Lehekülg 333, kokku 459 EsimeneEsimene ... 233283323329330331332333334335336337343383433 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 641 kuni 6 660, kokku 9179
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ei saa ju ometi nii hull olla? Äkki on küsimus kust neid otsida?

Huvitav, kuidas mehi vaadatakse? Et kõik head läinud või geid ja ülejäänud joodikud?
    Eks ta veidi selline katkiste mänguasjade ladu ole. Ses osas, et päris pagasita ei ole selles vanuses ju keegi, mehed samamoodi. Kõvasti nooremate naistega on see probleem, et väga raske on sellist sarnast kultuurikihti saada ehk et saaks mingitest filmidest ja muusikast rääkida näituseks. Aga eks seal 30+ vanuses on väga-väga toredaid inimesi, aga seal on raskem usaldada; seal on raskem endale selgeks teha, et miks ma pean üleüldse kellegagi koos olema; nagunii läheb lõpuks pekki jne.
    Ja kui sa oled 40 ja pead ise jahtima, siis on miskit valesti. Ma olen pmst viimased viis aastat ringi aelenud (viimane aasta on rahulik olnud pmst), aga ise ei pea suurt midagi selleks tegema.

Ja annan kohe jooksvalt teada, et käisin täna selle aasta esimesel premier liiga mängul!

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Eks headest meestest on tõsine puudus ka ikka. Vaadates, mis lõdipükstega mõned minu riigiametnikest igati asjalikud ja nägusad naiskolleegid koos elavad siis hakkab naistest kahju küll. Teine äärmus on jälle mingid põhikooli haridusega "kuldsete kätega" mehed kes võivad küll igati tublid olla aga ma ei kujuta ette, millest sellised oma kõrgharitud naisega kodus räägivad.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Edukas keskealine mees jahib 20-45+ a. naisi? kui latt nii maas, siis see kvaliteet jääbki sinna iha.ee tasemele.
    Ei jahi ta midagi, naudib elu, rääkis oma tähelepanekutest.

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Eks headest meestest on tõsine puudus ka ikka. Vaadates, mis lõdipükstega mõned minu riigiametnikest igati asjalikud ja nägusad naiskolleegid koos elavad siis hakkab naistest kahju küll. Teine äärmus on jälle mingid põhikooli haridusega "kuldsete kätega" mehed kes võivad küll igati tublid olla aga ma ei kujuta ette, millest sellised oma kõrgharitud naisega kodus räägivad.
    Ei räägigi. Naine ütleb ja mees teeb.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Ei ole päris nii ka. Mul üks sõbranna elas ühes väikelinnas, tema kõrgharitud, aga vanus hakkas tiksuma ja siis võttis mingi puutöölise, kes päris õudselt ei joonud ja küttis lapse ära. Siis korraga sai aru, et mitte millestki rääkida pole. Et tahad õhtul filmi vaadata, siis mees valib mingi kuradi Adam Sandleri komöödia. Tema tahaks nagu miskit normaalset.
    Õnneks läks mees Soome tööle ja käis korra kuus kodus. Tema sõnul õnneks sellise stabiilse graafikuga, et naisel oli sel ajal koguaeg päevad. Nii nad lahku läksidki.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Hea näide põhikooli tasemel huumorist.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Aga vähemalt on ta ilmselt kuldsete kätega.
    Giggs will tear you appart.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui kass leiab kasti või koti, kuhu istuma ronida. Siis inimene otsib mõne läbikäigu, kus seisma jääda ja võimalusel mitmekesi, et midagi tähtsat rääkida.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Mõtlen, et ca 30-40 eluaastaks on mingi hea neljandik mehi nagunii mängust väljas. Kriminaalid, kes vanglast sisse-välja, mittefunktsionaalsed alkohoolikud ja narkomaanid, kasiinosõltlased jms pahed. Et noh, päris raske on naistel tõesti juba mitmendale ringile minna.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Kus siin huumor oli? See on väga ehe pereelu väga paljudes kooseludes/abieludes.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Teine äärmus on jälle mingid põhikooli haridusega "kuldsete kätega" mehed kes võivad küll igati tublid olla aga ma ei kujuta ette, millest sellised oma kõrgharitud naisega kodus räägivad.
    Kohanemisvõime on intelligentsuse verstapost.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Kõik vabad 35-45 aastased naised on segod, kes kuidas, aga mingil moel ollakse napakad ja see ka põhjus, miks nad vabad on.
    Ma küll olin just täiesti normaalse 35 aastasega aga üksikemaks olemine vist võtab võimalusi meest leida kõvasti vähemaks.
    Aga tähele paneks, et neid kuradi bolti tõuksirisusid võib jätta kuhu iganes ja inimesed jätavadki kuhu iganes, tavaliselt otse keset kõnniteed. Varsti hakkan ma neid kuhugi katustele loopima...
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei ole päris nii ka. Mul üks sõbranna elas ühes väikelinnas, tema kõrgharitud, aga vanus hakkas tiksuma ja siis võttis mingi puutöölise, kes päris õudselt ei joonud ja küttis lapse ära. Siis korraga sai aru, et mitte millestki rääkida pole. Et tahad õhtul filmi vaadata, siis mees valib mingi kuradi Adam Sandleri komöödia. Tema tahaks nagu miskit normaalset.
    Õnneks läks mees Soome tööle ja käis korra kuus kodus. Tema sõnul õnneks sellise stabiilse graafikuga, et naisel oli sel ajal koguaeg päevad. Nii nad lahku läksidki.
    sulle endale ei tundu, et su elu (ja arusaam, tõlgendus eludest, inimestest; nähtavasti ka su enda suhete ja suhtlemiste sügavus) on kuidagi väga pinnapealne? vastuseks siis mitte ainult sellele postitusele, vaid kõikidele nendele ülimalt lihtsustatud ja labastatud narratiividele, mida sa siin igapäevaselt toodad.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    sulle endale ei tundu, et su elu (ja arusaam, tõlgendus eludest, inimestest; nähtavasti ka su enda suhete ja suhtlemiste sügavus) on kuidagi väga pinnapealne? vastuseks siis mitte ainult sellele postitusele, vaid kõikidele nendele ülimalt lihtsustatud ja labastatud narratiividele, mida sa siin igapäevaselt toodad.
    Jah, eks Soccerneti foorum on juba aastaid olnud koht, kus sügavamõttelisi narratiive toota, eks.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    Ma olen nõus ja jagan muret.
    Jalgpalliliit võiks ikkagi agendi enda palgale võtta. Saaks ehk põnevamaid mängukokkuvõtteid lugeda siis (stiilis nagu tema filmiarvustused) ja ehk kasvatataks siis agendist ka parem inimene. Kunagi ei ole liiga hilja!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Mõne inimese postitusi lugedes ei ole mul midagi muud öelda peale selle, et loodetavasti te päriselus naistesse samamoodi ei suhtu nagu siin. Muidu oleks nagu jube kurb või nii.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mõne inimese postitusi lugedes ei ole mul midagi muud öelda peale selle, et loodetavasti te päriselus naistesse samamoodi ei suhtu nagu siin. Muidu oleks nagu jube kurb või nii.
    Welcome to Estonia.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Reaalses elus peituvad väga isaste postitustega kasutaja kontode taga nohiku välimusega tüübid nagu mina (Mõni kahjuks ära joonud nohiku näoga. Thats not cool). Aga muidu on mul rõõm.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma olen hommikuti iseendale ohtlik. Täna ütlesin endast poole suuremale tüübile bussipeatuseks, et nah sa karjud siin. Õnneks oli ta vägivaldne ainult enda suunas.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma olen hommikuti iseendale ohtlik. Täna ütlesin endast poole suuremale tüübile bussipeatuseks, et nah sa karjud siin. Õnneks oli ta vägivaldne ainult enda suunas.
    Ja kui lähebki teemaks, siis löö munadesse nagu Montag.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud