Lehekülg 340, kokku 346 EsimeneEsimene ... 240290330336337338339340341342343344 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 781 kuni 6 800, kokku 6914
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Nõustun täiesti suvalise kõrvalseisjana, et viimasel ajal on sinu postitustest kumanud märgatav annus üleolevust.
    eks foorum olegi see parim koht, kus saab oma frustratsiooni välja elada! vähe tõsisemalt rääkides, siis siinses maskuliinses keskkonnas on see solvumine viimasel ajal võtnud küllaltki suuri mõõtmeid ja sisu läheb nagu kaduma. Sa näiteks võtad ka sõna praegu mu retoorika üle, kuid retoorika tausta osas vaikid. Et vähe imelikule poole kukub see kaalukauss, ei?

kui me oleksime IRL praegu koos kuskil ja ma ütleks sulle näiteks, et "ma pole midagi nii lolli ammu kuulnud", siis ma olen ülikindel, et see ei võtaks selliseid mõõtmeid, kus järgmised 10 minutit arutataks minu personaalseid küsimusi. Foorumis jõudis aga 2 inimest tekitada mingi kajakambri - solvuda, asju valesti välja lugeda, konkreetselt omistada mulle väiteid ja hinnanguid, mida ma ei ole öelnud ega mõelnud. kaunis kurb.

Asjahuviline Kasutaja VaatanEtte avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2019

Algupärane

https://arileht.delfi.ee/news/uudise...ti?id=86482681

Ka on juba esimesed õnnetused jalgratastega toimunud, valdavalt sõitja ebakaine oleku kohta.

Alkolukk needed

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kui mingil poolkohustuslikul üritusel on kõht ääreni täis mugitud, siis tahaks koju ära minna. kuidagi sagedaseks see soov muutunud.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

https://twitter.com/steckel/status/1136825825070788608

Fox News kaitseb inimesi meetrisüsteemi globaalse türannia eest.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    https://twitter.com/steckel/status/1136825825070788608

Fox News kaitseb inimesi meetrisüsteemi globaalse türannia eest.
    Tsitaat Algselt postitas The Secret Footballer
    The first 1000-metre runs, roughly two-and-three-quarters of the way around a cricket field, saw times of 3 minutes 30 seconds.
    Et paremini hoomata, siis: brittide jaoks on kilomeetri etalon 2.75 kriketiväljakut.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Teema keris tõesti lumehelbekeseks välja.
    Mu algne point on ammu kasunud, see et sina seda arvamust ei jaga ei tähenda, et see arvamus loll on.

Oleksid sa kuskil irl öelnud, et pole nii lolli asja ammu kuulnud oleks ju palju lihtsam vastulause öelda. Foorumis kõlas ilmselt selline lause teistmoodi, et mina tean kõike ka see et sa nii arvad on debiilsus.

Paljudes väga rikastes firmades on nii, et kui sina ori ei taha olla leiavad kellegi kes on ja mitte midagi selle vastu teha ei saa, inimlikku palka ei maksta. Mingit moodi tuleks selliseid firmasid nüpeldada on minu arvamus.

Edit: touchpadiga tulevad tähevead sisse ja väga annoying parandada.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

osskiirendajaid on see suvi küll rohkem kui kunagi varem
    ei jõua päevas kokku lugeda palju änn-ännisid ja vrumm-vrummisid kompenseerijad keset linna väljastavad
    ★★★★★★

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Teema keris tõesti lumehelbekeseks välja.
    Mu algne point on ammu kasunud, see et sina seda arvamust ei jaga ei tähenda, et see arvamus loll on.

Oleksid sa kuskil irl öelnud, et pole nii lolli asja ammu kuulnud oleks ju palju lihtsam vastulause öelda. Foorumis kõlas ilmselt selline lause teistmoodi, et mina tean kõike ka see et sa nii arvad on debiilsus.

Paljudes väga rikastes firmades on nii, et kui sina ori ei taha olla leiavad kellegi kes on ja mitte midagi selle vastu teha ei saa, inimlikku palka ei maksta. Mingit moodi tuleks selliseid firmasid nüpeldada on minu arvamus.

Edit: touchpadiga tulevad tähevead sisse ja väga annoying parandada.
    Et sunnitakse lepingutega nõustuma? Inimesed on ise rumalad ja ei oska rohkem küsida. Jah, kurb, et neid ära kasutatakse, aga see pole päris sama, mis orjade puhul. Ja kui ongi lihtsasti asendus võtta, siis ei väärigi see töö rohkem tasu.

Algupärane

Umbes sama teema, mis seal koondise teemas on. Õlle maksab 5 eurot ja peab 40 minutit järjekorras seisma = ostsin 5 õlle.

