320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    No on fucking vaja keset autoteed sõita kui sul kõrval pikk ja ilus rattatee. AAAAARghh
    Kergliiklustee?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Käisin Jordaanias ja mul oli seal kolmeks päevaks kaks erinevat autojuhti. Liiklus oli muidugi meie jaoks midagi sellist, et saaksime liiklusteemast teha kommuuni põhiteema. Autod liikusid suvakiirusel, lasti möödaminnes signaali, aga pigem endast märguandmiseks jne. Ma küsisin, et kuidas nad nii suudavad, nemad ütlesid, et nad suhtlevad ja austavad üksteist. Et äkki võiks suvasõimamise asemel mingite kohtade peal mõelda, et liikumine peaks olema omamoodi suhtlemissüsteem, kus jälgitakse omavahelist käitumist ja vastavalt sellele käituda ja mitte alati sõrmega seaduses järge ajada, kas siis tuleks mingi kaos?

      Kommentaar


        Aga siis peab ju teistest hoolima. Meid pole ju nii palju, et sellist luksust endale lubada.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kas seal sõidetakse väikeste, äramõlgitud autodega? Samas kui igal eestlasel on uhke maastur?
          Ei, seal on autod väga vinged. Kõige tavalisem auto tundus olevat Ford Fusion.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Käisin Jordaanias ja mul oli seal kolmeks päevaks kaks erinevat autojuhti. Liiklus oli muidugi meie jaoks midagi sellist, et saaksime liiklusteemast teha kommuuni põhiteema. Autod liikusid suvakiirusel, lasti möödaminnes signaali, aga pigem endast märguandmiseks jne. Ma küsisin, et kuidas nad nii suudavad, nemad ütlesid, et nad suhtlevad ja austavad üksteist. Et äkki võiks suvasõimamise asemel mingite kohtade peal mõelda, et liikumine peaks olema omamoodi suhtlemissüsteem, kus jälgitakse omavahelist käitumist ja vastavalt sellele käituda ja mitte alati sõrmega seaduses järge ajada, kas siis tuleks mingi kaos?
            Umbes sellisest mõttest oli ka minu esialgne postitus ajendatud. Käisin täna uisutiiru tegemas. Ma ei ole neil jube pro, aga vahelduseks on trenni mõttes hea liuelda. Lisades siia otsa, et uiskudel pidurdamine pole päris sama usaldusväärne kui sadulapoistel kangist piduritrossi tirimine ja iga teespetside tekitatud äärekivi risti üle raja on rullikatel paras tüütus, pean ma liikluses end pigem ratturitest nõrgemaks osapooleks.

            Säravaim näide oli üks mõnekümnemeetrine lõik, kus toimusid ehitustööd ja kergliiklusteest oli alles jäetud umbes 50cm lai riba. Nägin eemalt, et vastu tuleb teine uisutaja, temast piisavalt hiljem rattur. Võtsin rahulikult hoo maha, et uisutaja läbi lasta, ja lootsin, et ehk rattur ka taipab veidi jalga puhata, et minagi läbi jõuaks. Tutkit. Kui olin kuskil poole peal, pedaalis ta end sinna samale pisikesele asfaldiribale ja paistis arvavat, et oleks jube okei, kui ma end tema teelt eest koristaks. Rääkimata neist lugematutest tüüpidest, kes kogu tee laiuses rahulikult mingit grupisõitu harrastavad. Viisakus ja teistega arvestamine oleks jube tore.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Käisin Jordaanias ja mul oli seal kolmeks päevaks kaks erinevat autojuhti. Liiklus oli muidugi meie jaoks midagi sellist, et saaksime liiklusteemast teha kommuuni põhiteema. Autod liikusid suvakiirusel, lasti möödaminnes signaali, aga pigem endast märguandmiseks jne. Ma küsisin, et kuidas nad nii suudavad, nemad ütlesid, et nad suhtlevad ja austavad üksteist. Et äkki võiks suvasõimamise asemel mingite kohtade peal mõelda, et liikumine peaks olema omamoodi suhtlemissüsteem, kus jälgitakse omavahelist käitumist ja vastavalt sellele käituda ja mitte alati sõrmega seaduses järge ajada, kas siis tuleks mingi kaos?
              btw, sa liiklussurmade statistikat selles regioonis oled vaadanud?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Umbes sellisest mõttest oli ka minu esialgne postitus ajendatud. Käisin täna uisutiiru tegemas. Ma ei ole neil jube pro, aga vahelduseks on trenni mõttes hea liuelda. Lisades siia otsa, et uiskudel pidurdamine pole päris sama usaldusväärne kui sadulapoistel kangist piduritrossi tirimine ja iga teespetside tekitatud äärekivi risti üle raja on rullikatel paras tüütus, pean ma liikluses end pigem ratturitest nõrgemaks osapooleks.

