Lehekülg 370, kokku 378 EsimeneEsimene ... 270320360366367368369370371372373374 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 381 kuni 7 400, kokku 7555
    Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mu tänaõhtuse boltijuhi nimi oli Mohamed Salah.
    I see your Mohamed Salah and I’ll raise you a Kalev Strohm. (Jah, tegelt sinu oma pullim ofc)
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

See on ikka uskumatu, kuidas inimesed endiselt end lohku lasevad tõmmata. Kui loll saad olla, et mingisugusele suvalisele arvelduskontole kannad pool milli. Tagatipuks hakkavad need samad inimesed politseid ja riiki selles süüdistama, et nad enda raha tagasi ei saa, nagu kunagi Pealtnägijast võis näha.

https://majandus24.postimees.ee/6866...412.1513784889

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

500 000 eurot saadeti ülekandega välismaale ja pank ei tundnud kordagi huvi sellise tehingu tagamaade vastu ? Kas erakordselt osavad sullerid või midagi jäetakse rääkimata selles loos.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kanded tehti jupikaupa kuu aja jooksul ja erinevatele kontodele. Miks peaks pank selliseid asju monitoorima? Sarnaseid kandeid on igapäevaselt ilmselt sadu.

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Esialgses uudises on kirjas ühele välismaisele kontole. Aga jah, tehti kuu aja jooksul igapäevaselt väiksemaid kandeid, 16k+ päevas siis umbes. Arvestades kogu seda rahapesu skandaali tausta ei tundu väga tõenäoline, et panga süsteemides ükski punane lambike ei süttinud kui eraisik äkki hakkab sadadele kontodele raha jagama, sellisel juhul oleks elu kurjategijatel Eestis ikka tõeline paradiis?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Küll pangal ikka miskit punasesse lõi (järsk aktiivsus või suuremahulised ja regulaarsed kanded jne), kuid makse sooritajal oli lihtsalt vaja raha kanda.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Esialgses uudises on kirjas ühele välismaisele kontole. Aga jah, tehti kuu aja jooksul igapäevaselt väiksemaid kandeid, 16k+ päevas siis umbes. Arvestades kogu seda rahapesu skandaali tausta ei tundu väga tõenäoline, et panga süsteemides ükski punane lambike ei süttinud kui eraisik äkki hakkab sadadele kontodele raha jagama, sellisel juhul oleks elu kurjategijatel Eestis ikka tõeline paradiis?
    Ma küll ei tea, mis rahaühikus makseid tehti, aga USD välismaksetel on praegu üsna tugev "tunne oma klienti" kontroll.

Sellel vanal pidid need kanded küll väga hästi olema korraldatud, sest juba novembris tugevdati selle Swedbank kammi pärast rahapesu tõkendamise reegleid. Muidugi võis see olla napilt enne seda karmistamise otsust, aga kuidagi kahtlane ikka, et nii kergelt sai pool milli kuskile X kontodele maksta.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oot, kui mul on enda arvel tõendatud kohast saadud suur summa, siis miks peaks panka kottima, kuhu ma seda kannan? Kontrollitakse vast seda, et kas ma ikka ise ja teadlikult teen. Rahapesu peaks siis kahtluse alla tulema, kui mulle täna tuleb suur summa ja see kibekiirelt edasi liigub jne.

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

No tee proovi, kanna nädal aega järjest iga päev 10k suvalistele tuttavatele üle maailma...
    Praktiline kogemus ütleb, et eriti kõik mis läheb väljaspoole EUd, on pankade jaoks hirmus kahtlane asi, ka siis kui täiesti ausa ja tõendatud päritoluga rahaga tegu.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

liigutasin mingi 5-6k ühekordse maksena. Eesti arvele. Pidin paberid täitma, rahapesu tõkestamise seadusele viidati. Umbs mõni aasta tagasi SEB pank.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Viimasel ajal suur probleem on just dollarimaksetega, sest need on isegi näiteks kandel Swedist SEB panka niiöelda välismaksed ja piduriks just korrespondentpank USA's, sest seal vist kogu see meie pangandus hetkel mustas nimekirjas.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oot, kui mul on enda arvel tõendatud kohast saadud suur summa, siis miks peaks panka kottima, kuhu ma seda kannan? Kontrollitakse vast seda, et kas ma ikka ise ja teadlikult teen. Rahapesu peaks siis kahtluse alla tulema, kui mulle täna tuleb suur summa ja see kibekiirelt edasi liigub jne.
    Ostsin auto, aga summa oli muidugi suurem kui netipanga limiit. Teller küsis kohe: kust raha said? Mul oli väike hämming, kuna raha sain panga käest. Kui maja maha müüsin, siis ostja pank kandis raha minu pangale, kes kustutas mu laenujäägi ja kandis ülejäänud raha minu kontole. Küllap seetõttu haistsidki rahapesupulbri lõhna.

