320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma täpselt ei teagi nüüd.
    Kas asi on puhtalt praktilisuses(katku aeg) või enese austuse puudumises või..
    Igastahes. Nädala alguse oli vist mingi halb päev. Minul oli sitt tuju ja proual oli jumal teab mis.
    Vestlus oli mõnd aega varem õhus olnud teema kohta. Minu töö ja sellega kaasnev sitt palk .
    A la , et äkki nüüd ongi õige aeg midagi asjalikumat vaadata. (Naiste loogika). Ma vastu, et mulle see töö meeldib mis teen jne.
    Proua siis põrutab, et ma manduvat ära jne. Siis tulid muud teemad ja. Lühidalt kokku võttes ebameeldiv hetk.
    Mul lõi keema. Ja siis ütlesin midagi sellist. Kui mandun siis mandun, võin ennast igahetk ära tappa. Et, veidi pean veel kannatama, kuna mul on 2 alaelist last (ei ela koos minuga. Aga tunnen siiski vastutust). Aga kui nad on täisealiseks saanud ja ma tunnen , et aitab siis lõikan veenid läbi ja kirjutan ennem tühjaks jooksmist oma verega sinu nime seina peale.
    See vestlus lõppes ukse kinnilöömisega. St läks ära. Ok. Ma siis järgnevatel päevadel seedisin seda. leidsin, et vist ei olnud kõige viiskam minust. Aga noh. Sai siis see lugu otsa.
    Täna teeb messenger plinn plinn. Oled sa kaheksa paiku kodus? Ma tulen sinu juurde.
    Eee. Küsin siis vastu, et asjade järgi? Mingid riided on minu juures. Vastuseks, ah mis siis nüüd? Oleme ju ikka täiskasvanud inimesed. Ega siis ühe tüli pärast pea lõpetama. Smile lõppu.
    Ja mina vastan nagu tühmakas ok.
    Mis siis ikka
    Teen tapeeti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Viiruse peiteaeg on 14 päeva. päevapealt ei jää viiruselevi seisma kui kõik maski kannaks.

      2-14, peiteaja max on 14p,

      kevadel pandi elu 2 kuuks seisma ja nr-d läksidki alla,
      seejärel mõtlesid inimesed lõuna- ja lääne-euroopast, kus nakatumine laes, viirust juurde tuua ja balti mull enam ei püsinud
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        2-14, peiteaja max on 14p,

        kevadel pandi elu 2 kuuks seisma ja nr-d läksidki alla,
        seejärel mõtlesid inimesed lõuna- ja lääne-euroopast, kus makatumine laes, viirust juurde tuua ja balti mull enam ei püsinud
        Täpselt.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Oot, Fc., ära nüüd enekat küll planeeri. Siis teised võidavad ju...

          Kommentaar


            Algselt postitas Fc. Vaata postitust
            Minul oli sitt tuju ja proual oli jumal teab mis.
            Ma pole jumal, aga seda ma tean küll, mis proual oli...
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ma pole jumal, aga seda ma tean küll, mis proual oli...
              Pooltel on siis iga päev? Pole loogiline.

              Igatahes Fc. tegi öigesti, et jäi omale kindlaks, naise silmis sai kövasti respekti juurde ja elu läheb edasi. Masti pole küll mötet alla lasta mingi suva kaagutamise pärast, tuleb lihtsalt üle elada. Eks töesti on rohkem kuulnud, lugenud ja kogenud, et mees peaks rohkem teenima ja igatpidi vöimekam olema, sest tinderis viskas 100 matchi minutiga peale ja turuseis printsessi staatuses
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Tallinna linnaliini bussides on telefoni laadimise võimalus. :O

                Üritasin mingit uudist googeldada nende uute busside kohta aga leidsin sellise naljaka asja - Tele2 küsib raha esinduses telefoni laadimise eest.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Ma just osalesin internetiküsitluses, kus üheks küsimuseks oli parteiline eelistus :O
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Vastasid siis ikka C-korv?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      hmm, tänase päeva opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud, eriti Ossinovski oma? Kui tema oleks pukis, siis oleks spordiklubid kinni pantud? Või see oli nii peen huumor, et ma ei saanud aru.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud

                        see on tähelepanuväärne tõesti, sest demokraatia eest seisev õiguskantsler jt liberaalsete vaadetega inimesed
                        on pigem seni olnud restoranide sulgemise jm kõiksugu piirangute vastu
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Jumal tänatud, et Ossinovski ikka puldis pole, nagu kommentaarides selgus, ta päriselt arvabki, et spordiklubid tuleks kinni panna. Olles ise aktiivne spordiklubi külastaja, minu arust üks kõige turvalisem koht, kus käia. Kõik inimesed on tagantjärgi tuvastavad, ventilatsioon hea, inimesed päriselt ka puhastavad treeningvahendeid enne ja pärast kasutamist. Ehk, kui Ossinovski arvates peaks spordiklubid kinni panema, siis peaks kogu elu kinni panema...
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            hmm, tänase päeva opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud, eriti Ossinovski oma? Kui tema oleks pukis, siis oleks spordiklubid kinni pantud? Või see oli nii peen huumor, et ma ei saanud aru.
                            Jevgeni Ossinovski seletab ise ka seal all, et ta küsib immuunsuse kasvu üle COVID-19 vastu tehes sporti siseruumides. Et kust see järeldus. Spordi vastu ei ütle ta midagi, soovitaks väljas jne.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              hmm, tänase päeva opositsiooni liikmete fb postitused on veidi üle pingutatud, eriti Ossinovski oma? Kui tema oleks pukis, siis oleks spordiklubid kinni pantud? Või see oli nii peen huumor, et ma ei saanud aru.
                              Maris Lauri suutis kirjutada, et abordivastased (või mille iganes eest nad seisavad) saavad lisaks 30nd miljonit eurot.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar



                                Võiks ka vabalt minna Mis teid närvi ajab teema sisse. Clickbait või ajupeeretus krt sest aru saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X