320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Jagaksid linki ka, sest ma ei leia kuskilt midagi.


    Teema on selles, et ta tweetide alla postitavad noored Korean Popi gife Ja see algatus on aina laienemas hetkel.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Lisame siia kellegi näosaatelise Madis Arro ka

      Levi, Born, Arro ja Aaslaid. Huvitav muidugi, et inimesed tegid sisekaemust ja jõudsid täpselt ühel ajal järeldusele, et midagi oli valesti ja kiiresti oleks vaja sellest maailmale teada anda.
      viinalass vabandab end sellega, et ei teadnud sellest teemast midagi? ise on muurikamaal sündinud ju.

      Kommentaar


        No isegi suurimad facts and logic vennad siin foorumis ühtäkki ei tea midagi. Mis sa siis lihtsast lauljast tahad.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Paljud teist tegelikult instas selle #BlackoutTuesday kampaaniaga kaasa läksid? Mina tunnistan, et läksin.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Kpop vs Jaak Madison
            Kui vana te olete, et selline asi hirmus vaimukas tundub?

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Kui vana te olete, et selline asi hirmus vaimukas tundub?
              29 ja tähemärgid.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Paljud teist tegelikult instas selle #BlackoutTuesday kampaaniaga kaasa läksid? Mina tunnistan, et läksin.
                Ei läinud ja ei saa absoluutselt aru sellest massipostitamisest. Mida see aitab? Ole inimene ja käitu inimesena. See loeb mitte mingi insta postitus.
                Teine asi on üldse mis USAs toimub. Rüüstamine ja varastamine meeleavalduste tähe all. See võtab minu jaoks sellelt asjal väga palju mõtet ära.
                Politseinikud saavad loodetavasti teenitud karistuse pikaks ajaks kinni.
                Aga kuidas ma peaks nendele vendadele praegu kaasa tundma, kes nii muu seas ka mustanahalise politseiniku maha lasid, lisaks rüüstavad ja varastavad?
                Kõik inimesed peaks olema nn võrdsed olenemata rassist.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Slacktivism on mõttetu, jep. Aga kaasa tundmisega? Inimelud vs asjad, marginaliseeritud grupp, keda kiusatakse, karistatakse, tapetakse ebaproportsionaalselt vs grupp, kellel on võim, relvad, vahendid, karistamatus. Usun, et ei ole tegelikult keeruline. Ps, vabandust, kui see kuidagi ülevalt alla rääkimisena kõlas, for sure polnud nii mõeldud.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Tapetakse seal siniste poolt summa sumaarumis igat värvi nahaga suht võrdselt. Ei?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Slacktivism on mõttetu, jep. Aga kaasa tundmisega? Inimelud vs asjad, marginaliseeritud grupp, keda kiusatakse, karistatakse, tapetakse ebaproportsionaalselt vs grupp, kellel on võim, relvad, vahendid, karistamatus. Usun, et ei ole tegelikult keeruline. Ps, vabandust, kui see kuidagi ülevalt alla rääkimisena kõlas, for sure polnud nii mõeldud.
                        Ma väljendasin end ise ka võibolla liiga mitmeti mõistetavalt.
                        Lihtsalt mu point on see, et see mis juhtus ei anna alust selliseks jamaks, mis seal hetkel toimub.
                        Kui vaja ja tahtmist on, siis saab end ka viisakamalt kuuldavaks teha. Lihtsalt see praegune jama ei jäta head muljet ja nende rahutuste käigus samamoodi on nii mõnigi hukkunu juba.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Ma väljendasin end ise ka võibolla liiga mitmeti mõistetavalt.
                          Lihtsalt mu point on see, et see mis juhtus ei anna alust selliseks jamaks, mis seal hetkel toimub.
                          Kui vaja ja tahtmist on, siis saab end ka viisakamalt kuuldavaks teha. Lihtsalt see praegune jama ei jäta head muljet ja nende rahutuste käigus samamoodi on nii mõnigi hukkunu juba.
                          Julgen pakkuda, et 99% nendest kes police brutality ja police accountability vastu protestima läksid, ei ole need kes seal laamendavad. Kriminaale ja anarhiste kes sellist olukorda ära kasutavad (eriti veel situatsioonis kus rahakraanid on viimase 3 kuu jooksul kinni keeratud) on tahes-tahtmata piisavalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Tapetakse seal siniste poolt summa sumaarumis igat värvi nahaga suht võrdselt. Ei?
                            Ei. Valgeid kõige rohkem, protsentuaalselt aga mustanahalisi ja latiinosid. Võimalik, et see stat kehtib üksnes mahalastute osas. Ja sootuks mainimata eluga pääsenud õnnelikud. Karistused ja nende määr samuti ebaproportsionaalsed.

                            Absoluutnumbrite kasutajad on sihilikud nihverdajad.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Mustanahalised sooritavad suhtarvult ka rohkem kuritegusid. Seega see, et neid rohkem politsei poolt maha lastakse ei tundu väga kummaline. Mingitel politseinikel lihtsalt närvid läbi.

                              Ma arvan, et tegelikult suhteliselt suur osa toetab neid rüüstamisi. Teine küsimus on, kas nad enda kodukohtade ja vähemustele kuuluvate äride rüüstamist pooldavad.

                              Kommentaar


                                Ka nende rahumeelsete protestijate hulgas on ACAB väga levinud plakat, mis iseenesest juba on irooniline, et nad on ise esimesed halama mustanahaliste kohta tehtavate üldistuste pärast. Samuti vandaalitsesid need rahumeelsed idioodid Kosciuszko monumendi kallal DC's. Ullikesed isegi ei tea, et Kosciuszko oli väga põhimõtteline mustanahaliste õiguste eest seisja ajal kui isegi presidendid veel orje omasid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X