Ma ostaks 0 sellise jama peale ja ei seisaks järjekorras ka.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Et sunnitakse lepingutega nõustuma? Inimesed on ise rumalad ja ei oska rohkem küsida. Jah, kurb, et neid ära kasutatakse, aga see pole päris sama, mis orjade puhul. Ja kui ongi lihtsasti asendus võtta, siis ei väärigi see töö rohkem tasu.
    Kõigil ei ole valikuvõimalusi. Mõned võivad olla sunnismaised ja kui kõik kolisid parema elu otsingul kuhugi mujale, oleks jälle olukord sitt.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ühest kohtutoimikust. Ühe suure kooli töötaja läks enda mehest lahku, aga enne seda hakkas saatma sõnumeid (ei vali pooli, aga need on lihtsalt kuradi naljakad):

a. kell 16:46 saatis sõnumi sisuga: „Ole rahulik kui sinu lits järele ei jäta meie korteris käimist
    peksan ma ta vaeseomaks mina hakkan nakunii seal varsti elama“
    b. kell 10:28 saatis sõnumi sisuga: „Enne sa aru ei sa kui peksan sinu auto küljeklaasit puru
    litsil pole korteri asija“
    c. tuvastamata kellaajal saatis sõnumi sisuga: „Kui sa raha ei anna panen asija kohtu ka mina
    pole süüdi et hoorat litsika meie korteris litsil pole meie korteri asija las ma tulen xxxxxxxx
    läheb meie asi veriseks ma nalja ei tee“
    d. kell 14:14 saatis sõnumi sisuga: „Arvesta sellega meievahel läheb alles verine kaklus lahti
    et hoorat litsika korteris litsil pole meie korteriasija enne sa aru ei sa kui peksan litsil
    peal6hki“
    e. kell 13:19 saatis sõnumi sisuga: „Oota küll ma teen sinu Axxxxxxxxp6rkuks kui olen
    xxxxxxxxx ma nalija ei tee koli parem litsi juurte minema“
    f. 24.07.2018.a. kell 11:07 saatis sõnumi sisuga: „Sinu litsipärast läheb meie asi veriseks et sa
    veata ta meie korteri sa enne aru ei sa kui auto külieklaasit puru l6hun magamis tua voodi
    madratsi ära p6letan ma nalija ei tee küll sa näet miuke ma olen kui tulen korteri“

Siis pani mees enda telefonile naise numbrile blokeeringu, siis hakkas daam enda pojale saatma:

a. 30.09.2018.a. kell 16:33 „tsau mis teed?ma olen varsti xxxxxxxxx ka kui lits meie korteris
    hooramist ei jäta loon tati lillaks temal pole meie kodu ja korteriasija kull ta jääb uks kort
    mulle vahele ka ma nalija ei tee“
    b. 23.10.2018.a. kell 20:46 „Ma varsti xxxxxxxxs ka ma nalja ei tee litsi ma läbi
    peksan kui ta eijäta meie korteris käimist ma viha ei pea aga ma pean kohtus ühise vara ära
    jagama kui lits meie korteris vahele jääb peksan ta läbi ma nalja ei tee litsil pole meie korteri
    asija aga sina pole süüdi et lits hoorab meie korteris las isa hoijab surmani oma telefoni
    plokkipeal …“
    c. 04.12.2018.a. kell 18:42 „Ok ma lähen varsti xxxxxxxxxkui lits vahele jääb peksa saab kui
    ta korteris on“

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Lõi siis ka lõpuks tati lillaks?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Lõi siis ka lõpuks tati lillaks?
    Ei, politsei pidas ta juba seks ajaks kinni.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

suht kirjaoskamatu koolitöötaja kohta..

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

eestlane?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    eestlane?
    Koolitöötaja ei pea olema õpetaja.
    Ei, saarlane.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ca 3-4 nädalat tagasi helistati uuringufirmast - mõistagi poliitiline, kus huvitaval kombel hüpati "kelle poolt hääletaksid" küsimuselt "maa vs linn vs apteegid" teemale. Okei, süütus läks - tiba imelikult nagu ikka, kuid siiski sai tehtud.
    Möödunud nädalal uuesti samast firmast kõne. Sel korral juhatati end sisse, et juhuvalik langes mu peale... mhmh sounds legit. Igatahes polnud aega vastata... ja siis eile langes vist taas juhuvalik mu peale. Aga enam ei võtnud vastu ka.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kunagi ammu sai Tommy Cashiga hangitud ringi ja pidutsetud korralikult nii levikas, kui polumeeris jne ja joodud odavat monte christo veini ja arutletud elust olust, et noh, chill vana. 1h tagasi vanalinnas, utlesin tere ja yo, kuidas laheb? Vana tegi sellist nagu, et ei tunne aragi. Lahkusin piinlikult ja hakkasin motlema, et kas see oli ikka see sama inimene, kes utles, kui kuulsaks saab, jaavad talle alati endised kamraadid meelde. vist mitte.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kunagi ammu sai Tommy Cashiga hangitud ringi ja pidutsetud korralikult nii levikas, kui polumeeris jne ja joodud odavat monte christo veini ja arutletud elust olust, et noh, chill vana. 1h tagasi vanalinnas, utlesin tere ja yo, kuidas laheb? Vana tegi sellist nagu, et ei tunne aragi. Lahkusin piinlikult ja hakkasin motlema, et kas see oli ikka see sama inimene, kes utles, kui kuulsaks saab, jaavad talle alati endised kamraadid meelde. vist mitte.
    Kunagi ammu hängisite ju, inimene ei mäleta enam

Asjahuviline Kasutaja VaatanEtte avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Raske raske.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud