Lehekülg 325, kokku 346 EsimeneEsimene ... 225275315321322323324325326327328329335 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 481 kuni 6 500, kokku 6907
    Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Prügi saab tasuta anda teatud koguseni, siis hakkab maksustamine.
    150 euri eest esinevavanemate prügi sügisel, nagu nalja. Minul oli muidugi kaubikutäis kola ja kuigi sellise summa peale võtab vaesem või pohhuist kohe metsatee ette, siis mulle tundub sarilagastajate käekiri ikka minu kogustele kõvasti alla jäävat. Ehk siis inimesed on lihtsalt m**nid looduse suhtes.

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    huvitav, Viimsi jäätejaamas on läinud igakord 1-3 eur ja on igast soga ära viidud, ka järelkäruga (enamus sodi äraandmine on vallaelanikule küll tasuta). Lääne-Viru jäätmeärikad tahavad kibens jalad alla saada, mis muud.
    Tundus, et see kus või mis sissekirjutus mul Lääne-Viru omas on ei oleks huvitanud kedagi. Käisin kahel erineval päeval ja juba esimene kärutäis maksis (nii palju kui ma tuttavatega konsulteerisin pidigi see norm olema). Küll ühel neist päevadest oli tasuta võimalik (puu)lehti ära anda, aga sihukest soga mul polnud.

Puitmööblit oleks ehk saanud ise ka kuskil nurgataga põletada, aga kes teab millega mida immutatud/töödeldud, nii et ei hakanud õhku saastama. Õnneks iga päev ei koli ega mööblit ei vaheta ka, et elab üle selle kulu.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

See võib väga erinev omavalitsuse järgi olla, mõnes kohas näiteks tuuakse suve lõpus tasuta suured konteinerid paariks päevaks suvemajaomanikele sisuliselt koju kätte. Kuni mõni tiit&teet tüüpi business ei hakka kurjalt ära kasutama on selline variant väga mugav ja keskkonnasõbralik.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    See võib väga erinev omavalitsuse järgi olla, mõnes kohas näiteks tuuakse suve lõpus tasuta suured konteinerid paariks päevaks suvemajaomanikele sisuliselt koju kätte. Kuni mõni tiit&teet tüüpi business ei hakka kurjalt ära kasutama on selline variant väga mugav ja keskkonnasõbralik.
    Sellega seoses meenus mulle, et kui tellisin endale konteineri ehitusprahi tarvis ja mingid majanaabrid arvasid, et sinna on normaalne ka oma olmeprügi sokutada ning ei saanud aru, kui ma neile selgitasin, et see pole OK.
    Kõik kotid tõstsin pärast kenasti nende auto kapotile.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Sellega seoses meenus mulle, et kui tellisin endale konteineri ehitusprahi tarvis ja mingid majanaabrid arvasid, et sinna on normaalne ka oma olmeprügi sokutada ning ei saanud aru, kui ma neile selgitasin, et see pole OK.
    Kõik kotid tõstsin pärast kenasti nende auto kapotile.
    Me kunagi nooremana tahtsime ka viia kärutäie prügi ära, mille olime kooliga korjanud puhastustööde käigus 11-12 klass ja äraviimisel küsiti ka raha ning ei piisanud isegi selgitustest. Seal öeldi, et omavalitsuse eeskirjad ja plapla. Parajad thugliferid nagu me tollal olime läksime kallasime selle õhtul hilja linnavalitsuse ukseette maha. Eesmärk pühitses abinõu ja prügi oli seal ruttu kadunud järgmise päeva hommikul. Linnapea tuli meiega kooli rääkima ja lubati trahv teha jne, aga nagu ida virumaale kombeks siis see tont sai järgmisel nädalal umbusaldatud.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Meil toodi varasemalt kevadel kaks konteinerit, üks suur jäätmete jaoks ja teine ohtlike jäätmete - tehnika jaoks. Ja kõike sai tasuta ära anda, juurde oli pandud ka sildid, et mida tohib ladustada ja mida mitte. Aga kuna inimestel oli suva ja mõlemad konteinerid topiti igast risu täis, siis vald lõpetas sellise heategevuse ära. Sama probleem on pakendi ja papi konteineritega, kuhu ikkagi loobitakse prügi, mis sinna ei kuulu.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Selleks, et prügisorteerimine saaks toimida, on esteks vaja piisavalt suurt olmeprügikonteinerit neile, kes prügi sorteerida ei viitsi. Kortermajade konteinerid on tihtipeale kahe kuhjaga täis nagu minu hommikune cappuccino.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Selleks, et prügisorteerimine saaks toimida, on esteks vaja piisavalt suurt olmeprügikonteinerit neile, kes prügi sorteerida ei viitsi. Kortermajade konteinerid on tihtipeale kahe kuhjaga täis nagu minu hommikune cappuccino.
    Selleks, et prügisorteerimine saaks toimida, on esteks vaja inimestel suurt-suurt kraanikaussi, kuhu alla kõik need erinevad prügid toas mahutada/sorteerida.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Selleks, et prügisorteerimine saaks toimida, on esteks vaja inimestel suurt-suurt kraanikaussi, kuhu alla kõik need erinevad prügid toas mahutada/sorteerida.
    Sa võid alati ukse taga ka hoida nagu Simba seda tegi.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ökotsikid mulle üldiselt meeldivad. Üks oli selline, et rääkis ja kirjutas muudkui ökoloogilisest jalajäljest, loomade õigustest ja sellest, kuidas maailma päästa. Samas ei joonud ta kraanivett, kuna maitses imelikult ja kodus pidi alati olema Eviani vett, mistõttu uppus terve kodu plastpudelitesse. Aga ökoloogilisel ja energiasäästu teemal oli ta väga tugev, suhtles Tammistiga pidevalt ja üleüldse.

Teine tsikk oli ka väga öko, kes sorteeris prügi. Aga kuna tal oli mingi naljakas korraarmastus-disorder, siis pesi ta enne sorteerimist kõik pakendid täiesti puhtaks. Kui mul on muidu veearve kuus paar eurot, siis temaga koos oldud kahe kuu ajal oli see 10 korda suurem. Aga prügi oli ilusti sorteeritud (kuigi hoovis päris iga asja jaoks konteinerit polnud)!

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ökotsikid mulle üldiselt meeldivad. Üks oli selline, et rääkis ja kirjutas muudkui ökoloogilisest jalajäljest, loomade õigustest ja sellest, kuidas maailma päästa. Samas ei joonud ta kraanivett, kuna maitses imelikult ja kodus pidi alati olema Eviani vett, mistõttu uppus terve kodu plastpudelitesse. Aga ökoloogilisel ja energiasäästu teemal oli ta väga tugev, suhtles Tammistiga pidevalt ja üleüldse.

Teine tsikk oli ka väga öko, kes sorteeris prügi. Aga kuna tal oli mingi naljakas korraarmastus-disorder, siis pesi ta enne sorteerimist kõik pakendid täiesti puhtaks. Kui mul on muidu veearve kuus paar eurot, siis temaga koos oldud kahe kuu ajal oli see 10 korda suurem. Aga prügi oli ilusti sorteeritud (kuigi hoovis päris iga asja jaoks konteinerit polnud)!
    Rootsis näiteks norm, et tuleb pakendpraht läikima lüüa ning pabersildid maha kakkuda. Ja kui sul maja ees kõiki õigeid konteinereid pole, siis otsi mööda linna õiget taga. Aga jah, meil mis raiskad vett, kui pool kama läheb nagunii lõpuks kokku.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga kuna tal oli mingi naljakas korraarmastus-disorder, siis pesi ta enne sorteerimist kõik pakendid täiesti puhtaks.
    meenub, et 2008.a oli ökofoorumis Bioneer küsimus vorstikile taaskasutamise kohta

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Sorteerimise puhul ei pea need prügikastid nii suured olema kui vanaaegne prügiämber. Eriti kui nad täituvad aeglaselt ja hakkavad oma elu elama.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Siseministeerium läheneb teist päeva järjest isikliku kirjaga. Sisu paraku sama kui eile.
    no overall control

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kuskilt siit vist läbi ka käinud, aga midagi ilgemat, kui see ETV portaali kujundus, on küll keeruline välja mõelda.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

VWSEKi grupis saab lugeda EKRE arutelus, et viimaseid ei huvita pärisprobleemid... .
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Enam vist ei kehti jalgpallis see reegel, et kui mängija peapõrutuse vms saanud( isegi teadvuse kaotanud), siis võib mängu ikka jätkata.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Enam vist ei kehti jalgpallis see reegel, et kui mängija peapõrutuse vms saanud( isegi teadvuse kaotanud), siis võib mängu ikka jätkata.

protokoll kehtib endiselt,
    ent kohtunik sai peale med. pausi klubi arstilt loa, et mängija on võimeline jätkama

seetõttu on kerkinud mõte sõltumatu arsti kaasamisest mängule

FIFPro called for an independent doctor at matches to help decide whether a player with suspected concussion should continue, rather than leaving the decision with team doctors as happens at present.
    DONNA: Hi. Sorry I'm late JERRY: Who're you?
    DONNA: I'm Donna Chang JERRY: What do you mean?
    DONNA: I mean I'm Donna Chang JERRY: YOU are Donna Chang?
    DONNA: Did you think I was Chinese? (Seinfeld, The Chinese Woman)

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Mind ajendas seda küsima muidugi see Ospina aga rohkem see, mis eile sveitsi mängus toimus, Schär kaotas teadvuse aga lubati endiselt edasi mängida peale toibumist...

Selliseid juhtumeid ikka päris palju olnud viimasel ajal, suvel MMil ja enne seda CL finaal ka...siuke tunne, et seda reeglit nägu polekski enam ja suht suva mängijate tervis.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Fernando Torres on 35-aastane. Let that sink in..

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud