320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Sa tahtsid ikka "pilti" öelda?
    Just seda ka muidugi.
    Tänan sind murelik kaaskodanik.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kas Pintsi (väike) sõber ei taha kodus püsida?
      Pisike Pints püsib kenasti luku taga.
      Üldse viimastel kuudel ainult korra või kaks pea toast välja pistnud, sest jalg on haige (bad pun intended).

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Pole aimugi, mis selle diskussiooni põhjustas, aga mul on 3 last ja sain hakkama. Palju Sul?
        ilmselt said tegelikult aru, et ma ei viidanud laste arvule või nende kasvatamisele. Ega lastele üleüldse vaid noh... kuidas nüüd viisakalt öelda... tõin paralleeli suhtumise osas mingisse kriitilise tähtsusega küsimusse.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          ilmselt said tegelikult aru, et ma ei viidanud laste arvule või nende kasvatamisele. Ega lastele üleüldse vaid noh... kuidas nüüd viisakalt öelda... tõin paralleeli suhtumise osas mingisse kriitilise tähtsusega küsimusse.
          ilmselt? kahtlen.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Palun ära vala mu saele õli, ma ei viitsi enam sel teemal. Lepime kokku, et Sinu jaoks on pandeemia ja minu jaoks paanika*, ebamugav on kõigil.

            * liiga vähe tõsiseid haigusjuhtumeid, et muretseda; vist mitte ühtegi surma. Pole viimasel ajal viitsinud selleteemalisi uudiseid enam lugeda. Eesti kontekstis siis, see, mis toimub mõnes kuskil, kus on kõik tingimused loodud selleks, et gripilaadne toode vikatiga lõikaks, ei ole minu mure.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              SARS oli nii raske haigus, et tappis kõik ära enne, kui inimene kedagi nakatada jõudis.

              Kommentaar


                Kuna väga palju muud võib jääda varju, siis https://www.delfi.ee/news/paevauudis...st?id=89306717. Pani kohe mõtlema, vaadake kah võimalusel tiikide ümbrused üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Palun ära vala mu saele õli, ma ei viitsi enam sel teemal. Lepime kokku, et Sinu jaoks on pandeemia ja minu jaoks paanika*, ebamugav on kõigil.

                  * liiga vähe tõsiseid haigusjuhtumeid, et muretseda; vist mitte ühtegi surma. Pole viimasel ajal viitsinud selleteemalisi uudiseid enam lugeda. Eesti kontekstis siis, see, mis toimub mõnes kuskil, kus on kõik tingimused loodud selleks, et gripilaadne toode vikatiga lõikaks, ei ole minu mure.
                  Tõesti ei pane muretsema kui arstid ütlevad otse välja, et isikukaitsevahenditega on ******* juba praegu kui kriis on Eestis alles algamas? Ei pane muretsema, et suur osa plaanilist ravi on teadmata ajaks edasi lükatud? Täiskasvanud inimene võiks ju oma ninaotsast natuke kaugemale näha

                  Kommentaar


                    väike koomix stokizt



                    1. ple mõtet muretseda - mitte ühtegi surma
                    2. no ok paar tükki haiglas keda kotib
                    3. ok ok kõik surevad, nüüd vb tõesti aeg karantiini minna
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ma ikka imestan jälle, kui paljud inimesed on erroris, et nad peavad kodus olema. Ses mõttes et 'mul pole midagi kodus teha'. Kuidas? Kus on huvid? Raamatud, plaadid, filmid, mängud, suurpuhastus, suurepärane aeg catchupida enda jaoks mu meelest.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Palun ära vala mu saele õli, ma ei viitsi enam sel teemal. Lepime kokku, et Sinu jaoks on pandeemia ja minu jaoks paanika*, ebamugav on kõigil.

                        * liiga vähe tõsiseid haigusjuhtumeid, et muretseda; vist mitte ühtegi surma. Pole viimasel ajal viitsinud selleteemalisi uudiseid enam lugeda. Eesti kontekstis siis, see, mis toimub mõnes kuskil, kus on kõik tingimused loodud selleks, et gripilaadne toode vikatiga lõikaks, ei ole minu mure.
                        Võttis juhmiks. Päriselt. Hämmastav inimene.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kõikidele fännidele ei viitsi vastata, aga kui see viimane küsimus oli mulle, siis ma vastan stiilis, et mul ei ole naistepäeva vaja, et Naisele lilli kinkida.
                          ilmselt mitte kellegi elu see ei sega kui sa oled loll nagu lauajalg, aga arvesta, et sinu rumaluse ja samasuguste rumalate pärast on sellises olukorras suur võimalus, et järgmised kuud oleme samamoodi edasi karantiinis, sest debiilikute arust on see paanika.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Kuna väga palju muud võib jääda varju, siis https://www.delfi.ee/news/paevauudis...st?id=89306717. Pani kohe mõtlema, vaadake kah võimalusel tiikide ümbrused üle.
                            Ei tasu uurima minna. Nähvatavasti ohustab peamiselt küll vanu inimesi, aga ohtlik on igaühele. Loodame, et suudetakse need juhtumid isoleerida ja asi ei võta pandeemia mõõte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kõikidele fännidele ei viitsi vastata, aga kui see viimane küsimus oli mulle, siis ma vastan stiilis, et mul ei ole naistepäeva vaja, et Naisele lilli kinkida.
                              Ei olnud kaugeltki kellelegi otseselt mõeldud. Juba oma tutvusringkonnas + sotsiaalmeedias ja isegi tavameedias imestan kui palju kurdetakse.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Surfasin Amazonis, mida ma eriti tihti ei tee. Tahtsin maiustuste megapakke uurida, leidsin ühe huvitava variandi ning läksin vaatama, mida veel pakutakse. Peale mitut siinses kaubanduspildis rariteetset eset jäi lampi silma üks reha, klikkisin peale. Alljärgnevalt sattusin järjepanu huvitavate tähelepanekute otsa:

                                - See pole reha, vaid seljasügaja.
                                - See pole ainus seljasügaja, vaid sellised asjad on USA-s konkreetselt "Manual Back Scratcher"-id ning olemasolevat mitutkümmet analoogi on võimalik isegi pingeritta seada.
                                - Millegi pärast kuulub sinna "Manual Back Scratcher"-i pingeritta ka terveks päevaks nähtamatult püksikute alla mõeldud vibraatorilaadne seade.

                                Mina pole seljasügajat oma silmaga kunagi näinud igatahes.
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X