320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rakvere bussijaamas on pidevalt selline kontingent nagu filmitaks siin mingit Mootorsaemõrvade Ida-Viru osa.

    Kommentaar


      Sa läksid bussiga Tallinnast Rakverre vaktsineerima?
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Sa läksid bussiga Tallinnast Rakverre vaktsineerima?
        Rongiga läksin, bussiga tulen.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Rakvere bussijaamas on pidevalt selline kontingent nagu filmitaks siin mingit Mootorsaemõrvade Ida-Viru osa.
          Rakvere asub muidu Lääne-Virumaal vōi noh vähemalt asus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Rakvere asub muidu Lääne-Virumaal vōi noh vähemalt asus.
            Ah, ära aja, seal on ju Haapsalu.

            Kommentaar


              Ajakirjanik on pühendanud terve artikli eesti narkopoliitikale, saamata aru, et KarS § 184 räägib igasugusest suure koguse narkootikumide käitlemisest, sh. omamisest, kuid KarS § 183 väikse koguse omamisest edasiandmise eesmärgil. Ja siis imestab, miks suure koguse käitlejaid rohkem on... Ei ole rohkem, väikse koguse omajaid karistatakse lihtsalt väärteomenetluse raames.

              Kommentaar


                Novot. Tänases ajakirjanduses oli üks lugu, kus ajakirjanik oli potensiaalse kullaaugu äärel, aga ilmselge teema mitte valdamise tõttu oli kokku kirjutatud lihtsalt mingi lugu. Ok, natuke lugu oli, aga õigetele nuppudele vajutades oleks lugu ikka väga vürtsikas tulnud.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Novot. Tänases ajakirjanduses oli üks lugu, kus ajakirjanik oli potensiaalse kullaaugu äärel, aga ilmselge teema mitte valdamise tõttu oli kokku kirjutatud lihtsalt mingi lugu. Ok, natuke lugu oli, aga õigetele nuppudele vajutades oleks lugu ikka väga vürtsikas tulnud.
                  See metsalugu?

                  Kommentaar


                    Ülikooli ajal jättis üks tsikk mind maha ja ma olin mitu nädalat päris kurb. Nüüd tagantjärele olen õnnelik, et sellise bitchiga koos ei pea elama. Tähelepanek elust enesest - ära liiga kaua nuta kui naine sind maha jätab, anna elule võimalus ja alati tuleb keegi parem!
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                      Ülikooli ajal jättis üks tsikk mind maha ja ma olin mitu nädalat päris kurb. Nüüd tagantjärele olen õnnelik, et sellise bitchiga koos ei pea elama. Tähelepanek elust enesest - ära liiga kaua nuta kui naine sind maha jätab, anna elule võimalus ja alati tuleb keegi parem!
                      Kirjutan alla. Ma olin paar kuud päris kurb. Peale seda hakkasin eksi nägema selge kaine pilguga ja sain aru, et breakup oli best thing ever.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Kirjutan alla. Ma olin paar kuud päris kurb. Peale seda hakkasin eksi nägema selge kaine pilguga ja sain aru, et breakup oli best thing ever.
                        Kui endale mitme kuu vältel sisendada, et jõle mimm oli, siis lōpuks hakkad uskuma ka

                        Kommentaar


                          kas nad Filmzone'is hangivad filme kuidagi pakettide kaupa-

                          igatahes vahepeal oli paari nädala jooksul Miles Telleriga vist kolm tükki peaaegu järjest (see Whiplash, kus noor trummar peopesad veriseks harjutab, 2 Night Stand, "Jäneseurus" peategelaste poja surnuks sõitnud noormehe kõrvalosa ja nüüd veel midagi)

                          mõni kuu tagasi oli umbes sama Amanda Seyfried' filmograafiast - "Kallis John", Love the Coopers ja see Shirley MacLaine'iga film

                          kindlasti oli veel keegi, keda on näidatud eri filmides enam-vähem järjestikkustel päevadel, vist Rose Byrne

                          e: Anistonist ei maksa üldse rääkidagi, ta vist ise produtseerib ka ja siis mängib järjest: Dumplin', Kontori jõulupidu, Horrible Bosses I-II, Friends with Money..

                          Annab muidugi kellegi loomingust kiire ülevaate, aga samas läheb ka veidi tüütuks
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Ligue 1 Setantast - teise poolaja alguses ilmus ekraaninurka vanusepiirang "12+". See on mingi lumehelbekeste maailma uus tase? Samas ma olin ka lohutamatult kurb, kui Itaalia MM finaalis pennaltega kaotas. Ma olin siis 11.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ligue 1 Setantast - teise poolaja alguses ilmus ekraaninurka vanusepiirang "12+". See on mingi lumehelbekeste maailma uus tase? Samas ma olin ka lohutamatult kurb, kui Itaalia MM finaalis pennaltega kaotas. Ma olin siis 11.
                              Teooria, et publikut pole ja roppsõnad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                                Teooria, et publikut pole ja roppsõnad
                                Eesti liigas peaks siis ka lastele vaatamise keelama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X