Lehekülg 304, kokku 346 EsimeneEsimene ... 204254294300301302303304305306307308314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 061 kuni 6 080, kokku 6914
    סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

hakkasin eile mõtlema, et Eestis ei peeta tänuvõlga (reciprocity) millekski. Osade vene rahvusest inimeste seas olen seda kohanud - teed neile teene, nad jätavad meelde. Aga eestlased on suht mühakad ikka - kui viid oma sõbra ettevõttele suure kliendi (juhtunud 3 erineva sõbraga nii), või aitad juuratöös eriti raske lepingu koostamisel kedagi välja - ega keegi suurt ei mäleta pärast seda, kui juhuslikult peaks endal analoogilist abi vaja olema. Ega ma tegelikult ei oota vastuteenet, aga mujal maailmas kogetud kogemused lihtsalt panid sellele mõtlema.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    hakkasin eile mõtlema, et Eestis ei peeta tänuvõlga (reciprocity) millekski. Osade vene rahvusest inimeste seas olen seda kohanud - teed neile teene, nad jätavad meelde. Aga eestlased on suht mühakad ikka - kui viid oma sõbra ettevõttele suure kliendi (juhtunud 3 erineva sõbraga nii), või aitad juuratöös eriti raske lepingu koostamisel kedagi välja - ega keegi suurt ei mäleta pärast seda, kui juhuslikult peaks endal analoogilist abi vaja olema. Ega ma tegelikult ei oota vastuteenet, aga mujal maailmas kogetud kogemused lihtsalt panid sellele mõtlema.
    Nõus. Lisaks sellele lastakse üle kokkulepitud tasu teene eest või väiksemat sorti võlg. Endal on üsna piinlik näiteks 10 eurost teemat meelde tuletada üle kahe korra, kuid ilmselt sellepeale osad inimesed mängivadki. Seetõttu ongi käibel kuldne lause " raha ette ja lollidega ei vaidle".
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Nõus. Lisaks sellele lastakse üle kokkulepitud tasu teene eest või väiksemat sorti võlg. Endal on üsna piinlik näiteks 10 eurost teemat meelde tuletada üle kahe korra, kuid ilmselt sellepeale osad inimesed mängivadki. Seetõttu ongi käibel kuldne lause " raha ette ja lollidega ei vaidle".
    + 1
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Rahaasjades tuleb ise piirid väga selgelt lahus hoida sõpruses. Sõprust pärast leiva peale ei määri.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kui annate sõpradele/tuttavatele laenu, kas küsite ka mingi protsendi peale?

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    nope.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Tavaliselt ikka miinusega, kuna swedbank võtab veidikene suurema summa ülekande teate eest minult mingi 15-20 senti

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Laenu andmine sõbrale on sõpruse kaotus. Ma pigem lihtsalt annan. Raha läinud, aga sõprus jääb.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Laenu andmine sõbrale on sõpruse kaotus. Ma pigem lihtsalt annan. Raha läinud, aga sõprus jääb.
    Pigem lihtsam on alati midagi välja mõelda, et miks ei saa kui hakata niisama enda raha minema loopima.Ja see inimene, kes lihtsalt jääb sulle võlgu ega suvatsegi maksta ei vääri nagunii terminit ,,sõber,,. Tänapäeva lumehelbekestel on iga teine sõber, kuid tegelikult peaks rohkem olema moto, et mul on vähe sõpru, aga palju tuttavaid.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Valikute küsimus. Ma mäletan, kui klassivend andis omalajal 400 krooni laenu enda parimale sõbrale, nad said sigahästi läbi terve lapspõlve, terve kooli, käisid pidudel koos, käisid nagu sukk ja saabas koos ehk täiesti lahutamatud tegelased. Kui see laen sai välja antud ja sõber ei tagastanud, olid nad nagu üksteise jaoks võõrad, nagu viimased raiped. Lubasid üksteisele molli anda iganurga peal ja diskol ja minu teada, ei suhtle siiamaani, nii palju kui ma olen kuulnud maal olles. Ehk armastusest sai vihkamine ja kõigest selle sitase laenu ja 400 krooni pärast, mis vist peaks olema tänapäeval 35 eurot?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mulle helistas kunagi 2008. aasta algul üks kunagine klassivend. Kurtis, et maruraske on hetkel, saaksin talle äkki 500 krooni laenu anda. Ma ütlesin, et tavai. Saime kiirelt kokku, andsin 500 krooni. Lubas uuel kuul ära maksta. Kadus täiesti MSNist ja FB-messengerist ära. Kandsin raha juba peas maha ja kuskil kaks aastat hiljem nägin üllatusega, et vend tuli MSNi nähtavale. Küsis umbes sekundiga mu kontonumbrit, kandis 550 tagasi.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle helistas kunagi 2008. aasta algul üks kunagine klassivend. Kurtis, et maruraske on hetkel, saaksin talle äkki 500 krooni laenu anda. Ma ütlesin, et tavai. Saime kiirelt kokku, andsin 500 krooni. Lubas uuel kuul ära maksta. Kadus täiesti MSNist ja FB-messengerist ära. Kandsin raha juba peas maha ja kuskil kaks aastat hiljem nägin üllatusega, et vend tuli MSNi nähtavale. Küsis umbes sekundiga mu kontonumbrit, kandis 550 tagasi.
    Elu üllatab vahest.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Kas numbril 400 on mingi negatiivne jõud? Ma nimelt laenasin vanale heale sõbrale 400 euri mingi 6a tagasi. Seniks on ta tagasi törtsutanud 280€. Ajab veits kettasse küll, kuna tean, et ta liikleb ringi suht kalli lexusega. Ma nii madalale ei lange, et lähen seda 120 euri tagasi manguma

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma küll tunnen oma sõpru, ehk sõbra puhul on kerge ka hinnata, kas ta on võimeline sulle tagasi maksma või kas tal on komme üle lasta. Tuttavaid inimene muidugi ei tunne nii hästi ja neile laenata on alati väike risk.

Mul on pigem sellinne probleem, et tutvusringkond läheb vahel liiga suureks, eriti suvel. Mul on sõpru piisavalt ja seega on raske sealt tuttavate levelilt sõbra levelile tõusta. Seega suve lõpus annad osadele tuttavatele laenu ja paari kuu pärast on põhjus olemas, miks osad oma elust ära kaotada. See on kõige lihtsam viis. Viisakas inimene ju ei ütle, et ou ma ei jaksa sinuga enam suhelda.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Klubide MM algas või käib või midagi :O

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Võtab väga hästi kokku kui tähtsusetu ja lambise võistlusega on tegu

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tuppa siseneb Märgatüra ja ütleb: "See on siiski MM, järelikult maailma parima klubi selgitamine!"

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Kas euroopat ei peaks sellel turnal esindama pigem Atletico Madriid?
    Messi...The never ending legend!

Algupärane

Kuidas võtta kokku selle turniiri absurdsus? Aafrika meister on väljas ja lõppkoht selgunud enne kui Euroopa meister üldse turniiri jõudis alustada.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

See on nagu ma hakkaks selgitama oma pere meistrit 1v1 jalgpallis.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud