320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Need süsti vastased teooriad lähevad aine hullemaks. Nagu kas ma lihtsalt lugesin see nv nendest rohkem või on keegi veel seda tõusu märganud?
    Kes otsib, see leiab.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No kui nad veel paari kuu eest ei vältinud, siis on ilmselt miskine muudatus toimunud.
      Mhmh, mingi väline survestamine Luka poolt.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        T Libe konstrueeritud playbook saab ilmselt maru populaarseks. No kuidas sa 2021. aastal jätad laste isa või ema maha, kellel on selline ränk diagnoos? Nii südametu siis oledki, inimene ju kannatab...

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          T Libe konstrueeritud playbook saab ilmselt maru populaarseks. No kuidas sa 2021. aastal jätad laste isa või ema maha, kellel on selline ränk diagnoos? Nii südametu siis oledki, inimene ju kannatab...
          marunaljakas, sest tal endal veel saade kus üle eesti käib elu hammasrataste vahele jäänute üle naermas ja nalja tegemas selleasemel, et neid aidata.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Taavi Libe on ka aktiivne soccerneti foorumi kasutaja

            Kommentaar


              Kas Taavi läheb rehabi ka?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Kas Taavi läheb rehabi ka?
                Koju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  T Libe konstrueeritud playbook saab ilmselt maru populaarseks. No kuidas sa 2021. aastal jätad laste isa või ema maha, kellel on selline ränk diagnoos? Nii südametu siis oledki, inimene ju kannatab...
                  mulle meeldib, et esimesed, kes teda Facebookis lohutama jooksid, on mingid EKRE tüübid. ilmselt rileidivad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Taavi Libe on ka aktiivne soccerneti foorumi kasutaja
                    Kõlab nagu kaala, aint, et ei ole tema. Äkki on smörr, st Piir?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kõlab nagu kaala, aint, et ei ole tema. Äkki on smörr, st Piir?
                      Peab olema Kaala. Äkki on tal eraldi telenimi ka.

                      Kommentaar


                        hull asi, nimekaim käis ka külmikunurgas pff

                        Kommentaar


                          Sõna "Liberast" sai nüüd küll palju huvitavama värvingu juurde. No näiteks, et kui naine saab teada, et tema mees aeleb teise naistega ringi ja siis kurdab oma sõbrannale: "Selgub et abiellusin mingi kuradi liberastiga."

                          Kommentaar


                            https://kroonika.delfi.ee/artikkel/9...-olla-haavatav

                            Robert on samuti manifesteerimisusku ja ka temal on sahtlis nimekiri mõttelise pealkirjaga „milline peaks olema minu tulevane abikaasa“. Robert sõnab, et ta tegi suhteliselt spetsiifilise nimekirja. „Näiteks välimusest rääkides soovisin, et tema juuksed oleksid õhukese juuksekarvaga,“ mainib ta. „Mul ongi väga õhuke karv!“ suskab Kadi kohe vahele.
                            Ma kommenteerida ei julge igaksjuhuks.

                            Kommentaar


                              Iga kord, kui ma Priit Sibula pilti näen, siis hakkab mu peas multikas jooksma.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                                mulle meeldib, et esimesed, kes teda Facebookis lohutama jooksid, on mingid EKRE tüübid. ilmselt rileidivad.

                                Elu24 avaldas loo sellest, kuidas äsja abiellunud saatejuht Taavi Libe kutsub võõraid naisi endaga voodirõõme jagama. Libe tunnistas, et tal on seksisõltuvus. Samuti tegi ta ennetavalt samal teemal sissekande sotsiaalmeediasse, kus paljud kuulsused talle nüüd toetust avaldavad.

                                seevastu järgmised lohutajad olid juba kodumaised staarid

                                Kui Argo Aderi puhul tundis feministeerium kaasa abikaasale,
                                siis Libe on juba nii heas kirjas, et tuntakse kaasa talle endale
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X