Lehekülg 423, kokku 429 EsimeneEsimene ... 323373413419420421422423424425426427 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 441 kuni 8 460, kokku 8572
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    2004, Tartu

[/I]
    See on küll üllatus, et vaikiv mees on Eve :O

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on küll üllatus, et vaikiv mees on Eve :O
    need pole mõistagi mu isiklikud mälestused,
    aga paljud need lood on sarnased - hiljem tuleb veel helistajale kohtukutse ka (standardse ähvardusega sundtoomisele), sest oli ta ju tihti viimaseid inimesi, kes rasketesse vigastustesse surnud ohvrit elusana nägi

sealt ka nii mõnegi süsteemi rataste vahele tõmmatud inimese lubadus, et see oli viimast korda üritada head teha ja õigesti käituda
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olen korra käinud politseis tunnistusi andmas. Pidin õpetama majanduspolitseinikule, kuidas EBay töötab.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Ma pidin kunagi kiirabi kutsuma ühe Mustamäe kooli juurde. Loomulikult kui ma kooli nime ütlesin, siis dispetšer ikkagi raius et aadressi on vaja muidu nad välja ei sõida. Lõpuks pidin telefon käes hoonetekompleksile ringi peale tegema, et leida maja aadressisilt. Siis hakkasid liikuma. Kõne kestis ehk 7-10 minutit. Kui nad kohale jõusid, siis helistasid uuesti ja küsisid kuidas hoovi sõita.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Mul on olnud sama olukord Kuressaares, sest häirekeskuse Pärnu inimene ei tunne seda piirkonda. Jaurasin samuti oma 10 minutit, aga õnneks jõudis kohalik brigaad kohale varem, kui tädi telefoni otsas oma tahtmise täpse aadressi osas sai.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Paar a tagasi rotermanni kvartalis üks selge laksu all, omaette pobisev maikaga vend kõndis, relv käes. hellasin 110, küsiti, et kuhu vend läheb. no ütlesin, et ahtri olerexi suunas kõnnib. ja küsiti, et aga edasi? Vastasin, et ega ma ei tea ju, küsiti ilmselt päris sirge seljaga seepeale, et "aga kas te vaatama ei saa minna?". Vastasin vähem viisakalt, et ehk ei oleks mingi ainete all olevat relvaga venda tavakodanikul kõige mõistlikum jälitada. Sinna see vestlus meil ka jäi. Ekipaaži selle 5 min jooksul ei märganud, mis ma kaugelt mere pst ja ahtri nurgalt jälgides veetsin.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Siit võib jääda mulje, et häirekeskuses töötavadki ainult täielikud totakad ja sinna helistamine on by far mõttetuim tegevus üldse.
    Vastukaaluks enda kogemused, kus on mõni joodik külmal ajal pargipingil unne suikunud, on eranditult olnud väga positiivsed ka juhul ,kui mu juhend on ebamäärane a la "Turu ees, linnavalitsuse vastas".
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Kuskil 1-2 kuud tagasi öösel/varahommikul nägime ka sõpradega ühte meest meelemärkuseta selili sõiduteel lebamas. Häirekeskusele piisas väga hästi juhendist, et tegemist Viru tänava bussipeatusega linnast väljuval suunal. Ja üleüldse oli professionaalne suhtumine sealt poolt.

Lugu ise paistis selline, et sigalakku täis härra kukkus Musumäelt alla ja lõi pea korralikult ära. Meie ja üks mööduv taksojuht läksime siis appi. Mingi hetk tuli ta teadvusele kui sai sõiduteelt ära tõstetud. Alles siis kui paarkümmend minutit hiljem saabunud kiirabi oli kohapeale tulnud ilmus ka mäe pealt (kus pidu oli täies hoos) alla üks härra sõpradest, kes oli teda igatsema hakanud. Kiirabi viis mehe vastuseisust hoolimata lõpuks kuhugi ära. Aga tundub, et midagi hullu polnud kuna järgmisel lõunal oli kangelane samade riietega juba Kristiine ees Bocki libistamas.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

https://www.delfi.ee/news/valeinfo/u...it?id=90663047

Kui teil vähk tekib, saatke vanemad pereteraapiasse, peaks aitama.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Aastase lapse emale soovitatakse Facebookis ajukasvaja raviks MMS-i, peedimahla ja kanepit
    kui juba surm on silme ees, siis uppuja haarabki õlekõrrest

aga ärev aeg ongi lamemaalastel lõplikult lühise tekitanud, kuudepikkune vaevlemine ära väsitanud
    ning tekitanud tunde, et mingit viirust polegi olemas

Tsitaat Algselt postitas Paul
    Austraalia valitsus soovib lihtsalt rahvast kontrolli alla saada
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Negatiivse mõtlemise ja vähkkasvaja seose osas on vistist isegi tõsiseltvõetavaid uurimustöidki tehtud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    kui juba surm on silme ees, siis uppuja haarabki õlekõrrest
    Ei süüdistagi siin ju ema, ise läheksin ka mustas masenduses täiskuul lamba verd ohverdama allikavette kui ikka lapse elu kaalul on. Aga need inimesed, kes süüdimatult kirjutavad mingit pullisitta sellerimahla tervendavast jõust, peaks ju tegelikult vastutusele võtma kuidagi. Originaalpost on siin muidu https://www.facebook.com/groups/2826...9706446532702/
    Saatke palun teavitus FB-le rämpssisust vms, kui piisavalt palju teateid tuleb, äkki võetakse see pöörane grupp korrakski maha.

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Negatiivse mõtlemise ja vähkkasvaja seose osas on vistist isegi tõsiseltvõetavaid uurimustöidki tehtud.
    Näita palun

https://digest.bps.org.uk/2017/04/20...-cause-cancer/

Googeldades leidsin ainult selleainukese artikli, mis ei olnud veidrate antivaxxer raamatute jms produktidega ümbritsetud reklaamidega. Ja et after the fact mingi psühhiaatri abil saame vähist lahti on lihtsalt insane väide ju. Seda enam kui ravi on vanemate saladuste avaldamises ja hingede vabastamises. Mis see on mingi 12s sajand või?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ma olen viimased 10 minti Õhtulehe (spordi sektsioonis) mingeid instagrammi perseid scrollinud.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ma olen viimased 10 minti Õhtulehe (spordi sektsioonis) mingeid instagrammi perseid scrollinud.
    Seda mõtled ikka?

https://sport.ohtuleht.ee/1009195/sk...appu-tagumikku

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

see oli jah...deviation from the mean...juhtub tavaliselt ka erootilistes filmides kui kaameramees valet inimest fookuses hoiab.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Eika süüdi.

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Hahaa, päris hea dressing down, kui foorumitest pärit linkidega vehkida, ise neisse sisse vaatamata (või statistikasse süvenemata).
    Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Eika süüdi.
    Pets on süüdi

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Näita palun

https://digest.bps.org.uk/2017/04/20...-cause-cancer/

Googeldades leidsin ainult selleainukese artikli, mis ei olnud veidrate antivaxxer raamatute jms produktidega ümbritsetud reklaamidega. Ja et after the fact mingi psühhiaatri abil saame vähist lahti on lihtsalt insane väide ju. Seda enam kui ravi on vanemate saladuste avaldamises ja hingede vabastamises. Mis see on mingi 12s sajand või?
    Hetkel suudan leida mingi Guardiani artikli ja mõned vanad kirjatükid veel, kus äärmustevälised inimesed väidavad, et positiivne suhtumine aitab kehal n.ö sõdalasi toota (see nüüd ei tähenda, et istud nurgas ja mõtled positiivseid mõtteid ja homme oled terve, eks).
    Aga ma sel aastal silmasin mingit japsi kirjutist, mis oli juba konkreetsem, kuid seda ei suuda leida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

PPA peamajas olla hunnik inimesi koroonakarantiini saadetud, sest koristaja andis positiivse proovi. Kas see on tõesti nii salajane info, et kuskil pole kirjutatud?

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

On see oluline?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •