Lehekülg 439, kokku 439 EsimeneEsimene ... 339389429435436437438439
Näidatakse tulemusi 8 761 kuni 8 768, kokku 8768
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kui keegi veel mõikanud pole, siis BLM oli USA demokraatide valimiskampaania. Lükake mu väide ümber.
    kui sa veel ikka aru ei saa, siis mina lõin universiumi ja võin sõrmenipsuga tappa kelle tahan. lükka mu väide ümber kui suudad.
    Je suis Nasfal

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    kui sa veel ikka aru ei saa, siis mina lõin universiumi ja võin sõrmenipsuga tappa kelle tahan. lükka mu väide ümber kui suudad.
    Eks neid teooriaid ole erinevaid, mina usun rohkem suure paugu teooriat, aga selles ma ei kahtlegi, et sa vägev inimene oled.

Teemasse, siis panin tähele, et minust on saanud suur Kalev Kruusi fänn. Vaatasin isegi eilse kaks kanget live järele, kus ta Jõekaldal ja Margnal külas käis. Kõik betsafe podcastid jne on samuti ära vaadatud.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Sõnade jõust, tähendusest, mõjust käib jutt.

E: Kas sa oled muidu võrrelnud enda arusaamist, mõistmist erinevatel teemadel aasta taguse ajaga?
    ei, aga nagu igasuguse arusaamise ja mõistmisega tavaliselt lood on, siis teemad, mille kohta rohkem tead saavad selgemaks ja vastupidi.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Eks neid teooriaid ole erinevaid, mina usun rohkem suure paugu teooriat, aga selles ma ei kahtlegi, et sa vägev inimene oled.

Teemasse, siis panin tähele, et minust on saanud suur Kalev Kruusi fänn. Vaatasin isegi eilse kaks kanget live järele, kus ta Jõekaldal ja Margnal külas käis. Kõik betsafe podcastid jne on samuti ära vaadatud.
    kaks kanget live on kange 90ndate maiguga, ilmselt need stuudiotantsijad, kes juba 30 aastat samu liigutusi teinud ja laudade ümber istuv publikum

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    kaks kanget live on kange 90ndate maiguga, ilmselt need stuudiotantsijad, kes juba 30 aastat samu liigutusi teinud ja laudade ümber istuv publikum
    Vaatasin samuti sellise pilguga.
    Ei pannud tähele küll, kes stuudiobändis pille mängisid, aga raudselt legendaarsed Mihkel Mattisen ja Anti Kammiste.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kui Kunagi olid autodes peegli küljes lõhnakuused, siis osadel karvased täringud ning teistel Georgi lindid, siis tänapäeval ripub seal korduvkasutatav mask.

Eesti koondislane Kasutaja szandor avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Koroonaajal lendamine on lõbus. Eilsel Frankfurt-Tallinn lennul keeldus mingi antimasker maski ette panemast ja sõimas stjuuardessi. Palju ei olnud puudu, et asi oleks füüsiliseks läinud. Tallinnas oli düüdil politseiekipaaž vastas ja kodu asemel läks ilmselt arestimajja.
    Huvi pärast uurin kuidas neil päevil Eestisse reisilt naasmisega on? Tuleb ankeet täita, lennujaamas test teha ja siis ankeeti pandud aadressil 10 päeva ära libistada?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud