320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sotsiaalmeedias laikide saamine eraldab ajus endorfiine või türateabmida. Tekib tunne, et inimesed mõtlevad nagu mina ja ma olen populaarne ja ma mõtlen, et inimesed mõtlevad minu moodi. Sisuliselt sama, mis siin foorumis laamendada.
    Päris sama ei ole. Anonüümsus versus oma nime alt laikide kogumine. Oma nime alt laikide kogumine on oma sotsiaalse staatuse upitamine, enesepresentatsioon ja "palun vaadake - mul on ka siin sellel midagi arvata" näitamine. Ego upitamine. Vt Ka Peeter Koppel, tema esindab kõigeme paremini selle nähtuse/olemuse essentsi.

    Anonüümses foorumis võib olla asi hoopis teise tahulisem ja tegelikult lihtsakoelisem - olgu see ventileerimine, ajaviitmine või positiivsemas võtmes arvamuste vahetamine olukorras, kus tegelikult oponendi päris-elu sotsiaalne staatus ei ole argumendiks iseeneses. Või siis arvamuste, mõttekäikude avaldamine olukorras, kus sa soovid neile mõtetele feedbacki ilma, et see sinu päris-eluga seostatakse. Kasvõi enesearenguks. Viimast avalik, oma nime alt toimuv debatt pärsib, sest suuremal või väiksemal määral on "laikide arv" tähtsam kui mõtte sisu (paraku).

    Jah, loomulikult ka foorumites tekivad oma "ingroupid", aga vaevalt kaala, linnupoja või mina või kasvõi sina siin postitavad seepärast, et virtuaalseid laike saada (ok, sina vb nata küll lol-roflcopter-haha )

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See on tegelikult kõikjal. Mingid kogukonnakommuunid FB-s on täpselt sellist onanismi täis. Või, noh, Sass Henno.
      No aga kes saab rohkem tussi, kas Sass või siinsed tögajad??

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        No aga kes saab rohkem tussi, kas Sass või siinsed tögajad??
        mul üks sõber, selline normaalne vend olnud koguaeg. ühel hetkel lihtsalt hakkas iga päev sporditegemisi ja keha storydes sheerima. küsisin ka, et hea sõber, mis toimub, kunagi olid nii normaalne. siis selgitas, et hea sõber, tänad muretsemast aga juhin tähelepanu, et aasta 2021 on, sa 10 aastat ei ole mängu näinud ja nüüd nii, et sealt tuleb tussi.

        ehk jah, kellel ei ole, see ei sixkpacki ei näita, peab mingi sjw juttu ajama. klientuur ilmselt erinev, aga tulemus sama?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Päris sama ei ole. Anonüümsus versus oma nime alt laikide kogumine. Oma nime alt laikide kogumine on oma sotsiaalse staatuse upitamine, enesepresentatsioon ja "palun vaadake - mul on ka siin sellel midagi arvata" näitamine. Ego upitamine. Vt Ka Peeter Koppel, tema esindab kõigeme paremini selle nähtuse/olemuse essentsi.

          Anonüümses foorumis võib olla asi hoopis teise tahulisem ja tegelikult lihtsakoelisem - olgu see ventileerimine, ajaviitmine või positiivsemas võtmes arvamuste vahetamine olukorras, kus tegelikult oponendi päris-elu sotsiaalne staatus ei ole argumendiks iseeneses. Või siis arvamuste, mõttekäikude avaldamine olukorras, kus sa soovid neile mõtetele feedbacki ilma, et see sinu päris-eluga seostatakse. Kasvõi enesearenguks. Viimast avalik, oma nime alt toimuv debatt pärsib, sest suuremal või väiksemal määral on "laikide arv" tähtsam kui mõtte sisu (paraku).

          Jah, loomulikult ka foorumites tekivad oma "ingroupid", aga vaevalt kaala, linnupoja või mina või kasvõi sina siin postitavad seepärast, et virtuaalseid laike saada (ok, sina vb nata küll lol-roflcopter-haha )
          Koppel on jumala tuus vend ju, üks väheseid ajudega inimesi meie väikeses riigis.

          Küss oli tegelikult hoopis selles, et miks mehed ja muud olendid 3nda laine feminismi ja muud woke paska levitavad ja miks see in on.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            mul üks sõber, selline normaalne vend olnud koguaeg. ühel hetkel lihtsalt hakkas iga päev sporditegemisi ja keha storydes sheerima. küsisin ka, et hea sõber, mis toimub, kunagi olid nii normaalne. siis selgitas, et hea sõber, tänad muretsemast aga juhin tähelepanu, et aasta 2021 on, sa 10 aastat ei ole mängu näinud ja nüüd nii, et sealt tuleb tussi.

            ehk jah, kellel ei ole, see ei sixkpacki ei näita, peab mingi sjw juttu ajama. klientuur ilmselt erinev, aga tulemus sama?
            Rannamaja Tanel v

            Cabronil ja so söbral öigus, profitit hakkab löikama see, kellel mingisugunegi staatus, ülejäänud körsikud vöitlevad järele jäänud luudade eest, kellel joppab kellel mitte. Insta muutis "mängu" globaalseks ja tinder tekitas naistes ebareaalsed ootused, seega keskmise härra jaoks suhteliselt kusine seis vörreldes sellega mis 10 a. tagasi (pre 2012), ajaloos pole ilmselt nii palju süütuid kutte teismetes ja 20ndates olnud kui praegu. sjw vendi küll keegi ei kepi
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Koppel on jumala tuus vend ju, üks väheseid ajudega inimesi meie väikeses riigis.

              Küss oli tegelikult hoopis selles, et miks mehed ja muud olendid 3nda laine feminismi ja muud woke paska levitavad ja miks see in on.
              Ei vaidlusta tema ajukapatsiteeti, vaid rääkisin rohkem tema maneerist ja sellest, kuivõrd tähtis sotsiaalmeedia ja sellest saadav rahuldus talle on.

              Vastus, miks võivad mehed nii käituda, peituvad ju samas näites. Ühte erutab üks asi, teine teine.

              Ühte Peetrit see, kui saab meemides kõneleda, kelle iga postitus on fokusseeritud oma ingroupi soosingu saamiseks. Teist Virginia venda see... et nende postitus on mõeldud oma ingroupi soosingu saamiseks. Sama teema.

              Ingroupi erinevus on juba maailmavaateline küsimus. Ja 2021 on siiski, maailmavaateid erinevaid.

              Kommentaar


                Väga hariv teema siin viimastel lehtedel. See tähendab siis, et sots meedia ei olegi oma kordumatu isiksuse ja omapära eneseväljenduse digitaalne vorm, vaid kari noori paaviane kasutavad seda oma paaritumismängudeks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Küss oli tegelikult hoopis selles, et miks mehed ja muud olendid 3nda laine feminismi ja muud woke paska levitavad ja miks see in on.
                  Sest nad püüavad ennast lunastada (kes teadlikult, kes alateadlikult). Tegelikuses on neil aga lahendamata teema(d) minevikust (kes on n.ö ise kotid taha saanud, kes pannud) ja lihtsalt valetavad endale (peidavad, eiravad tõde vms). Sealt ka ütlus, et minevikuta pole tulevikku.
                  See on muidu üldine trend ja sugu ei küsi.

                  Selline üldine kirjeldus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Ei vaidlusta tema ajukapatsiteeti, vaid rääkisin rohkem tema maneerist ja sellest, kuivõrd tähtis sotsiaalmeedia ja sellest saadav rahuldus talle on.

                    Vastus, miks võivad mehed nii käituda, peituvad ju samas näites. Ühte erutab üks asi, teine teine.

                    Ühte see, kui saab meemides kõneleda, kelle iga postitus on fokusseeritud oma ingroupi soosingu saamiseks. Teist see... et nende postitus on mõeldud oma ingroupi soosingu saamiseks. Sama teema.

                    Ingroupi erinevus on juba maailmavaateline küsimus. Ja 2021 on siiski, maailmavaateid erinevaid.
                    Miks just Koppel? Kirjutajaid ju teisi palju, peale selle on ta anonüümses foorumis aktiivne.

                    Mul üks tuttav vanamees elab sugulastega samal krundil, köigil oma hoone elamiseks aga omavahel väga ei räägita sest väga ei sallita. Vanamees sattus kord sugulase mehega koos garaaži ees suitsu tegema, aga tal sai suits otsa. "Saad ühe suitsu anda" küsis. Sugulase mees, kellel täispakk suitse käepärast: "Oota natuke, ma pean Ave käest küsima". Tuttav vanamees löi käega sellise jutu peale ja rohkem nad rääkind pole.