Ma selle petuskeemi detaile ei tea, aga veider on küll, et mingi tüüp käib iga päev ülekandeid tegemas ja keegi ei tunne huvi. Sest netipangas ju ei saa, seal on päeva- ja kuulimiidid ees. Aga eks lollidelt tulebki raha ära võtta, siin loos puudub kuriteo koosseis.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Bitcoin massidesse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Dannar, Sa jätad siin välja teise poole sellest regulatsioonist.
    Tegemist on siiski rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise regulatsiooniga.

Ehk isegi kui saad tõendatud kohast (a'la Eesti Loto) suurema summa ja hakkad seda siis mingitele Sinuga ilmselge seoseta Venemaa pangakontodele jupi kaupa tilgutama siis läheb pangas mingi tulukene kindlasti põlema

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Dannar, Sa jätad siin välja teise poole sellest regulatsioonist.
    Tegemist on siiski rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise regulatsiooniga.

Ehk isegi kui saad tõendatud kohast (a'la Eesti Loto) suurema summa ja hakkad seda siis mingitele Sinuga ilmselge seoseta Venemaa pangakontodele jupi kaupa tilgutama siis läheb pangas mingi tulukene kindlasti põlema
    Et kui ma tahaks kanda kogu arvel oleva summa venemaa kontole, siis oleks pangal õigus mida teha? Eriti, kui selle konto osas pole mingit red flagi seal?

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Et kui ma tahaks kanda kogu arvel oleva summa venemaa kontole, siis oleks pangal õigus mida teha? Eriti, kui selle konto osas pole mingit red flagi seal?
    Pank võib täiesti vabalt keelduda ülekande teostamisest.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Pank võib täiesti vabalt keelduda ülekande teostamisest.
    Et mis õigus on mul siis enda rahadega käituda olla? Tahan osta 500 000 eest näiteks Hispaanias villa, siis seda ei saa teha, kuna pank ei luba?
    Või kui ma kannaks Sveitsi panka?

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kui sul on kontol 500 000 ja tahad sellega otse välja osta villa kuskil Hispaanias või näiteks ütleme, et tuleb lihtsalt YOLO stiilis tuju jahi ja kopteri ostuks samal päeval, siis sul on kaks varianti. Kas palkad panga jaoks ennast esindama loojeri, kes ajab sinu eest kogu bürokraatia pangaga või lihtsalt ei soorita selliseid napakaid oste. Üldiselt inimesed, kellel on raha osta asju, mis maksavad viie nulliga, ei tee seda peaaegu mitte kunagi stiilis, et davai kannan kogu raha korraga üle ja tulen õhtul kaubale järgi. Välja arvatud superrikkad loomulikult, kelle jaoks see pool milli on sama, mis keskmisele kodanikule 500 euri.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kui sul on kontol 500 000 ja tahad sellega otse välja osta villa kuskil Hispaanias või näiteks ütleme, et tuleb lihtsalt YOLO stiilis tuju jahi ja kopteri ostuks samal päeval, siis sul on kaks varianti. Kas palkad panga jaoks ennast esindama loojeri, kes ajab sinu eest kogu bürokraatia pangaga või lihtsalt ei soorita selliseid napakaid oste. Üldiselt inimesed, kellel on raha osta asju, mis maksavad viie nulliga, ei tee seda peaaegu mitte kunagi stiilis, et davai kannan kogu raha üle, tulen kaubale järgi. Välja arvatud superrikkad loomulikult, kelle jaoks see pool milli on sama, mis keskmisele kodanikule 500 euri.
    Aga kuidas sa saad seda lõpuks takistada? Et mind tõesti huvitaks, et kas tõesti saaks mul pârast gigantset lotovõitu, ütleme 20 milli, olla takistusi, kui ma näiteks arvaks, et tuleb sõda jne, siis osta enda lõbuks lühiajalisi asju? Et kas olen mina enda konto omanik pangas või pean ma mingi summa täitudes käituma vastavalt nende soovidele?

Ja kas te ei näe selles probleemi, et ma ei saaks endale näiteks tellida Taylor Swifti korterisse tunniks esinema 20 milli eest? Ja mida ma peaks selleks tegema, et seda pangale tõestada? Ja äkki võiks siis pank ôelda, et 100 000 eest Tallinna tornelamusse korteri ostmine on mulle keelatud, kuna nemad ei kiida seda heaks?

Ala kui ma võidaks 200 000, siis ma ei saaks enda üürikat ilma panga loata seda otse omanikult välja osta?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sest kui see tõele vastab, siis oleks see väga hea lugu.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud