320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat ma nagu ei ole päris nii vana omateada, aga SEE tundub ikka nii kuradi puine teema. SEB tippjuhid mingeid influentsereid nõustama?

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      Kurat ma nagu ei ole päris nii vana omateada, aga SEE tundub ikka nii kuradi puine teema. SEB tippjuhid mingeid influentsereid nõustama?
      Hetkel on käimas nn turuosa ja bränditeadlikkuse suurendamise kampaania just noorte sihtrühmale mitmes pangas. Alustas ju LHV oma Cashiga. SEB tahab ka noori.

      Kommentaar


        Kesköö paiku Hobujaama kandis. Varateismelised plikad ootavad kuni möödasõitev auto on piisavalt lähedal ja siis jooksevad selle eest üle tee. Ja siis järgmise eest tagasi. Tuleb rohkem tuututada, et nad tähelepanuvajaduse rahuldatud saaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          Kesköö paiku Hobujaama kandis. Varateismelised plikad ootavad kuni möödasõitev auto on piisavalt lähedal ja siis jooksevad selle eest üle tee. Ja siis järgmise eest tagasi. Tuleb rohkem tuututada, et nad tähelepanuvajaduse rahuldatud saaks.
          Tundub et tuleb kängururaudadega Cherokeega kruisima minna sinnakanti

          Kommentaar




            Hmmmmm

            Kommentaar


              Tähelepanekuid foorumist:
              Sambaz, kes tundub tegelt täiesti ladna vana olevat, on sunnitud iga kolmanda postituse pühendama murele, kuidas eesti naised on peast õõnsad, kummist tissidega, miinimumini keeratud isikupäraga ja muidu labased masstoodangu produktid.
              Kristlik kaastunne tärkab kohe sellise sügava hingega maailmakodaniku suhtes.
              Ja see viimane lause ei ole kusjuures sajaprotsendiline iroonia.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                Tähelepanekuid foorumist:
                Sambaz, kes tundub tegelt täiesti ladna vana olevat, on sunnitud iga kolmanda postituse pühendama murele, kuidas eesti naised on peast õõnsad, kummist tissidega, miinimumini keeratud isikupäraga ja muidu labased masstoodangu produktid.
                Kristlik kaastunne tärkab kohe sellise sügava hingega maailmakodaniku suhtes.
                Ja see viimane lause ei ole kusjuures sajaprotsendiline iroonia.
                Ma olen täiesti kurb, siiralt kurb, et sa oled suutnud mu maailmavalust nii valesti arusaada
                Allah kaitsku sind, Cerny!

                Kommentaar


                  Avastasin korraga, et Eestis on täpselt üks linn, kus ma pole käinud - see on Lihula. Keegi on sealt pärit ka? Kuidas sinna kõige parem saada on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Avastasin korraga, et Eestis on täpselt üks linn, kus ma pole käinud - see on Lihula. Keegi on sealt pärit ka? Kuidas sinna kõige parem saada on?
                    punase kraanaga ju käiakse seal, väljub öösiti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Avastasin korraga, et Eestis on täpselt üks linn, kus ma pole käinud - see on Lihula. Keegi on sealt pärit ka? Kuidas sinna kõige parem saada on?
                      Varem oli mingi “avasta Eestimaad” Tallinn-Pärnu buss, mis käis kõik kolkad läänerannikul läbi, sh Lihula. Üks ots oli mingi kolm tundi. Maitea, äkki on see liin alles
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Avastasin korraga, et Eestis on täpselt üks linn, kus ma pole käinud - see on Lihula. Keegi on sealt pärit ka? Kuidas sinna kõige parem saada on?
                        Ma pole nüüd aastaid ja aastaid sõitnud aga ma olen nii 60% kindel, et mingi tallinn-kuressaare liin sõitis sealt läbi. Kui ei siis vähemalt mõni peatub risti-virtsu mntl Lihula kõrval ja annab jalutada ka sinna

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vunts Vaata postitust
                          Ma pole nüüd aastaid ja aastaid sõitnud aga ma olen nii 60% kindel, et mingi tallinn-kuressaare liin sõitis sealt läbi. Kui ei siis vähemalt mõni peatub risti-virtsu mntl Lihula kõrval ja annab jalutada ka sinna
                          Sul on õigus, enamus Tallinn-Kuressaare liinil sõitvad bussid peatuvad tõesti Lihulas hetkeks või sõidavad sealt läbi.

                          Kommentaar


                            Lihula on konkreetselt jumala poolt hüljatud kants.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              te kindlasti ei tahtnud teada, mismoodi see tšikk Kirsipuu&Kasesalu HotDogi coverist paarkümment aastat hiljem välja näeb, aga mina FB kommentaaridest sain teada, kui Marika B. oli end identifitseerinud
                              Lisatud failid
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Kui mingi aeg olin sunnitud kuulama Star FM tööjuures ja ilgelt tüütu oli see Pille Minev oma hülgemölaga, siis nüüdseks paar kuud on raadio vahetanud Sky Plusi peale ja Alari Kivisaar tundub samasugust hülgemöla tootvat ja üleüldse jube ebameeldiv tegelane tundub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X