Lehekülg 294, kokku 298 EsimeneEsimene ... 194244284290291292293294295296297298 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 861 kuni 5 880, kokku 5955
    Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma kõnnin igal hommikul poole kaheksast Peekri baarist mööda, tööpäevadel. Kevadel igav, suvel värvikas, sügisel igav.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma kõnnin igal hommikul poole kaheksast Peekri baarist mööda, tööpäevadel. Kevadel igav, suvel värvikas, sügisel igav.
    Heh, ma mainisin Peekri baari siin viimati mõne aasta eest, kui seal lokaalis keegi lubas pommi lõhata ja terve Tatari tänav oli suletud.
    Ja täna, just praegu juhtus sama asi. Mitte küll Peekri baariga seonduvalt. Kõndisin koju aga terve Veerenni tänava Liivalaia poolne ots oli suletud, sealhulgas ka ühistranspordile. Tuli mehine ring teha, et koju jõuda. Öeldi, et pommioht.
    Arusaamatu on aga see, et kui proovisin Delfi või Postimehe vahendusel sotti saada, mis jama see on, pole ei kippu ega kõppu. Krt, igast sitta avaldatakse aga kui osa kesklinnast on suletud, siis seda mitte.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Heh, ma mainisin Peekri baari siin viimati mõne aasta eest, kui seal lokaalis keegi lubas pommi lõhata ja terve Tatari tänav oli suletud.
    Ja täna, just praegu juhtus sama asi. Mitte küll Peekri baariga seonduvalt. Kõndisin koju aga terve Veerenni tänava Liivalaia poolne ots oli suletud, sealhulgas ka ühistranspordile. Tuli mehine ring teha, et koju jõuda. Öeldi, et pommioht.
    Arusaamatu on aga see, et kui proovisin Delfi või Postimehe vahendusel sotti saada, mis jama see on, pole ei kippu ega kõppu. Krt, igast sitta avaldatakse aga kui osa kesklinnast on suletud, siis seda mitte.
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=83935975

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

See on kiiduväärt, et kodanike postitustele reageeritakse.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutis...f6064_vd.shtml

Siis kui #metoo feilis täiega ja karma maksis kätte.

Professionaal Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    https://www.iltalehti.fi/viihdeuutis...f6064_vd.shtml

Siis kui #metoo feilis täiega ja karma maksis kätte.

tea kas karma väga maksis kätte. Tüüp jäi tööst ilma ja naised pidid paarsotti maksma

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

"kotis midagi ohtlikku ei olnud ja selle omanik oli sinna paigutanud vaid kassetid ja kartulid"
    Et nagu.. huvitav mis kassetid olid? Kuidagi huvitav kombo.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    "kotis midagi ohtlikku ei olnud ja selle omanik oli sinna paigutanud vaid kassetid ja kartulid"
    Et nagu.. huvitav mis kassetid olid? Kuidagi huvitav kombo.
    Klassikaline kartulid ja kassetid kombo ehk friikad ja chill

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

See hetk, kui keegi kirjutab hea loo ja annaks viieka härra Kalevile.
    https://ekspress.delfi.ee/elu/femini...ib?id=83938819

Professionaal Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

sealt artiklist ühes lõigus väljatoodud sotsiaalalade teadustööde publitseerimise raskustest meenus hiljuti avalikuks tulnud keiss, kus mingit probleemi polnud üle võlli lükatud väljamõeldud teemadel artiklite avaldamine. Peer-reviewd kirjutasid veel et strong and powerful

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

See hetk, kui keegi kirjutab hea loo ja annaks viieka härra Kalevile.
    https://ekspress.delfi.ee/elu/femini...ib?id=83938819
    Mm, ma ütleks, et väga kõikuv artikkel pigem.

- Algab täpselt nii nagu väga erineva kraadiga konservatiivide artiklid. Usun, et see "Jah, seksuaalne ärakasutamine on halb... muu jutt... AGA SAMAS..." struktuuri leiab reaalselt sellistelt EKRE ja ka väga rahvusvahelistlel lehtedel, noh, et natukene nagu consentime selle seisukohaga, et tegemist on halva nähtusega. Aga siis nagu ütleme, et tegelikult kõik üle võlli ikka ja ridade vahele peidetuna öeldud, et nii hull pole ka.
    - Vahepeal on igati mõistlik. Räägitakse, kuidas mingid asjad hakkavad devalveeruma ja tonti nähakse seal kus seda pole. Ütleks et sissejuhatusele järgnevad 2 lõiku on spot on.
    - Järgmised kaks on üldiselt mõistlik, aga mingis osas paneb autor väga valusalt rappa. Räägib seda, kuidas naised on rohkem inimeste inimesed ja empaatilisemad.... ja siis pärast jõuab järeldusele, et "kurat, ega naistest ei saagi juhte ju raisk!". Uu... wut?
    Minu senise karjääri kõige parem ülemus on olnud naine. Just sellel samal põhjusel mis räägitud - inimeste inimene; huvitub sellest kas/mis mured on ja kuidas neid lahendada. Samas konkreetne ja õiglane. Tippjuht on tänapäeval just inimeste inimene ja seda, miks naised tippjuhiks/juhiks ei kõlba ei ole mingil moel artiklis puudutatud.
    - Ja siis lõpp... oeh. Minu jaoks see "Normaalne mees vaatabki naist vahel „sellise“ pilguga ja ka käe õlale*panemine ei peaks ilmtingimata olema ahistamine." ... kurat seda saab paremini sõnastada. Tõesti saab. Saan mõttest aru - noh vahest lööbki testosterooni taseme kõrgele ja jääd jõllama eksole. Aga konstruktsioon "Normaalne mees seda ja teist", tra, sorry, mage.

Lisaks natukene häirib ka see sentiment, et kõik feministid on hüsteerikud. No ei ole. Jah, ilmselt meedias ja igal pool saavad rohkem kajastust äärmused, aga see on sp, et klikk müüb. Kui sama laia pintsiga maalida kusagil poliitikas, siis võibki öelda, et iga sotsiaaltoetuste suurendamise eest seisja on fundamentaalkommunist. Või iga sörkjooksu tegija on tippsportlane. Või iga takso/sõidujagamisteenuse kasutaja on miljonär. Kas sellistel lahmimistel mõtet on ja kas see ütleja arutluskäiku tugevdab. Ei ütleks.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    "Kui sama laia pintsiga maalida"
    Jah ma pole tõesti ammu juba korralikult trenni teinud aga kas seda tasub nüüd kõigile kohe kuulutada #met(r)oo

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Vabandused ette ja panen taha, kuid eestlaste FB feministide avaldused on enamus hüsteerilised, täis viha ja vaenu ning ärapanijate mängimist.
    Vastupidised väljendused pigem surutakse väekamate poolelt maha.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui kass kukub käppadele ja võileib n.ö näoga vastu maad, siis inimene läheb läbi ukseava ja jääb seisma.

Tra, ma kardan, et pohmas peaga kusagil võõras riigis, võõras inimene, võõra käitumisega jääb ette ja tuleb teda lükata.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Vabandused ette ja panen taha, kuid eestlaste FB feministide avaldused on enamus hüsteerilised, täis viha ja vaenu ning ärapanijate mängimist.
    Millepärast sa vabandad, nagu millepärast? Sellepärast? Ma tahan alati endale korrutada, et ma tänan jumalat, et mul on olemas palju sõbrannasi, palju töökaaslasi, palju naisterahvaid keda ma tunnen, ja ka oma naine, kes ütlevad omast suust üheselt: " See feminisim, mida siin eestis tehakse ei ole feminisim, see on pigem ärapaneminine. https://www.facebook.com/groups/Wool...4288471932747/

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kui kass kukub käppadele ja võileib n.ö näoga vastu maad, siis inimene läheb läbi ukseava ja jääb seisma.

Tra, ma kardan, et pohmas peaga kusagil võõras riigis, võõras inimene, võõra käitumisega jääb ette ja tuleb teda lükata.
    Kas sa ei ole kunagi purjus peaga hommikul kassile pai tehes ja külmkapist võileiva materjali võttes jäänud mõtlema lahendamata müsteeriumite peale? Nimelt mind vaevub ammu küsimus, et kui siduda kassile võileib seljapeale, siis kas see jääbki pärast õhku tiirlema????

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kas sa ei ole kunagi purjus peaga hommikul kassile pai tehes ja külmkapist võileiva materjali võttes jäänud mõtlema lahendamata müsteeriumite peale? Nimelt mind vaevub ammu küsimus, et kui siduda kassile võileib seljapeale, siis kas see jääbki pärast õhku tiirlema????
    Davai
    https://m.imgur.com/gallery/wUTjLTf

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Millepärast sa vabandad, nagu millepärast?
    Vähemalt ühe võimaluse võiks anda. Silly, I know.

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

http://www.ebaumsworld.com/pictures/...nism/85648010/
    Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

See virginia wolfi grupp facebookis on hea huumor, polnudki varem külastanud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud