320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on vist juba ajalooliselt nõukaajast, kus koss oli "oma", jalka "slaavlaste" shit. Eks see muutus tule raskelt ja kui ERRi on jalgpall otsast otsani sisse möllitud, eks siis tuleb ka paksu verd rohkem.
    Eks teatud padufännid muidugi süüdistasid kunagi seal ka grupiviisiliselt jalgpalli selles, et riik ei aidanud Rocki püsimajäämist ja Eesti Korvpalli alustala Cramo vs Rock tänu sellele ära kadus, mis jättis Eesti korvpalli surema. Osades ei ole see alusetu viha siiani lahtunud.

    Kommentaar


      Soccernetis on üks tuntud jalkaajakirjanik, kes kirjutab väga põnevatel teemadel väga häid lugusid. Ilmselt kirjutab, õigemini, sest just avastasin, et ma ei suuda tema artiklites kuidagi neljandast lõigust kaugemale...

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Soccernetis on üks tuntud jalkaajakirjanik, kes kirjutab väga põnevatel teemadel väga häid lugusid. Ilmselt kirjutab, õigemini, sest just avastasin, et ma ei suuda tema artiklites kuidagi neljandast lõigust kaugemale...
        vt ka mõnuagent007 nimelist filmiteemat!

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Meil Saaremaal on kõik kena: kena korter, kena auto, kena pruut, kena ilm jne.
          Hahhaa, olen kuulnud jah
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Sattusin ühte vanemat olümpiavõitjate eri Kuldvillakut vaatama. Erki Nool omas mahlas
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Hanerasva Helme 🤔

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Hanerasva Helme ��
                Või hoopis Karoona?

                Kommentaar


                  Stok on kolinud ning tal on punane auto numbrimärgiga xxx LFC (viimane väide ei pruugi ühtida tegelikkusega).

                  Kommentaar


                    Kui veel pole, siis varsti on n.ö japside wc-pottide tehaseid korda mitu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kui veel pole, siis varsti on n.ö japside wc-pottide tehaseid korda mitu.
                      Sa mõtled Hondasi?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Sa mõtled Hondasi?
                        See oli väga kole asi mida öelda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kui veel pole, siis varsti on n.ö japside wc-pottide tehaseid korda mitu.
                          Valdav enamus ei oska neid potte kasutada, ka jaapanlased ise mitte.
                          Kuna oluline on vee: surve, temp ja suund, siis voolikutega bideed on kõige efektiivsemad.
                          Traditsiooniliste bideede (kraaniga) ja jaapani versioonide kasutajate seas on valest kasutamisest tingituna levinud kuseteede infektsioonid. Ei kasutata õigeid seepe, uhatakse saastunud vesi suguelunditele või ei kuivatata piisavalt.

                          Teades, et niisutatud salvrätikute müük on onlines viimase nädalaga teinud kõva kasvu, siis pigem soetavad mitmed tualettpaberit tootvad ettevõtted endale lõpuks vastavad seadmed. Metsä Tissue kaalub juba viimased 8 aastat, et kas sinna investeerida või mitte aga nad on nüüd lootusetult hiljaks jäänud, sest turule sisenemine on juba kordades kulukam, kui see oleks olnud 2-3 aastat tagasi.

                          Kommentaar


                            Tegelt oleks jummala timm, kui istud potile (kes Hondasse), siis läheb skänner seilama ning a la Morgan Freemani hääl räägib sulle ära, et mida ta näeb ning timmib puhastussüsteemi vastavalt oludele.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kaia Kanepi seiklused on Rahva Raamatus saadaval 2 euro eest! Kiiremad said neid lugeda 24.99 eest!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Jaa, rahvaraamatus on mingi ale-värk. Nägin eila, et mu enda üks raamatutest on ka praegu neli eurtsi. Tellisin kohe kolm tükki! Hää kingiks viia..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X