Lehekülg 346, kokku 349 EsimeneEsimene ... 246296336342343344345346347348349 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 901 kuni 6 920, kokku 6979
    Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mitte alati hinnadumping. Vahel on vaja ka inimesi ette vedada teistele lendudele. Täituvuse täis saamiseks mingil teisel, tulusamal liinil.
    Hea näide tõestamaks dumpingut on see, et mingil hetkel olid Tallinn-Riia-Tbilisi lennud Riia-Tbilisi lendudest nii 1/3 võrra odavamad.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Hea näide tõestamaks dumpingut on see, et mingil hetkel olid Tallinn-Riia-Tbilisi lennud Riia-Tbilisi lendudest nii 1/3 võrra odavamad.
    Kas Tallinnast Tbilisi lendas sama suur lennuk? Mitte, et seda dumpingut ei tehtaks. Muidugi tehakse, aga see pole alati nii must ja valge.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kas Tallinnast Tbilisi lendas sama suur lennuk? Mitte, et seda dumpingut ei tehtaks. Muidugi tehakse, aga see pole alati nii must ja valge.
    Tallinas Tbilisisse ei lennanud midagi, inimesed veeti alustuseks Tallinn-Riia lennuga Riiga ja siis istusid Riia-Tbilisi lennu peale.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Helsinkis maksad uue korteri parkimiskoha eest 60k, Keenias ehitatakse sulle 6 maja sama summa eest
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tallinn-Ateena-Tallinn otse Aegeani lehelt ostes: 162€
    Tallinn-Ateena-Tallinn ostes pilet Air Balticu broneerimissüsteemi kaudu samadele lendudele: 290€

Taaskord kinnitust, millised huijarid Air Balticus töötavad.
    Ma sain kunagi ühe meediaettevõtte poolaasta parima loo kirjutamise eest GoTravel kinkekaardid. Oli vist mingi 500 euro eest. Otsisin välja reisi Iraani, maksis mingi 300 eurot. Sain vastuse, et nad seda lennufirmat ei vahenda, aga neil on pakkuda peaaegu sama lahe lend, mis maksis 700 eurot. Ütlesin, et no thanks. Siis tahtsin Berliini lennata. Mingi äkkotsus, pilet oli AirBalticu saidil 150. Saatsin kogu info GoTravelisse, nad ostsid mulle need piletid, umbes 250 euro eest.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Võtsime hiljuti võtsime Estravelist firmale pakkumise lendudele Reykjavik lennujaama ja tagasi. Neljale inimesele pakuti €520 / nägu. (Air Baltic + SAS)
    Tundus veits kallis ja samal õhtul tšekates oli otse Finnairil lehel, Estravel.online keskonnas samuti Finnairiga ning ka Wris (samuti Finnairiga) veebis umbes 200 Eurot inimese kohta odavam ning paremate lennuaegadega.
    Paistab, et vanemreisikonsultant hea pakkumise koostamisega erilist vaeva ei näinud ja oli võimalus päris ilusti tünga saada.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ma ei suuda ette kujutada universumit, milles ma reisibürooga tegemist teeks.

Algupärane

Tallinas Tbilisisse ei lennanud midagi, inimesed veeti alustuseks Tallinn-Riia lennuga Riiga ja siis istusid Riia-Tbilisi lennu peale.
    Sorry, lugesin valesti. Aga kui Tallinn-Riia-Tbilisi oli odavam, siis see ju ongi see, mis ma rääkisin. Ilmselt ei olnud Tbilisi lennuki täitumisega Riiast probleeme, aga Tallinnast oli. Seega, et Tallinna lennukid täis saada, tehti see ots odavam. Mul lennunduse logistika õppejõud tõi kunagi näite, kus London-New York oli kallim, kui London-Shannon-New York. Kuna vaja oli teine lend täis saada. Kus juures esimesel otsal oli üldse lend tühi olnud. See on tavaline praktika. Dumping on pigem see, kui kindlat otse liini pakutakse järjepidevalt alla omahinna. Mitte ümber istumisega liine.
    Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ma ei suuda ette kujutada universumit, milles ma reisibürooga tegemist teeks.
    Riigiasutused

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Riigiasutused
    Mitte tingimata. Kui ma suudan ära tõestada, et ma saan punktist A punkti B ise odavamalt kui nt raamlepinguga seotud büroode kaudu, siis saab ka vabalt omal käel minna. Säästan riigile raha ja reeglina saan ka mõnusamad ajad lendudeks.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mitte tingimata. Kui ma suudan ära tõestada, et ma saan punktist A punkti B ise odavamalt kui nt raamlepinguga seotud büroode kaudu, siis saab ka vabalt omal käel minna. Säästan riigile raha ja reeglina saan ka mõnusamad ajad lendudeks.
    http://kontoris.blogspot.com/2018/07...aha-kokku.html

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Võtsime hiljuti võtsime Estravelist firmale pakkumise lendudele Reykjavik lennujaama ja tagasi. Neljale inimesele pakuti €520 / nägu. (Air Baltic + SAS)
    Tundus veits kallis ja samal õhtul tšekates oli otse Finnairil lehel, Estravel.online keskonnas samuti Finnairiga ning ka Wris (samuti Finnairiga) veebis umbes 200 Eurot inimese kohta odavam ning paremate lennuaegadega.
    Paistab, et vanemreisikonsultant hea pakkumise koostamisega erilist vaeva ei näinud ja oli võimalus päris ilusti tünga saada.
    RIXist Wizziga minna hoiaks raha liiga palju kokku? Okei jah, pole Tallinnast minek ja ärikatele Wizz ei sobi vist.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    RIXist Wizziga minna hoiaks raha liiga palju kokku? Okei jah, pole Tallinnast minek ja ärikatele Wizz ei sobi vist.
    Loomulikult sai ka see võrdlusesse võetud.
    Wizzi lennuajad polnud eriti sobivad ning kuna seal hetkel aktiivne turismihooaeg, siis ka üsna kallid, seega selle otselennu võlu kahjuks ähmastus.

Ps. Sama ärikas, kellega koos lähen, on seal Wizz Airiga päris mitu korda käinud, sest hooajavälisel (loe: pimedal ) ajal on see ikka väga soodne teema.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Mihkel Uiboleht üritas BFMi ajakirjandust õppima pääseda, ei võetud vastu.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Foorumi Juve nimes on kirjaviga.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ei saa öelda, et ma oleks mingi vilunud AirBnB kasutaja, kuid viimasel ajal reisimisel oleme naisega just seda varianti eelistanud. Ja reaalselt pole veel väga hullude otsa sattunud.

Paar päeva tagasi tšekkisime Constantas sisse. Olime linnas juba hommikul ja läksime randa. Kirjutasime korteriomanikule, et 15 min enne korterisse jõudmist anname teada.

Lõpuks kirjutasime isegi 20 minutit enne ning tüüp reageeris juba siis kui olime tükk aega oodanud. Siis saabus vanamees koeraga ja üritas vihaselt tõestada, et ta pole süüdi. Enne korterisse sisse ei lasknud, kui me nõustume, et temal on õigus. Lõpuks, kuna sai päikese käes mingi tund aega oodatud, palusime tungivalt end sisse lasta.

Korteris sees hakkas tüüp rumeeniakeelseid loitsusõnu kasutama, meganärviliselt jookais mööda tube, ütles, et korteris kõik olemas, jooksis välja ja lõi pauguga ukse kinni.

Korralik wtf moment.

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ei saa öelda, et ma oleks mingi vilunud AirBnB kasutaja, kuid viimasel ajal reisimisel oleme naisega just seda varianti eelistanud. Ja reaalselt pole veel väga hullude otsa sattunud.

Paar päeva tagasi tšekkisime Constantas sisse. Olime linnas juba hommikul ja läksime randa. Kirjutasime korteriomanikule, et 15 min enne korterisse jõudmist anname teada.

Lõpuks kirjutasime isegi 20 minutit enne ning tüüp reageeris juba siis kui olime tükk aega oodanud. Siis saabus vanamees koeraga ja üritas vihaselt tõestada, et ta pole süüdi. Enne korterisse sisse ei lasknud, kui me nõustume, et temal on õigus. Lõpuks, kuna sai päikese käes mingi tund aega oodatud, palusime tungivalt end sisse lasta.

Korteris sees hakkas tüüp rumeeniakeelseid loitsusõnu kasutama, meganärviliselt jookais mööda tube, ütles, et korteris kõik olemas, jooksis välja ja lõi pauguga ukse kinni.

Korralik wtf moment.
    Pole ka just palju kasutanud, aga nendel kordadel mil teinud siis olen ikka eelmine päev või samal hommikul kellaaja andnud. Kindlasti vähemalt 2-3h varem. Inimene võib ju tööl olla või elab ise teises linna otsas, lisaks jah veel sõnumi avamise aeg. Muidugi kui ta ise seda varem teada andis, et 15min enne on ok informeerida, siis küll.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Pole ka just palju kasutanud, aga nendel kordadel mil teinud siis olen ikka eelmine päev või samal hommikul kellaaja andnud. Kindlasti vähemalt 2-3h varem. Inimene võib ju tööl olla või elab ise teises linna otsas, lisaks jah veel sõnumi avamise aeg. Muidugi kui ta ise seda varem teada andis, et 15min enne on ok informeerida, siis küll.
    Jah, tema pakkuski selle variandi. Aga natuke oli seal miscommunicatinionit. Teisalt hämmastas mind reaktsioon korteri üleandmisel.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Jah, tema pakkuski selle variandi. Aga natuke oli seal miscommunicatinionit. Teisalt hämmastas mind reaktsioon korteri üleandmisel.
    Noh, nende mõistes oled sa lääne rikkas turist, kes tuleb siia ülbama meie vaesele maale.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ma ikka nüüd kogu aeg näen siin foorumis, et Erki Nool tungis pisarad. Nii kahju.
    no overall control

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma ikka nüüd kogu aeg näen siin foorumis, et Erki Nool tungis pisarad. Nii kahju.
    Tõlget?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud