320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Noo johaadi, tvplay on ka käest läinud ja küsib mingit 3 kuus kui tahad reklaamivabalt, kui ei passi ja vaata saate keskel 11 reklaami ära ning akent ei avatuks ka jätta, sest siis läheb pausile....
    Tvplay premium?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tvplay premium?
      Nope, tavaline tvplay.

      Kommentaar


        Mr. Mõnu vihjas, et teeksid endale premiumi, mis on reklaamivaba.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Aaei, ma pole mingi paar päeva tvplaypremi vaadanud ja mõtlesin, et kas seal on ka mingi skeem tehtud. Üldiselt kõik telekanalid valmistuvad selleks, et reklaamiblokkijast mööda minna.

          Kommentaar


            Küsisin ühe leedu töölise käest, et kuidas ta poola keele ära on õppinud. Tüüp naeris ja vastas:"Polish is easy. It's basically like Russian with šš šš and kurwa kurwa".

            Kurwa paistab ikka väga tähtis sõna olevat poola keeles. Vahepeal tundub nagu see oleks mingi sidesõna mida igas lauses vaja on

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Küsisin ühe leedu töölise käest, et kuidas ta poola keele ära on õppinud. Tüüp naeris ja vastas:"Polish is easy. It's basically like Russian with šš šš and kurwa kurwa".

              Kurwa paistab ikka väga tähtis sõna olevat poola keeles. Vahepeal tundub nagu see oleks mingi sidesõna mida igas lauses vaja on
              Jep, kunagi kui tihedamalt Poola autojuhtidega suhtlema pidin, siis oli kurwa neil tõesti sidesõna eest. Jäi isegi mulle külge
              Vene keelt emakeelena kõnelevate töökaaslaste abiga sai muidugi ka nende erinevaid väljendeid aktiivsemalt õpitud. Üsna ropp rahvas
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Tele2 reklaamis on Kadri Bussovi vend

                Kommentaar


                  Oh jah Mike Scott. Seda pole tõesti tarvis, et 60-aastane valge mees hakkaks räppima.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Eile olin kahe saksa neiuga metsas joomas. Matkariided seljas, plaanis oli ööseks jääda. Mingi hetk tuli kellelgi plaan ujuma minna. Ujumisriideid meil loomulikult ei olnud. Kiire konsensus oli, et pesuväel minek. See hetk kui neiud oma lohvakad püksid ja pusad seljast ära võtsid, ning aluspesu väel mu ees seisid oli kuldne.. Ütleme nii, et nende D korvid olid riietega päris osavalt ära peidetud.

                    Nüüd ma mõikan miks Saudi Araabia naised üleni kaetud on.. Surprise factor on päris erutav.

                    Kommentaar


                      no eriti creepi mulje jätab sust selline tekst
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Eile olin kahe saksa neiuga metsas joomas. Matkariided seljas, plaanis oli ööseks jääda. Mingi hetk tuli kellelgi plaan ujuma minna. Ujumisriideid meil loomulikult ei olnud. Kiire konsensus oli, et pesuväel minek. See hetk kui neiud oma lohvakad püksid ja pusad seljast ära võtsid, ning aluspesu väel mu ees seisid oli kuldne.. Ütleme nii, et nende D korvid olid riietega päris osavalt ära peidetud.

                        Nüüd ma mõikan miks Saudi Araabia naised üleni kaetud on.. Surprise factor on päris erutav.
                        Oli elu esimene grupiseks vōi oled juba vana kala?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Eile olin kahe saksa neiuga metsas joomas. Matkariided seljas, plaanis oli ööseks jääda. Mingi hetk tuli kellelgi plaan ujuma minna. Ujumisriideid meil loomulikult ei olnud. Kiire konsensus oli, et pesuväel minek. See hetk kui neiud oma lohvakad püksid ja pusad seljast ära võtsid, ning aluspesu väel mu ees seisid oli kuldne.. Ütleme nii, et nende D korvid olid riietega päris osavalt ära peidetud.

                          Nüüd ma mõikan miks Saudi Araabia naised üleni kaetud on.. Surprise factor on päris erutav.
                          said keppi ka siis?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Pic or didnt happen
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              d korv. 90% saksa naisi on ülekaalulised lehmad, sealt ka su d korv. kindlasti oli ka palju muid kenasi volte nende lohvakate riietega ära peidetud, kuid see jäi sul mainimata

                              Kommentaar


                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X