                Säravaim näide oli üks mõnekümnemeetrine lõik, kus toimusid ehitustööd ja kergliiklusteest oli alles jäetud umbes 50cm lai riba. Nägin eemalt, et vastu tuleb teine uisutaja, temast piisavalt hiljem rattur. Võtsin rahulikult hoo maha, et uisutaja läbi lasta, ja lootsin, et ehk rattur ka taipab veidi jalga puhata, et minagi läbi jõuaks. Tutkit. Kui olin kuskil poole peal, pedaalis ta end sinna samale pisikesele asfaldiribale ja paistis arvavat, et oleks jube okei, kui ma end tema teelt eest koristaks. Rääkimata neist lugematutest tüüpidest, kes kogu tee laiuses rahulikult mingit grupisõitu harrastavad. Viisakus ja teistega arvestamine oleks jube tore.
                Kui kombain või traktori terve tee laiuselt muneb, kas siis tuled ka siia foorumisse nutma?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kui kombain või traktori terve tee laiuselt muneb, kas siis tuled ka siia foorumisse nutma?
                  Hmm, mulle tundub, et sa võiks selle analoogia otsimisega rohkem vaeva näha. Usun, et suudad paremini, sest:
                  a) Ma ei rääkinud munemisest, vaid vastutulijatest;
                  b) Kombainerid on valdavalt väga viisakad ja leiavad koha, kus mööda lasta nii vastutulijad kui sabas sõitjad;
                  c) Kombaini laius ei ole juhi valik ja ei korreleeru seetõttu tema egoga.

                  Võib-olla nuputad veidi ja proovid õhtul uuesti?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                    Ma olen vist veel väheseid inimesi, kes joob mustakohvi ainult suhkruga ja ei lisa piima juurde. Nagu mida või miks?
                    Seda minagi, et mida ja miks.
                    Kohv olgu must, kange ja kibe. Suhkur muudab selle lihtsalt rõvedaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Seda minagi, et mida ja miks.
                      Kohv olgu must, kange ja kibe. Suhkur muudab selle lihtsalt rõvedaks.
                      No hullud gurmaanid tulnud järsku siin välja. Joob kuidas tahab, pangu kasvõi soola.

                      Kommentaar


                        vtp pole kindlasti ise proovinud linnas rattaga sõita. ja ma mõtlen reaalsetest punkt aadest punkts tseedesse, mitte kuskil kakumäe või pirita rattateedel.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mäletan, et kui vanaema keetis pliidi peal kannukohvi, siis ta lisas küll näpuotsaga soola. Kuna ma tollal veel kohvi ei joonud, siis ma ei tea, mis mõju see avaldas.
                          Peaks mõrudust vähendama aga samas teisi maitseid esime tooma. Isiklikult pole proovinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Lõpeta ära palun... Selline asi peaks olema kriminaalkorras karistatav nagu reaalselt.
                            kookosõli või sulavõi kõlab veel kohutavamalt..

                            Kommentaar


                              Kui Roman Debelko liitumine Levadiaga katki jäi, tundus okei, kuna jätkas Ukrainas, kus tase kõrgem. Ja tema järgmine peatuspaik? Läti kõrgliiga.

                              Nüüd avastasin, et Infonetis viimasel hooajal (31 mängus 30 väravat?) korralikult paugutanud Manucho on siirdunud Läti hetke kuuenda meeskonna juurde. Aga kes Eestis enim ründajat otsis? Levadia.

                              ...
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Ühes suures ristsõnakirjastaja toimetuses oli eelmisel aastal tore tüli. Nimelt hakati vanakooli ristsõnakoostajatele selgeks tegema, et äkki enam ei paneks ristsõnasse homoseksuaal = pederast küsimusi. Vanad protestisid. Liberastid võitsid.
                                #ekrevõimule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X