320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma ei tea, et mul mingeid teemasid või teemat oleks minevikust. Aga ma kasvatan tütart ja mul pole midagi selle vastu, kui toetada feminismi, kui ma saan see läbi talle veidigi kergemat tuleviku pakkuda ning kui see läbi on tal väiksem võimalus, and no disrespect, Kaala sugustega kokku saada.
    Kui inimene tunneb ennast hästi, siis ongi kõik hästi.

    Kergema tuleviku loob see, kui inimene oskab erinevates olukordaes ebaõiglusega toime tulla (kohaneda). Ja ma pakuks, et samal põhjusel, mis Kaala tõi (liiga hea elu), on jõutud arvamusele, et ebaõiglus on halb.
    Ma ei ülista ebaõiglust, vaid (nagu korduvalt varemgi kirjutanud) ütlen, et inimesed on võtnud nõuks eirata, et see on ja jääb (hoiab meid elus ja arendab).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Millsteks need ootused siis kujunenud on?
      Sellisteks, mida top 1% vöi 0.01% mehed neile pakkuda suudavad, sest keskpärastel tsikkidel on jäänud mulje, et nad saaksid selliseid.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kui inimene tunneb ennast hästi, siis ongi kõik hästi.

        Kergema tuleviku loob see, kui inimene oskab erinevates olukordaes ebaõiglusega toime tulla (kohaneda). Ja ma pakuks, et samal põhjusel, mis Kaala tõi (liiga hea elu), on jõutud arvamusele, et ebaõiglus on halb.
        Ma ei ülista ebaõiglust, vaid (nagu korduvalt varemgi kirjutanud) ütlen, et inimesed on võtnud nõuks eirata, et see on ja jääb (hoiab meid elus ja arendab).
        Huvitav, et need samad inimesed kes köige häälekamalt ebaöiglusest räägivad karjuvad samuti, et sotsialism on hea
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Huvitav, et need samad inimesed kes köige häälekamalt ebaöiglusest räägivad karjuvad samuti, et sotsialism on hea
          Kui inimesed võtavad vastutuse teiste, mitte enda eest, siis tulemuseks ongi segasummasuvila.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Huvitav, et need samad inimesed kes köige häälekamalt ebaöiglusest räägivad karjuvad samuti, et sotsialism on hea
            vaata vähem amuurica juutjuubi.

            sügavalt kahtlen, et eestlased sotsialismi taga nutavad. vahet ei ole kui piinatud on nende hinged.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kui inimene tunneb ennast hästi, siis ongi kõik hästi.

              Kergema tuleviku loob see, kui inimene oskab erinevates olukordaes ebaõiglusega toime tulla (kohaneda). Ja ma pakuks, et samal põhjusel, mis Kaala tõi (liiga hea elu), on jõutud arvamusele, et ebaõiglus on halb.
              Ma ei ülista ebaõiglust, vaid (nagu korduvalt varemgi kirjutanud) ütlen, et inimesed on võtnud nõuks eirata, et see on ja jääb (hoiab meid elus ja arendab).
              Ma olen sinuga nõus. Ja ma ei ole naiivne ja öelda, et ebaõiglus saaks ära kaduda või mitte eksisteerida. Ja ma olen nõus, et seda ei saa lootes eirata. Vastupidi, see võib isegi aidata progressile kaasa. Samas olen ma vokaalselt selle vastu, kui see eksisteerib lihtsalt selle pärast, et keegi on harjunud. A la, et naine peab haige lapsega koju jääma, sest meeste töö on tähtsam ja sellest tulenevalt ei peagi naised kõrgemat palka ja kohti saama. Ja üldse naised ongi kodus õnnelikumad. Mina näiteks saan kodunt tööd teha ja mu abikaasa ei saa. Ja ma olen hea meelega lapsega kodus ja teen ikkagi asjad sama hästi ära. Ja mul pole ka midagi selle vastu, kui järgmise lapsega jään mina koju. Sest tema erialal eelistaks mehi just eelmainitud põhjustel. Ja kui see annab talle eelise, kui ta ei pea kodus olema ja mina saan olla ja minu elu ei mõjuta, siis miks ma ei peaks panustama selle ebaõigluse vastu?

              Ja Kaala, aga äkki on ta 40 õnnetus abielus mingi matšoga ja kodune ema ja ta tunneb, et ta on elu valesti elanud. Nagu ei saa mina öelda talle, et mis on õiged valikud, ei saa sina talle öelda, et peldikus taha saada on õnne valem. Minu eesmärk on luua talle võimalused valida seda mida tahab ja pettuda otsustes nagu iga teine inimene, mitte saada ei, sest ta on naine.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Minu eesmärk on luua talle võimalused valida seda mida tahab ja pettuda otsustes nagu iga teine inimene, mitte saada ei, sest ta on naine.
                kas tänapäeval üldse on mingeid selliseid asju või kohti kus kellelegi öeldakse ei sest ta on naine? Noh ma ei mõtle mingeid subjektiivseid asju a'la et jäin tööl palgatõusust ilma seetõttu et naine olen mitte seepärast et kehva tööd tegin vms

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  kas tänapäeval üldse on mingeid selliseid asju või kohti kus kellelegi öeldakse ei sest ta on naine? Noh ma ei mõtle mingeid subjektiivseid asju a'la et jäin tööl palgatõusust ilma seetõttu et naine olen mitte seepärast et kehva tööd tegin vms
                  Jah. Aga suur samm on tehtud edasi küll just täna feministidele, kes selle üle lärmi teevad.
                  Jah, mul on ka mingi osa nende arvamuste ja tegudega probleeme ja kõige ma ei nõustu, aga väikeste sammude tegemiseks on päris palju piike murtud.
                  Eks igasugune äärmuslus on ebameeldiv. Aga sama palju, kui on inimesi, kes ei vaata sugu, on ka inimesi, kes arvavad, et naine saab olla õnnelik ainult kodus pliidi ees. Ma olen olnud au osaleda mitme erineva kõrgharidust pakkuva kooli loengutes ja ainult Tallinna tehnika nime kandvate koolide seas olen kuulnud õppejõude ütlemas, et ta on nõus panema naisele viie kohe välja, kui nad lubavad, et ei tööta ühtegi päeva sellel erialal. Jah, sellest on jupp aega möödas, aga ma ühe kohta tean kindlalt, et ta on endiselt selle suhtumisega ja annab loenguid. Ta lihtsalt ei julge enam seda välja öelda.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                    Ja Kaala, aga äkki on ta 40 õnnetus abielus mingi matšoga ja kodune ema ja ta tunneb, et ta on elu valesti elanud. Nagu ei saa mina öelda talle, et mis on õiged valikud, ei saa sina talle öelda, et peldikus taha saada on õnne valem. Minu eesmärk on luua talle võimalused valida seda mida tahab ja pettuda otsustes nagu iga teine inimene, mitte saada ei, sest ta on naine.
                    Pm ongi ju ainult sitad valikud.
                    Et, igatepidi vaadates on asi halb. Siis tulebki elada nii palju kui võimalik ja loota, et 40 neselt on vikatiga härra ukse taga.
                    Teen tapeeti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Jah. Aga suur samm on tehtud edasi küll just täna feministidele, kes selle üle lärmi teevad.
                      Jah, mul on ka mingi osa nende arvamuste ja tegudega probleeme ja kõige ma ei nõustu, aga väikeste sammude tegemiseks on päris palju piike murtud.
                      Okei võibolla mingi vanem põlvkond välja jätta, siis ma siiani pole kohanud kedagi kes arvaks veel tänapäeval et naise koht on köögis. See, et suur samm juba tehtud ongi minu arvates ka point miks seda vinti nii tugevalt viimasel ajal üle keeratakse. Laias plaanis asjad liiguvad selle paljutahetud võrdsuse poole, wõukimine on moes, kuid samas ollakse veel siiani harjunud asjade üle jaurama ja seetõttu käibki seal FB kommuunis süvaarutelu kuidas mingi postimehe uudise pilt on näide süstemaatiliselt patriaarhist vms. Ehk siis see tegelik point kipub juba selle lolluse alla varju jääma.

                      Ühelgi noorel inimesel ei soovita tegelt mingeid FB gruppides vms käia elu asju uurimas, kuna üldjuhul seal väga moonutatud pilt päriselust. Noh umbes et keegi ei käi nendes kohtades kõvatamas kui hea või okei mingi asi on, vaid üldjuhul ainult halamas ja nii kerge tekkima mulje, et asjad ongi halvasti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                        Pm ongi ju ainult sitad valikud.
                        Et, igatepidi vaadates on asi halb. Siis tulebki elada nii palju kui võimalik ja loota, et 40 neselt on vikatiga härra ukse taga.
                        Miks? Äkki ei ole universaalset õnne valemit ja on inimesi, kes ei taha lapsi ja kes tahavad kodused olla. Ja kõik versioonid seal vahel? Et kas me ei liigu elanikkonnana sellest maailmast, kus õnn ei olnud valik ja abielu oli pragmaatiline otsus maailma, kus õnne defineeritakse oma valiku järgi ja abielu õnne tagab armastus. Ja ma ei keskendu sellele, kas see on õige ja hea vaid sellele, et see on toimumas. Ja selle üks kõrval produkt võibki olla, nagu siin juba mainiti, see et inimesed ei lepi hetke olukordadega. See tähendab ka seda, et me keelame šampooni reklaamid, sest kiilakad solvuvad (twitterist varastatud nali) või see, et inimesed otsustavad rohkem muuta ka enda ümber asju paremaks. Mis vist mingil määral on sama võimatu soovunelm.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                          Okei võibolla mingi vanem põlvkond välja jätta, siis ma siiani pole kohanud kedagi kes arvaks veel tänapäeval et naise koht on köögis. See, et suur samm juba tehtud ongi minu arvates ka point miks seda vinti nii tugevalt viimasel ajal üle keeratakse. Laias plaanis asjad liiguvad selle paljutahetud võrdsuse poole, wõukimine on moes, kuid samas ollakse veel siiani harjunud asjade üle jaurama ja seetõttu käibki seal FB kommuunis süvaarutelu kuidas mingi postimehe uudise pilt on näide süstemaatiliselt patriaarhist vms. Ehk siis see tegelik point kipub juba selle lolluse alla varju jääma.

                          Ühelgi noorel inimesel ei soovita tegelt mingeid FB gruppides vms käia elu asju uurimas, kuna üldjuhul seal väga moonutatud pilt päriselust. Noh umbes et keegi ei käi nendes kohtades kõvatamas kui hea või okei mingi asi on, vaid üldjuhul ainult halamas ja nii kerge tekkima mulje, et asjad ongi halvasti
                          Ma olen sinuga nõus, kuni selle määrani, et on ka nooremaid. Aga äkki ka sinu arvamus, et see nii ei ole tekib sellest sinu silmadele avanevast keskkonnast, kus sa elad ja lävid?
                          Aga jah, kohati see woukism ja cäncel kultuur lähevad ebanormaalseks ja siis tuleb naiskonnale rannakäsipallis trahv, sest ei mängi trussikutes. Nagu mida reeglit juba alguses :S
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Aga jah, kohati see woukism ja cäncel kultuur lähevad ebanormaalseks ja siis tuleb naiskonnale rannakäsipallis trahv, sest ei mängi trussikutes. Nagu mida reeglit juba alguses :S
                            Kaala sul oli õigus, soyboy/simp detected. Futboliidipaulil on putsmüts korralikult peas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              vaata vähem amuurica juutjuubi.

                              sügavalt kahtlen, et eestlased sotsialismi taga nutavad. vahet ei ole kui piinatud on nende hinged.
                              Seda jah. Inglastele (ja sakslastele) küll meeldib: https://yougov.co.uk/topics/politics...9ZVLpBDfUWbkSU

                              Eestis ei paista küsitlusi olevat, mingisugune 20 aasta tagune on ja seal toetus 7% . Kui praegu noorte hulgas selline küsitlus teha sotsialismi kohta, siis oleks toetus kindlasti suurem
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ja Kaala, aga äkki on ta 40 õnnetus abielus mingi matšoga ja kodune ema ja ta tunneb, et ta on elu valesti elanud
                                Ja ta tunneb et...... oh vaeseke.

                                Aga tahakski ju äkki mehe autoriteeti, naise privileegi ja lapse vastutust, sest noh tunne on selline.

                                Köik suured otsused peakski sellise tunnetamise järgi tegema. Siis oleks köik hästi.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X