Lehekülg 339, kokku 346 EsimeneEsimene ... 239289329335336337338339340341342343 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 761 kuni 6 780, kokku 6914
    Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Väide, et Eesti üürihinnad pole kõrged võrreldes euroopaga ja lääne euroopaga on lausvale.
    Eks statistikat on võimalik igat pidi väänata. Peamiselt saab seda teha nii kui sa võrdled Tallinna üürihindu mõne pealtnäha sama suure linnaga, arvestamata fakti, et suurema riigi puhul võib Tallinnaga sama suur linn olla sõna otseses mõttes "shithole". Ma olen kuulnud inimesi väitmas, kuidas nad UKs vähem üüri maksavad kui Eestis. Ja siis küsimuse peale, et aga kus sa elad, tuleb vastuseks a'la Coventry vms. Põhimõtteliselt Narvas on ka üür olematu. Mõned suvalised linnad, mis on minu meelest Tallinnaga võrreldavad ja rendihindade vahe Numbeo.comi statistika põhjal:

Meist kallimad:
    Lyonis 50% rohkem
    Düsseldorfis 58% rohkem
    Sheffieldis 33% rohkem
    Brnos 8% rohkem
    Nicosias 6% rohkem
    Krakovis 2% rohkem

Meist odavamad:
    Thessalonikis 32% vähem
    Vilniuses 6% vähem

Ausalt, nii saab arvata vaid siis kui sa välismaa rendihindadega kursis pole.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Mu point oli pigem selles, et Lätis ta ei ole nö kallima klassi õlu.

Ja kroonidesse ei taha üldse enam midagi arvutada. Kui mina hakkasin kunagi õlut konsumeerima, sain oma lemmiku - Saku Mägra - kätte 7,50-ga
    Ma ei tea, mis on kallima klassi õlu, aga Valmiermui˛a ja U˛avas on mõlemad suurusjärgu võrra kallimad kui Aldaris ja Cēsu. Kõik lätlased, kellega Sa rääkinud ei ole, oskavad küll Valmiermui˛at hinnata.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Eks statistikat on võimalik igat pidi väänata. Peamiselt saab seda teha nii kui sa võrdled Tallinna üürihindu mõne pealtnäha sama suure linnaga, arvestamata fakti, et suurema riigi puhul võib Tallinnaga sama suur linn olla sõna otseses mõttes "shithole". Ma olen kuulnud inimesi väitmas, kuidas nad UKs vähem üüri maksavad kui Eestis. Ja siis küsimuse peale, et aga kus sa elad, tuleb vastuseks a'la Coventry vms. Põhimõtteliselt Narvas on ka üür olematu. Mõned suvalised linnad, mis on minu meelest Tallinnaga võrreldavad ja rendihindade vahe Numbeo.comi statistika põhjal:

Meist kallimad:
    Lyonis 50% rohkem
    Düsseldorfis 58% rohkem
    Sheffieldis 33% rohkem
    Brnos 8% rohkem
    Nicosias 6% rohkem
    Krakovis 2% rohkem

Meist odavamad:
    Thessalonikis 32% vähem
    Vilniuses 6% vähem

Ausalt, nii saab arvata vaid siis kui sa välismaa rendihindadega kursis pole.
    Lyoni aastapalk on googeldades rohkem kui 50% kõrgem tallinna palkadest. Ehk üürihinnad on seal odavamad.

Lisaks ma arvan, et enamus inimesi ei mõtle üüritava objekti väärtusele. Eestis üürid 100,000 EUR korterit ja maksad selle eest iga kuu 500 euri. Lyonis üürid 300,000 EUR korterit ja maksad selle eest 1000 euri kuus.

Eestis võtad pangalaenuga korteri ja maksad pangale iga kuu 300 euri (selle asemel, et lihtsalt 450 euri ära anda) ja lõpuks on korter sinu oma ka, tasuta 100k.

Kõige rumalam asi mis eestis teha on korterit üürida mitte osta.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kõige rumalam asi mis eestis teha on korterit üürida mitte osta.
    Näe, milleski oleme täiesti ühel meelel ka. See on fakt, et Eestis on võrreldes nii mõnegi Lääne-Euroopa riigiga väga lihtne kinnisvara ostmiseks laenu saada.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Päris lill oleks kui pangad annaksid sellise skeemi peale laenu ka, et ostad korteri välja üürimiseks. Käendusena näitad üürilepingut.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Päris lill oleks kui pangad annaksid sellise skeemi peale laenu ka, et ostad korteri välja üürimiseks. Käendusena näitad üürilepingut.
    Ei. Nii ostaks igaüks endale viis korterit üürimiseks, korterite hinnad oleks ulmelised ning need, kes endale kodu tahaksid, maksaksid vigaseks ennast.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ei. Nii ostaks igaüks endale viis korterit üürimiseks, korterite hinnad oleks ulmelised ning need, kes endale kodu tahaksid, maksaksid vigaseks ennast.
    Korterite hind tõuseks vähe, üürimine muutuks kordades odavamaks.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Airbnbga teenib ju rohkem.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Nõudlus ja pakkumine

Algupärane

Ei. See oligi üks põhjustest, miks eelmine kriis USAs alguse said.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Üürileping pole hea käendus - satud puuküürniku otsa ning pole ei korterit ega igakuist üüriraha tükiks ajaks. Pank ent tahab laenu igakuiselt endiselt sinult.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Airbnbga teenib ju rohkem.
    Enamus ei viitsi linu pesemas käia. Kes teist
    Om AirBNB rendile andja? Mõned, keda tean tegelevat sellega - neid kas (pool)kodune kaasa või ema möllab sellega.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Üürileping pole hea käendus - satud puuküürniku otsa ning pole ei korterit ega igakuist üüriraha tükiks ajaks. Pank ent tahab laenu igakuiselt endiselt sinult.

Enamus ei viitsi linu pesemas käia. Kes teist
    Om AirBNB rendile andja? Mõned, keda tean tegelevat sellega - neid kas (pool)kodune kaasa või ema möllab sellega.
    Ei soovita oma naisel tegeleda. Läheb mõnelt Nigeeria tudengilt korterit üle võtma ja too tuleb just dushi alt ja....

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kui tuleks varamaks, siis tõuseks kindlasti.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ma mõtlesin rohkem seda, et eesti võiks toetada eestlasi ja peresi kodusoetamisega. Ala kui sul on ette näidata viimase 5 aasta korralik üürimaksmine ja töökoht, siis sissemaksu pole vaja.

Natuke sai valele postitusele vastatud varem.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma mõtlesin rohkem seda, et eesti võiks toetada eestlasi ja peresi kodusoetamisega. Ala kui sul on ette näidata viimase 5 aasta korralik üürimaksmine ja töökoht, siis sissemaksu pole vaja.
    et see oleks siis nagu lisaks töötajatele garanteeritud dividendidele?

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    et see oleks siis nagu lisaks töötajatele garanteeritud dividendidele?
    Kasva suureks.

Ma ei poolda seda ideed mis teine kasutaja välja tõi, vähemalt mitte sellisena nagu tema seda nägi. Lihtsalt kellegi lolliks sõimamine, sest sinu arvamus tema omaga ei kattu on rumal, miskipärast oled sa väga leilis nüüd sellest.

Ma tõsiset ei saa aru kuidas kellegi arust on normaalne, et seadusi kirjutavad maailma kõige rikkamad firmad inimeste huve arvestamata. Kas sa ei saa aru või on sul ego tõesti nii suur?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kasva suureks.

Ma ei poolda seda ideed mis teine kasutaja välja tõi, vähemalt mitte sellisena nagu tema seda nägi. Lihtsalt kellegi lolliks sõimamine, sest sinu arvamus tema omaga ei kattu on rumal, miskipärast oled sa väga leilis nüüd sellest.
    juba 3. korda tuled väitma, et ma sõimasin kedagi lolliks. äkki peaksin ka nüüd solvuma, sest konkreetselt avalikult valetad ja omistad mulle midagi, mida ei ole olnud. fake news nagu öeldakse! Ma ütlesin, et arvamus on loll. Seega kasvuruumi on siin pigem küll sul

Ma tõsiset ei saa aru kuidas kellegi arust on normaalne, et seadusi kirjutavad maailma kõige rikkamad firmad inimeste huve arvestamata.
    "Soros ja üleüldse.." - kuidas see üldse teemasse puutub...

Kas sa ei saa aru või on sul ego tõesti nii suur?
    kindlasti juhtumeid, kus teine, aga antud juhul pigem esimene - ma ei saa aru

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    juba 3. korda tuled väitma, et ma sõimasin kedagi lolliks. äkki peaksin ka nüüd solvuma, sest konkreetselt avalikult valetad ja omistad mulle midagi, mida ei ole olnud. fake news nagu öeldakse! Ma ütlesin, et arvamus on loll. Seega kasvuruumi on siin pigem küll sul
    Nõustun täiesti suvalise kõrvalseisjana, et viimasel ajal on sinu postitustest kumanud märgatav annus üleolevust.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Ma samuti kõrvalseisjana olen jällegi nõus, et see garanteeritud divikate jutt oli tõesti erakordselt loll ning et isegi väga pieteeditundeliselt seda käsitleti.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud