320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Well that escalated quickly https://twitter.com/AntifaEesti
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Nägin Viru Keskuses Priit Kutserit, kes käis mingi daamiga käest kinni. Maailm pole enam endine.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Nägin Viru Keskuses Priit Kutserit, kes käis mingi daamiga käest kinni. Maailm pole enam endine.
        ...sest Kutser muidu ka kõvem saunataja?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          ...sest Kutser muidu ka kõvem saunataja?
          Ta kutsus mind kunagi sauna. Et seal polevat kapo lutikaid. Ma ei jäänud uskuma ja loobusin.

          Kommentaar


            Pärast Eesti autistlike naiste ühingu postitust, milles sõnati, et vaktsiinid ei põhjusta autismi, aktiveerus ka ravimite ja vaktsiinide kõrvaltoimete Facebooki grupp, kus võttis teiste hulgas sõna EKRE poliitik Kadri Vilba. "Nad ei tunnista autismi haigusena seetõttu, et ei soovi kaotada oma erilisust," kirjutas grupis Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni nõunik.


            EKRE on tegemas meditsiinirevolutsiooni. Autismiravim on tulekul!

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Well that escalated quickly https://twitter.com/AntifaEesti
              See on mingi sinise äratuse trollikonto?
              Nii jaburaid inimesi pole ometi päriselt olemas

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                See on mingi sinise äratuse trollikonto?
                Puhtjuhuslikult paistab sul õigus olevat.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Twitteris ringi vaadates tundub pigem mingi Kremli loome olevat. Eeldaks et antifad peaks parastama ka Vene Föderatsiooni riigikorda, mitte neid pöial üleval retweetima.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Ma panustaks ka idaekspressile.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      tugev enamus teles näidatavaid reklaame on ikka totaalne pask.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        tugev enamus teles näidatavaid reklaame on ikka totaalne pask.
                        Kõige suurem wtf on aga Alkoscani raadio reklaam. Seal naine helistab mehele ja ütleb, et politsei võttis load ära ja edasi sõita ei saa. Umbes kaitse oma lubasid ja osta alkomeeter. No tere tali. Mingit sotsiaalset tunnetust pole?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Need kõrgemad lauad panevad seelikukandjate kasvatuse proo-vile.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kuidagi on nii läinud, et mul oli alles jäänud üks komplekt võtmeid. Viibisin eelmise kuu lõpus piibukas, jõin õlut ja kirjutasin mingit asja. Kell saab kaks, baar pannakse kinni. Kooserdan koju. Muidu üsna okeis seisus, selline keskmine õllekas sees. Jõuan koju ja avastan korraga, et võtmeid pole. Baaris ei võta ka keegi telefoni. Vaatan ruttu, et kas keegi on veel üleval, kelle juurde saaks öömajale minna. Ei ole keegi üleval.

                            Egas midagi. Tean, et ülakorrusele ehk pööningu juurde on hoiustatud tekke ja värke, sean sinna aseme ja keeran magama. Terve öö olen sellises poolunes, kus peas käivad arvutused, et kuidas homme peaks lukueksperdi kutsuma. Uue luku hankima ja kogu kuradi jama. Lisaks oli veel vaja jalkat ka teha ja kõik on jama. Ärkan hommikul, enamvähem leban mingi pool tundi ja kõik need mõtted on endiselt peas. Ajan end lõpuks üles ja valmistun ära minema.

                            Pistan veel korra käe kotisahtlisse. Esimene asi, mis kätte satub - võtmekimp. Maailma parimaid tundeid.

                            Täna tegin kaks varukomplekti. Läks viis minutit ja 25 eurot...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Täna tegin kaks varukomplekti. Läks viis minutit ja 25 eurot...
                              Hoiad neid ka kotis koos põhivõtmetega? Tuttavatele pole pointi anda, keegi üleval nii ehk naa pole.

                              Aga tegelt, hangi nutilukk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas risto Vaata postitust
                                Hoiad neid ka kotis koos põhivõtmetega? Tuttavatele pole pointi anda, keegi üleval nii ehk naa pole.

                                Aga tegelt, hangi nutilukk.
                                Tööle viin ühe komplekti. Teise monteerin arvutikoti sisemise pandla külge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X