ise ja veenda kõiki teisi oma olulisuses. Kui teda ignoreerida, siis ta proovib kümneid kordi eri viisidel destruktiivselt käituda, et tähelepanu endale saada. Pika võimlemise ja reaktsiooni puudumise peale saab ta ajapikku siiski aru, et tema ei pea olema maailma kese ja sellest pingest vabanemine paneb lõpu ka tema käitumisprobleemidele.

Elik pika jutu mõte on, et äkki võiksime teha kollektiivse kokkuleppe neid kompleksidega kimpus olevaid valgeid mehi lihtsalt ignoda. Kogu selle bänneri lennutamise mõte oligi ju saada tähelepanu, kinnitamaks enda relevantsust olukorras, kus diskursust domineerib niiehknaa BLM.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Re: white lives matter plakat eilsel Burnley - City mängul. Püüdsin enda jaoks teo toimepanijate ja üleüldise valge mehe hädakisa motiive lahti harutada ja jõudsin paralleelini elust enesest. Nimelt sain hiljuti koeraomanikuks. Kes nende psühholoogiat uurinud on, teab ilmselt, et koera halva käitumise taga on üldiselt temas tekkiv usk, et tema on karja alfa ja peab seepärast kõigi heaolu eest ainuisikuliselt vastutama. Kui ta seda teha ei saa, läheb ta stressi ja hakkab end välja elama muudmoodi. Ehk kui Pitsu üksi kodus olles seina augu närib, siis mitte seepärast, et tal on roppigav, vaid selleks, et tema vastutada olnud kari on kadunud ja see ajab ilgelt kettasse. Kui ta karja tagasi tulles hüppab, kargab ja haugub, siis ta otsib tähelepanu, et veenduda ise ja veenda kõiki teisi oma olulisuses. Kui teda ignoreerida, siis ta proovib kümneid kordi eri viisidel destruktiivselt käituda, et tähelepanu endale saada. Pika võimlemise ja reaktsiooni puudumise peale saab ta ajapikku siiski aru, et tema ei pea olema maailma kese ja sellest pingest vabanemine paneb lõpu ka tema käitumisprobleemidele.

Elik pika jutu mõte on, et äkki võiksime teha kollektiivse kokkuleppe neid kompleksidega kimpus olevaid valgeid mehi lihtsalt ignoda. Kogu selle bänneri lennutamise mõte oligi ju saada tähelepanu, kinnitamaks enda relevantsust olukorras, kus diskursust domineerib niiehknaa BLM.
    Mine määri ennast nüüd Nutellaga kokku ja ole uhke.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ennem kui ma peale võtan... ignoreerimise tulemus on EKRE - võiks õppida?
    Sildistamine sobib koomikule või siis huumorisse, sest see (provokatsioon) on tema tööriist. Lihtsureliku puhul on see viide vihkamisele (mille vastu siis sõditakse) - veits enda oksa saagimine?
    Ja ma olen üsna kindel, et koer lõhub mitmel erineval põhjusel asju.

Meeskonnaliige Kasutaja FTorres avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kõige debiilsem postitus, mida ma olen siin foorumis näinud. ManU fänn ka veel – ei imesta.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Andke andeks kõik mustad, kollased, lgbt ja binaarid, aga ma olen straight white male ja ma ei saa seda kuidagi muuta. Samas kui end kastreerida, siis ehk oleks ma vastuvõetavam vähemustele?

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Samas kui end kastreerida, siis ehk oleks ma vastuvõetavam vähemustele?
    Oh, ole nüüd. Sa oled "valge ja priviligeeritud", sinu süü ei lõppe isegi sinu surmaga, seda kannavad su lapsed ja lapselapsed ka edasi. Nagu üks neegrimutt USA-s tänaval BLM-i rahumeelsel meeleavaldusel kisas, et kõik valged lapsed tuleb ära tappa. No näed, neil on juba lahendus su probleemile olemas.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Andke andeks kõik mustad, kollased, lgbt ja binaarid, aga ma olen straight white male ja ma ei saa seda kuidagi muuta. Samas kui end kastreerida, siis ehk oleks ma vastuvõetavam vähemustele?
    Lolluse puhul see ei aita.

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Lolluse puhul see ei aita.
    Vastupidi. Kuna mure ei ole tegelikult selles kinni, kes keegi on vaid selles, kuidas ta otsustab olla, siis on see muudetav. Aga siin muidugi sellest ei huvituta tegelikult.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Vastupidi. Kuna mure ei ole tegelikult selles kinni, kes keegi on vaid selles, kuidas ta otsustab olla, siis on see muudetav. Aga siin muidugi sellest ei huvituta tegelikult.
    Jah. Võimalik on olla keskealine valge heteromees ja elada maailmas, kus mul ei ole enam privillege. Otse vastupidi - priviligeeritud on kõik teised ühiskonnagrupid. Loodan, et nii juhtubki.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jah. Võimalik on olla keskealine valge heteromees ja elada maailmas, kus mul ei ole enam privillege. Otse vastupidi - priviligeeritud on kõik teised ühiskonnagrupid. Loodan, et nii juhtubki.
    Midagi nii idiootset on raske kommenteerida. Nende neo-marksistide mõttemaailm ei allu küll ühelegi ratsionaalsele argumendile.

Kas keegi palun suudab selgitada, kuidas A-lt need müstilised privileegid võttes ja B-le andes üldse midagi muutuks? Lõpptulemus oleks sama - on priviligeeritud ja mitte priviligeeritud. Vähemalt toetab see minu alatist arvamust, et ei võidelda mitte võrdsete õiguste, vaid privileegide eest.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Mcnamara räägib su arvates kõigi eest?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Mcnamara räägib su arvates kõigi eest?
    Tema retoorika on üks-ühele sarnane nendega. Üks BLM-i asutajaliikmeid on öelnud, et nad ei otsi õiglust, vaid kättemaksu. Peab päris naiivne olema, kes arvab, et see seltskond võitleb seal üldse mingite võrdsete õiguste eest.

Üks BLM-i juhtfiguure Yusra K. Ali on nimetanud valgeid geenimutatsiooniks, poolinimesteks. Aga kui valged musti samaväärsete terminitega austavad?

Poksija Anthony Joshua, kes on aktiivne BLM-i üritustel kõneleja, on nimetanud musta rassi ülemrassiks. See polegi rassism? Aga kui valged end ülemrassiks nimetavad, siis ahmivad kõik õhku ja minestavad? Valge privileeg?

Must tohib südamerahus tänaval kisada, et kõik valged lapsed tuleb ära tappa ja keegi ei reageeri? Üleskutse lihtsalt valgete laste hävitamisele ja mitte midagi? Ei mingit tormilist reaktsiooni ühiskonnas? See polegi rassism? Aga kui keegi valge kuskil USA linnas tänaval sama mustade laste kohta röögiks?

Mingi narkomaanist paandunud kriminaal saab politsei käe läbi surma ja maailm läheb hulluks. Sellel juhtumil polnud rassismiga mitte vähimatki pistmist.

Paar aastat tagasi sai austraallana Justine Damond, kes ise kutsus politsei kohale, Somaaliast pärit politseiniku käe läbi surma. Täiesti süütu inimene, kelle ainus süü oli, et ta julges politsei autole läheneda. On keegi üldse seda nime kuulnud? Kuhu jäid etteheitvad debatid rassistlikest politseinikest? Õigus küll, valgete vastu ei saa ju rassismi ollagi. Tema pole ju see, kelle "elu loeb" ja teda ka kullatud kirstus ei maetud.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Valgete vastu rassism ei ole võimalik, islamiterroristid on rohkem eurooplased kui kõik eestlased ja Lenin ja Stalin tegid palju häid asju ka kuigi mõned inimesed said hukka selle käigus, aga need olid valged ja natsionalistid ja seega ei lähe tegelikult eriti arvesse.
    Umbes nii see woke seltskond maailma paremaks surub.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Tema retoorika on üks-ühele sarnane nendega. Üks BLM-i asutajaliikmeid on öelnud, et nad ei otsi õiglust, vaid kättemaksu. Peab päris naiivne olema, kes arvab, et see seltskond võitleb seal üldse mingite võrdsete õiguste eest.

Üks BLM-i juhtfiguure Yusra K. Ali on nimetanud valgeid geenimutatsiooniks, poolinimesteks. Aga kui valged musti samaväärsete terminitega austavad?

Poksija Anthony Joshua, kes on aktiivne BLM-i üritustel kõneleja, on nimetanud musta rassi ülemrassiks. See polegi rassism? Aga kui valged end ülemrassiks nimetavad, siis ahmivad kõik õhku ja minestavad? Valge privileeg?

Must tohib südamerahus tänaval kisada, et kõik valged lapsed tuleb ära tappa ja keegi ei reageeri? Üleskutse lihtsalt valgete laste hävitamisele ja mitte midagi? Ei mingit tormilist reaktsiooni ühiskonnas? See polegi rassism? Aga kui keegi valge kuskil USA linnas tänaval sama mustade laste kohta röögiks?

Mingi narkomaanist paandunud kriminaal saab politsei käe läbi surma ja maailm läheb hulluks. Sellel juhtumil polnud rassismiga mitte vähimatki pistmist.

Paar aastat tagasi sai austraallana Justine Damond, kes ise kutsus politsei kohale, Somaaliast pärit politseiniku käe läbi surma. Täiesti süütu inimene, kelle ainus süü oli, et ta julges politsei autole läheneda. On keegi üldse seda nime kuulnud? Kuhu jäid etteheitvad debatid rassistlikest politseinikest? Õigus küll, valgete vastu ei saa ju rassismi ollagi. Tema pole ju see, kelle "elu loeb" ja teda ka kullatud kirstus ei maetud.
    Jah, ja kõik Flora fännid on kari alkohoolikutest sitaseid natse. Umbes nii käib sul see värk?

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Jah, ja kõik Flora fännid on kari alkohoolikutest sitaseid natse. Umbes nii käib sul see värk?
    Ma olen vabalt enne alkohoolikust (kuigi ma ei ole tilkagi alkoholi tarvitanud juba 15 aastat) sitane nats kui veripunane vasakpoolne lõngus, kes nagu 60-ndate hipid, on varsti ainult anekdootides.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Ma olen vabalt enne alkohoolikust (kuigi ma ei ole tilkagi alkoholi tarvitanud juba 15 aastat) sitane nats kui veripunane vasakpoolne lõngus, kes nagu 60-ndate hipid, on varsti ainult anekdootides.
    Sina ei puutu asjasse. Olen oma silmaga staadionil näinud alkoholjoobes, ebaadekvaatset ja tüli otsivat Flora fänni ja see tähendab, et olete kõik sellised. Su oma loogika.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Su oma loogika.
    Ma ei tunne oma loogikas end sugugi kehvemini kui see seltskond, kes on igasuguse reaalsustaju kaotanud ja nõuab politsei kui institutsiooni laialisaatmist. Ja ütle nüüd veel, et need on vaid üksikjuhtumid. :P

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Ma ei tunne oma loogikas end sugugi kehvemini kui see seltskond, kes on igasuguse reaalsustaju kaotanud ja nõuab politsei kui institutsiooni laialisaatmist. Ja ütle nüüd veel, et need on vaid üksikjuhtumid. :P
    Ma ei hakka kaitsma seisukohti, mida mul ei ole. Seda enam, et mitte ükski su siia-sinna hüplevatest teemadest ei ole heas usus vaieldud. Kõiksugu infot on tohutult, kõiksugu uuringuid ka, siitki mõned läbi käinud ja neid on saatnud ootuspärane vaikus, kuniks jälle kuskilt mõni mugav kirss hambusse jääb ja kõik kordub uuesti.

Ma olen veendunud, et ka sinu maailmas on sarnased asjad kontekstist tulenevalt mõnikord erineva tähendusega. Kuniks sellest sihilikult keeldutakse aru saamast, siis ei ole mõtet edasi rääkidagi.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Ma ei hakka kaitsma seisukohti, mida mul ei ole. Seda enam, et mitte ükski su siia-sinna hüplevatest teemadest ei ole heas usus vaieldud. Kõiksugu infot on tohutult, kõiksugu uuringuid ka, siitki mõned läbi käinud ja neid on saatnud ootuspärane vaikus, kuniks jälle kuskilt mõni mugav kirss hambusse jääb ja kõik kordub uuesti.

Ma olen veendunud, et ka sinu maailmas on sarnased asjad kontekstist tulenevalt mõnikord erineva tähendusega. Kuniks sellest sihilikult keeldutakse aru saamast, siis ei ole mõtet edasi rääkidagi.
    No kui sa nimetasid minu juttu mingiks üldistamiseks, siis mingi seisukoht sul ikka on.

Kas see oli ka üldistamine, et sellele kõigele aluse pannud intsidendil polnud midagi pistmist rassismiga? Kuidas saab see intsident ise olla siis üldse aluseks neile rassismivastastele protestidele? Seda juhtumit lihtsalt kasutatakse enda agenda huvides ära ja see on ka kõik.

Kus see BLM siis on kui mustad musti tapavad? Laias laastus 90% tapetud mustanahalistest USA-s saab surma just teiste mustanahaliste käe läbi. Miks siis need elud ei loe, kedagi kullatud kirstus ei maeta ning südantlõhestavaid kõnesid ei peeta? Kui nad tahavad tõesti olla usutavad, siis võidelgu selle nimel, et nende endi kodukoht oleks turvaline ja nende lapsed elu ning tervisega koolist koju saaksid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud