Lehekülg 246, kokku 350 EsimeneEsimene ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 901 kuni 4 920, kokku 6984
    YNWA Kasutaja Saver avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Eriline shoutout kanal12-le, mis otsustas jõulud pühendada hitlerile ja tuumapommidele
    +1

Eriti kui veel arvesse võtta, et filmide sisu oli puhas porr.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

ise ka märkasin täna et üks kanal, kes head püha raisku ei lase

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

L. Kampuse emotsionaalse säutsu sõnastab Siim Sinamäe värskes lehenr-s veidi rahulikumas toonis lahti: kapiparadiisis kõrgel kohal olevad töötajad on santažeeritavad
    DONNA: Hi. Sorry I'm late JERRY: Who're you?
    DONNA: I'm Donna Chang JERRY: What do you mean?
    DONNA: I mean I'm Donna Chang JERRY: YOU are Donna Chang?
    DONNA: Did you think I was Chinese? (Seinfeld, The Chinese Woman)

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

https://www.youtube.com/watch?v=GmSf...ature=youtu.be Leidsin tööarvuti kõvaketast sorteerides vana video, mille mulle kunagi keegi saatis. Kuna see kipub alailma kaotsi minema, siis lisasin ka YouTube'i. Ehk Sundja ja tema hümn.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Algus ju pole kõige hullem, paljud lauljad laulavad hümni n.ö enda omaks, aga lõpp on kole.
    Kaussi vast poleks ikka pidand sõitma talle.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    https://www.youtube.com/watch?v=GmSf...ature=youtu.be Leidsin tööarvuti kõvaketast sorteerides vana video, mille mulle kunagi keegi saatis. Kuna see kipub alailma kaotsi minema, siis lisasin ka YouTube'i. Ehk Sundja ja tema hümn.
    Äge kui noored kõik seal paistavad, olid ajad, olid majad... tore meenutada

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    krt see oli küll hea, näod on rublasid väärt ikka. eesti jalgpalli koondise ajaloo kõige wtf-im moment ilmselt.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Äge kui noored kõik seal paistavad, olid ajad, olid majad... tore meenutada
    Jah, Sander Post on veel eriti lühike ka.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tuleb t6deda, et sai ikka asja eest.
    Giggs will tear you appart.

YNWA Kasutaja Saver avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Liverpooli jalgpallimeeskond soetas 84 euro eest keskkaitsja Virgil van Dijki. Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho ei jätnud võimalust kasutamata ja nöökis kolleeg Jürgen Kloppi kallal.

https://sport.postimees.ee/4359679/m...-kloppi-kallal

Ma võtaks siis kohe kolm, mitte ei viitsi ise lund rookida enam.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tähelepanekud Hillar Kohvi blogist:
    "Alasti naised ja seriaalide tegelased on uudistes kajastamist väärt, aga DJ Heiki Hainsalu ja Hillar Kohvi lauludega ilmunud uus plaat ei ületa Õhtulehes avaldamise künnist
    Kui ma Facebookis veel Dannar Leitmaaga sõber olin, siis küsisin, et kas Õhtuleht avaldab uudise, kui DJ Heiki Hainsalu ja Hillar Kohvi CD plaat uute lauludega välja tuleb? Dannar Leitmaa teatas, et Õhtuleht sellest uudist ei tee, aga Dannar endale pidi selle plaadi ostma küll."

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Vene turistid teevad ilmselt 31.12 poodidele parema kassa kui eestlased jõulude ajal.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Jaak Allikul on rohud võetud, ei? Nikolai Bentsler on igati tsill tegelane, kes armastab Eestit rohkem kui paljud põliseestlased kokku ja siis tuleb härra Jaak, kes lihtsalt nokib, lihtsalt nokib tera, et saaks lihtsalt huijata.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Ma hakkan vaikselt täheldama. Et, ma ei pruugigi kõikse meeldivam inimene olla.
    Kui lähem perering välja jätta. Siis sain ainult ühe kõne ja ühe sms i.
    Teen tapeeti.
    Kui hunt su sõpra tagumikust närib. Ei pruugi ta tegelikult teie kummagi vaenlane olla.
    Lihtsalt tal on vaja seda teha.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Ma hakkan vaikselt täheldama. Et, ma ei pruugigi kõikse meeldivam inimene olla.
    Kui lähem perering välja jätta. Siis sain ainult ühe kõne ja ühe sms i.
    Lamp ju, pididki vähem vaeva nägema vastamisega. Ma ise ei saa üldse aru nendest uue aasta soovidest. 31. detsember on täpselt samasugune päev nagu 1. jaanuar. Couldn't care less.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Jalgpallikommentaatori glamuurne elu.

Ohoo! Uus stuudio! Liuguksega ja puha.

Mänguni on jäänud 25 minutit, lööd arvuti lahti, et avada vajalikud infokanalid - whoscored, livescore, optajoe, wikipediast mõlemad klubid, guardianist eelvaade jne. Noh, et saaks fakte kohe kontrollida jne. Tavaline.

Esimesena avad livescore'i, kuna sealt saab koosseise lihtsamini. Chrome avab Livescore'i, avab, avab, juba kaks minutit.

Kirud.

Avad IE ja proovid sama. Laeb ja laeb... Tehnik kratsib pead ja ütleb, et kuradi netijuhe on ju sees.

Mis seal ikka, lööd telefonist livescore'i lahti ja hakkad koosseisu kirja panema. Tuleb suurepärane idee teha resakas, sest kui miski parandab arvutit, siis on see ikkagi resakas ja alati resakas.

Kell näitab 21.28.

Tehnik: "Kuule, see pole hea mõte, windoosal tuli just mingi updeit, mis teeb seda vähemalt 20 minutit."

Noh, 20 minutit on igati pädev selle tegemise kiirus ja mõtlen, et yolo.

Pärast viit minutit updeitimist on ekraanil ikka kiri, et 0% updeiditud. Kui ülekanne hakkab, siis on see jõudnud 8% peale. Kui mäng hakkab, siis kuskile 16 prossa peale.

Samas peaks ju olema hea mäng, kus Tottenham on sigaheas hoos, Swansea peaks kaitses olema miskit sõelasarnast. Aga sajab totaalset padukat ja kogu mäng on sisuliselt mudamaadlus. Spurs saab megasulust värava ja kuni 45. minutini on see ka ainus pealelöök väravale (mõlema meeskonna peale). Siis saab Swansea kaks mitte väga ohtlikku lööki teha. Mängu tipphetkeks on seni palli mutta kinni jäämine.

Arvuti teeb endiselt updeiti ja restarti.

22.36!

Kordan.

22.36!

See pole mingi kuulitõuke kullatulemus ega naiste 200 meetri unelmateaeg, vaid see oli kellaaeg, kui arvuti lõpuks updeiditud sai. Tund ja 8 minutit. Seni vaatasid veidi kaheldavaid fakte ruttu mobiilist. Ja lootsid, et enne mängu loetud eelvaadetest ikka õiged numbrid meelde jäid. Väljakul ei toimu peale püherdamise, libisemise ja pallikaotuste mitte midagi.

Avan ruttu Chrome'i. Kohe Livescore, Wikipedia ja soccerneti foorum lahti.

Kui mingi 20 sekki kõiki avanud on, siis panen telefonist stopperi tööle. Kui stopper on jooksnud 2:58, aga ühestki eelmainitust pole mitte midagi enamat päisest alla laadinud, siis vannun rämedalt. Riiast teatatakse, et üks minut eetrini. Sukeldun ilgelt vandudes laua alla ja tõmban modemilt kõik juhtmed küljest. Panen tagasi.

Algab ülekanne, arvuti näitab, et taastas ühenduse. Ja veebiküljed avanevad paari sekundiga.

Damn...

Seiklusi igaks mänguks!

Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Eestlased ei oska kirjutada.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Virgiinia woolfi foorumi lugemine avardab silmaringi.
    Päris korralik teema keisri lõike üle.
    Ma ei teadnudki , et lisaks meditsiinilisetele põhjustele on olemas ka naised kes soovivad vabatahtlikult lõiget. Et, nn kergema vastupanu teed minna ja enda suguelundeid säästa.
    Ja , et see on seotud päris korralike tüsistuste ohuga.
    Krt tark lehekülg.
    Selline virgiinia huinjaa tekitabki meie ühiskonnas mingeid totaalseid erroreid mehe ja naise vahel, kus kari extra feministe on täiesti lolliks läinud.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

eriti halb on see, kui mõni loll sellistele lapse teeb

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    eriti halb on see, kui mõni loll sellistele lapse teeb
    Ma nii radikaalne ei oleks, kuigi saan su poindile pihta. Mind ajab pigem see hülge feministlik möla närvi seal, mida ma olen seal lugenud, kus ülenurga vihjatakse enamus ajast umbes ala ," mees on loll ja rumal ja tead kõvaks ka ei lähe" Ei tea, kas nutta või naerda, pigem naerda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud