320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    plastik kahvel oli, ei hakanud riskima väga.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Järjest rohkem olen märganud, et tänapäeval on teemaks teha oma kassile / koerale ka instagrami konto.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Järjest rohkem olen märganud, et tänapäeval on teemaks teha oma kassile / koerale ka instagrami konto.
        Edasiareng sellest, et tehti kõigepealt oma meestele
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Edasiareng sellest, et tehti kõigepealt oma meestele
          Kusjuures ka ma olen tähelepannud, et ka mehed on teinud neid kontosi.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ma ei olnud kunagi kuulnud sõnast Tibuemme! Definitsoon pidi järgmine olema :
            Tibuemme on halvamaiguline sõna teatava liigi emade nimetamiseks, kelle jaoks on tema laps kogu maailm ja kõik, mis tema laps teeb on õige ja hea, ta on pime ja õigustav oma lapse vigade suhtes. Nad on ikka väga tihti suhtumisega - minu titt ja siis tuleb ülejäänud maailm, kes igal sammul peab arvestama minu titega.

            Kommentaar


              nemad neid Linnupojasid siis üles kasvatavadki...

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ma ei olnud kunagi kuulnud sõnast Tibuemme! Definitsoon pidi järgmine olema :
                Tibuemme on halvamaiguline sõna teatava liigi emade nimetamiseks, kelle jaoks on tema laps kogu maailm ja kõik, mis tema laps teeb on õige ja hea, ta on pime ja õigustav oma lapse vigade suhtes. Nad on ikka väga tihti suhtumisega - minu titt ja siis tuleb ülejäänud maailm, kes igal sammul peab arvestama minu titega.
                Sama, mis kanaema ja ahviarmastus definitsioonilt. Mingi uus sõna vanale asjale pandud.

                Kommentaar


                  Kas on mingi uus mood tulnud tänaval, et räägitakse sõbraga ja samal ajal on uhked airpodid ning kuulatakse muusikat? Mis, kas sõber polegi enam nii huvitav kelle juttu kuulata? 😂😂

                  Kommentaar


                    Eestis on 41 eluagset vangi ja neist rohkem kui 30 on slaavi nimedega. Laias laastus sama on ulejaanud vangide protsent(see on küll üsna vana info). Kuigi slaavid moodustavad mingi 30 prossu elanikkonnast.

                    Kommentaar


                      Soome lasteaias ei tohi sugudel vahet teha ehk kasutada sönu poiss ja tüdruk, köik on lapsed. Rääkisin just ühe lasteaiakasvatajaga ja ütles, et selline on neil regulatsioon.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Nägin, kuidas üks inimene tanklas tõmbas tankimiseks kilekindad kätte.
                        Diislit tankides osad inimesed nii teevad. Ausalt öeldes ei pane pahaks ka, vahepeal on püstol ikka jõhkralt ära näkastatud ja see hais ei tule käte pealt maha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Nägin, kuidas üks inimene tanklas tõmbas tankimiseks kilekindad kätte.
                          Mina, kui tangin diislit/bensiini kanistrisse.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Nägin, kuidas üks inimene tanklas tõmbas tankimiseks kilekindad kätte.
                            Diisli tankimisel täitsa normaalne tegu, sest käte külge ei jää eriti meeldiv lõhn.
                            Mul on diisel ja selleks autos kindad olemas, seega nende kilekinnastega jebima ei pea.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Ma 11 aastat
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Tangin siiamaani valesti. Õnneks olen siiani saanud käed puhtaks pesta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X