320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Iga kord kui mõnes küsitluses EKRE toetus kasvab, täitub Twitter ühe ja sama kontingendi arvamustega, kuidas see on maailma kõige jubedam uudis ja aeg on Eestist ära kolida. Huvitav, kuhu nad kolima hakkavad? Kas keegi on neile panikööridele öelnud, et Rootsi, Soome ja Taani EKRE-d on mingitel kuudel lausa küsitlustes juhtinud?

    Sama jabur kui Varro&co jutt Ungarisse kolimisest selle aasta alguses.
    See jätkub peale tulemuste selgumist. Alati! Igal pool.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Kaseke igal pool otsas.

      MIS RIIGIS ME ELAME???
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Joobes djüüd sõitis neljapäeval Bolti rendikaga inimese surnuks. Eile sõitis joobes djüüd Bolti rendikaga kiirabiautole otsa. Plastic, kuidas suhtud kajastusse?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Joobes djüüd sõitis neljapäeval Bolti rendikaga inimese surnuks. Eile sõitis joobes djüüd Bolti rendikaga kiirabiautole otsa. Plastic, kuidas suhtud kajastusse?
          Sorry, et kohe ei vastanud, mul läks eile pikemalt. Hea õhtu oli, õlled, stripikad, mõllud!

          Eniveis, kuidas suhtun kajastusse? Ilmselgelt peaks Villigil käed raudu panema ja sellele autojuhile võiks mingi miljon eurot veel maksta, et nii üldse võimaldati teha tal. Ma ei tea, vb vahepeal oli esiuudis ka, aga ilmselt sul ja sõpradel piisavalt klikke ei tulnud, et same old same old ja nüüd mingi 29. leveli uudis see surm? Paar kuud tagasi väike plekimõlkimine oli much wow, 29 000 klikki, ülemus andis boonust, sest ülemuse ülemus sai paar g endale osta!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Sorry, et kohe ei vastanud, mul läks eile pikemalt. Hea õhtu oli, õlled, stripikad, mõllud!

            Eniveis, kuidas suhtun kajastusse? Ilmselgelt peaks Villigil käed raudu panema ja sellele autojuhile võiks mingi miljon eurot veel maksta, et nii üldse võimaldati teha tal. Ma ei tea, vb vahepeal oli esiuudis ka, aga ilmselt sul ja sõpradel piisavalt klikke ei tulnud, et same old same old ja nüüd mingi 29. leveli uudis see surm? Paar kuud tagasi väike plekimõlkimine oli much wow, 29 000 klikki, ülemus andis boonust, sest ülemuse ülemus sai paar g endale osta!
            Sa oled kaine peaga oluliselt intelligentsem.
            Teen tapeeti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc. Vaata postitust
              Sa oled kaine peaga oluliselt intelligentsem.
              mida muud muidu võiks mõnu suhteliselt nõmedale needlele vastata ka? anna ideid.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mida muud muidu võiks mõnu suhteliselt nõmedale needlele vastata ka? anna ideid.
                  Kas alkoluku võimalust on proovitud?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kas alkoluku võimalust on proovitud?
                    Mõnu postitab neid asju ju kaine peaga.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas alkoluku võimalust on proovitud?
                      Ma suht seda mõtet, et asju tuleb vaadata omas ajas. Kui BOLT rentija esimene ja teine plekimõlkimine oli toona esiuudise vääriline mingi 12h jutti ja kui BOLT rentija põhjustatud hukkunu on kuskil võrdväärsel tasemel tavalise daily coverage trendiga, siis ma arvan, et mu esialgse teemapüstituse kontekst sai sellega endale rohkem tõestust ja selline "inimene suri, plastic, mis arvad meediakajastustest siin rää" nõel on suhteliselt nõme. Noh, hukkunud inimese taustsüsteemi arvestades.

                      Või saavad kõik plekimõlkimised ühiskonnas suhtarvuna samasugust kajastust nagu BOLT oma toona sai?

                      Võrrelduna kõikide liiklussurmadega ning BOLT juhi põhjustatud surmaga antud hetkel. Vastama ei pea tegelt.

                      Kommentaar


                        Küsimuse torge oli pigem juulikuise arvamuse puhul, et Bolti ei peaks mainima. Toona oli mu point mu mälu järgi, et kajastuse teema oligi selles, et miks sai ja kas saaks vältida purjus djüüdi rooli astumast.

                        Kommentaar


                          Aga pigem mõeldud sellise poolsõbraliku nokkimisega. Plastic tõmbas hoo kohe üles ja üllatavalt siiani aktiivne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Küsimuse torge oli pigem juulikuise arvamuse puhul, et Bolti ei peaks mainima. Toona oli mu point mu mälu järgi, et kajastuse teema oligi selles, et miks sai ja kas saaks vältida purjus djüüdi rooli astumast.
                            Torge oli arusaadav. Jah, jätkuvalt ma arvamusel, et Bolti ei oleks toona pidanud mainima. Või tegi "OP" mingi kaalutletud otsuse, olles analüüsinud Harjumaa õnnetusjuhtumite sagedust, saades seal statistiliselt olulise näitaja tulemine selgeks asjaolu, et just BOLT rendiautodega on probleem võrrelduna kõikide teiste rendiautode ning teiste liikluses osalevate autodega?

                            Minu "hüpotees" tol hetkel oli, et pigem sellist toredat süvaanalüüsi ei toimunud, pigem oli tegemist äsja turule tulnud teenusepakkuja , üldsusele tuntud klikke toova olukorra realiseerimise ja "laineharjal" sõitmisega. Aga võin ka eksida vabalt.

                            Seepärast kirjutangi neid lihtsaid tekste ja isiklikke arvamusi siin väikses foorumis. Loodan, et sellised emotsionaalsed ja intrigeerivad aspektid tõepoolest jäävad ausatel ajakirjanikel kaalutlusõigust realiseerides "don't post it" poolele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Aga pigem mõeldud sellise poolsõbraliku nokkimisega. Plastic tõmbas hoo kohe üles ja üllatavalt siiani aktiivne.
                              Eino kas just üleliia aktiivne, panin õlle kõrvale vastu, teema maas. Nüüd toodi uuesti esile.

                              Ja ära muretse, ma tegelikult saan nendest loogikatest, mis teistel on, sisimas aru ka. Lihtsalt noh, internet siiski.

                              Kommentaar


                                Arutage muidugi, kuniks veel vöimalik

                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X