                    Ehk siis mökkamid ja tallaalused on alati olnud, lihtsalt pole see varem kunagi ajaloos nii in olnud kui praegu.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Miks just Koppel? Kirjutajaid ju teisi palju, peale selle on ta anonüümses foorumis aktiivne.
                      No vaata, mõnu tõi oma jutu illustreerimiseks ühe näite, ma tõin enda jutu illustreerimiseks teise näite. ära üle mõtle liialt. henno puhul ei küsinud ju, miks just henno...

                      seal anonüümses foorumis on ta umbes samasuguse liiniga muidu ja ta sealne anonüümsus on umbes sama nagu mõnuagendil siin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Väga hariv teema siin viimastel lehtedel. See tähendab siis, et sots meedia ei olegi oma kordumatu isiksuse ja omapära eneseväljenduse digitaalne vorm, vaid kari noori paaviane kasutavad seda oma paaritumismängudeks?
                        Noor paavian valib (insta) sönumitest lahedama pakkumise välja ja nii ta läheb. Parimad naisisendid tinderisse ei ronigi. Tulem on muidugi see, et 80% isaseid muutuvad naisolevuste jaoks tähtsusetuks olluseks, mille vöiks ära süüa nagu seda teeb 8 kilone emane haug isasega pärast paaritumist.

                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Sest nad püüavad ennast lunastada (kes teadlikult, kes alateadlikult). Tegelikuses on neil aga lahendamata teema(d) minevikust (kes on n.ö ise kotid taha saanud, kes pannud) ja lihtsalt valetavad endale (peidavad, eiravad tõde vms). Sealt ka ütlus, et minevikuta pole tulevikku.
                        See on muidu üldine trend ja sugu ei küsi.

                        Selline üldine kirjeldus.
                        Täitsa nöus. Ma ise arvan, et see on liiga hea elu tunnus, kui köik vajalik on olemas ja hädavajalikke asju vöetakse iseenesest möistetavalt. Kui sa köike tolereerid, siis mille eest sa üldse seisad? Hiinlastel, moslemitel ja venelastel ei ole selliseid probleeme. Huvitav milline kultuur löpuks peale jääb?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          No vaata, mõnu tõi oma jutu illustreerimiseks ühe näite, ma tõin enda jutu illustreerimiseks teise näite. ära üle mõtle liialt. henno puhul ei küsinud ju, miks just henno...

                          seal anonüümses foorumis on ta umbes samasuguse liiniga muidu ja ta sealne anonüümsus on umbes sama nagu mõnuagendil siin.
                          Nojah, sul on öigus.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Sest nad püüavad ennast lunastada (kes teadlikult, kes alateadlikult). Tegelikuses on neil aga lahendamata teema(d) minevikust (kes on n.ö ise kotid taha saanud, kes pannud) ja lihtsalt valetavad endale (peidavad, eiravad tõde vms). Sealt ka ütlus, et minevikuta pole tulevikku.
                            See on muidu üldine trend ja sugu ei küsi.

                            Selline üldine kirjeldus.
                            Ma ei tea, et mul mingeid teemasid või teemat oleks minevikust. Aga ma kasvatan tütart ja mul pole midagi selle vastu, kui toetada feminismi, kui ma saan see läbi talle veidigi kergemat tuleviku pakkuda ning kui see läbi on tal väiksem võimalus, and no disrespect, Kaala sugustega kokku saada.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Rannamaja Tanel v

                              Cabronil ja so söbral öigus, profitit hakkab löikama see, kellel mingisugunegi staatus, ülejäänud körsikud vöitlevad järele jäänud luudade eest, kellel joppab kellel mitte. Insta muutis "mängu" globaalseks ja tinder tekitas naistes ebareaalsed ootused, seega keskmise härra jaoks suhteliselt kusine seis vörreldes sellega mis 10 a. tagasi (pre 2012), ajaloos pole ilmselt nii palju süütuid kutte teismetes ja 20ndates olnud kui praegu. sjw vendi küll keegi ei kepi
                              Millsteks need ootused siis kujunenud on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ma ei tea, et mul mingeid teemasid või teemat oleks minevikust. Aga ma kasvatan tütart ja mul pole midagi selle vastu, kui toetada feminismi, kui ma saan see läbi talle veidigi kergemat tuleviku pakkuda ning kui see läbi on tal väiksem võimalus, and no disrespect, Kaala sugustega kokku saada.
                                Töenäoliselt kunagi 40sena kui tast tubli karjäärinaine virgunud on, vallaline ja lasteta, mötleb et kus kurat see asi nässu läks,et ikka önnetu
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X