320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmine suvi tegi firma suvepäevadel sellise lükke, et viis meile kõikidele läbi esmaabi koolituse/kursuse. 4 erinevat reaalelus juhtuda võivat case, läbiviijad tegelased, kes igapäevaselt sarnaste asjadega kokku puutuvad. Kunagi tsikli lube tegin siis pidin ka "esmaabi kursuse" läbi tegema, aga too oli nohu selle kõrval mis suvekatel oli. Õpetati kenasti olukorda hindama, et mitte ohtu seada ennast ja kannatanule lisa vigastuste tekitamist. Samuti kõned operaatorile, mis inf on oluline, mis mitte. Soovitan.

    Kommentaar


      Ükskord tantsis üks ilmselgelt narkojoobed tüüp Pärnu maantee viadukti otsal, seal pöördel, kus tee keerab tondi poole. Helistasin siis politseisse, sest tüüp tegi seda ka autoteel. Seletan, siis seda kohta, sest ise olin üle tee ja räägin, et viadukt ja pöördel on putka, selle ees. Tädi teisel pool, et te mõtlete tanklat? Mina, et ei tankla on 30 meetrit taga pool, seal on putka täpselt ristil. Ja siis vist viskas tädil koppa ette, sest ta ütles, et tema ei tea mis ristiga siis tegu on ja tema ei tea kuhu saata. Ennem kokkuleppele ei saanud, kui ma ütlesin, et ok, las tantsib siis tanklas. Veider kogemus.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        2004, Tartu

        [/I]
        See on küll üllatus, et vaikiv mees on Eve :O

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          See on küll üllatus, et vaikiv mees on Eve :O
          need pole mõistagi mu isiklikud mälestused,
          aga paljud need lood on sarnased - hiljem tuleb veel helistajale kohtukutse ka (standardse ähvardusega sundtoomisele), sest oli ta ju tihti viimaseid inimesi, kes rasketesse vigastustesse surnud ohvrit elusana nägi

          sealt ka nii mõnegi süsteemi rataste vahele tõmmatud inimese lubadus, et see oli viimast korda üritada head teha ja õigesti käituda
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Ma olen korra käinud politseis tunnistusi andmas. Pidin õpetama majanduspolitseinikule, kuidas EBay töötab.

            Kommentaar


              Ma pidin kunagi kiirabi kutsuma ühe Mustamäe kooli juurde. Loomulikult kui ma kooli nime ütlesin, siis dispetšer ikkagi raius et aadressi on vaja muidu nad välja ei sõida. Lõpuks pidin telefon käes hoonetekompleksile ringi peale tegema, et leida maja aadressisilt. Siis hakkasid liikuma. Kõne kestis ehk 7-10 minutit. Kui nad kohale jõusid, siis helistasid uuesti ja küsisid kuidas hoovi sõita.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Mul on olnud sama olukord Kuressaares, sest häirekeskuse Pärnu inimene ei tunne seda piirkonda. Jaurasin samuti oma 10 minutit, aga õnneks jõudis kohalik brigaad kohale varem, kui tädi telefoni otsas oma tahtmise täpse aadressi osas sai.

                Kommentaar


                  Paar a tagasi rotermanni kvartalis üks selge laksu all, omaette pobisev maikaga vend kõndis, relv käes. hellasin 110, küsiti, et kuhu vend läheb. no ütlesin, et ahtri olerexi suunas kõnnib. ja küsiti, et aga edasi? Vastasin, et ega ma ei tea ju, küsiti ilmselt päris sirge seljaga seepeale, et "aga kas te vaatama ei saa minna?". Vastasin vähem viisakalt, et ehk ei oleks mingi ainete all olevat relvaga venda tavakodanikul kõige mõistlikum jälitada. Sinna see vestlus meil ka jäi. Ekipaaži selle 5 min jooksul ei märganud, mis ma kaugelt mere pst ja ahtri nurgalt jälgides veetsin.

                  Kommentaar


                    Siit võib jääda mulje, et häirekeskuses töötavadki ainult täielikud totakad ja sinna helistamine on by far mõttetuim tegevus üldse.
                    Vastukaaluks enda kogemused, kus on mõni joodik külmal ajal pargipingil unne suikunud, on eranditult olnud väga positiivsed ka juhul ,kui mu juhend on ebamäärane a la "Turu ees, linnavalitsuse vastas".
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Kuskil 1-2 kuud tagasi öösel/varahommikul nägime ka sõpradega ühte meest meelemärkuseta selili sõiduteel lebamas. Häirekeskusele piisas väga hästi juhendist, et tegemist Viru tänava bussipeatusega linnast väljuval suunal. Ja üleüldse oli professionaalne suhtumine sealt poolt.

                      Lugu ise paistis selline, et sigalakku täis härra kukkus Musumäelt alla ja lõi pea korralikult ära. Meie ja üks mööduv taksojuht läksime siis appi. Mingi hetk tuli ta teadvusele kui sai sõiduteelt ära tõstetud. Alles siis kui paarkümmend minutit hiljem saabunud kiirabi oli kohapeale tulnud ilmus ka mäe pealt (kus pidu oli täies hoos) alla üks härra sõpradest, kes oli teda igatsema hakanud. Kiirabi viis mehe vastuseisust hoolimata lõpuks kuhugi ära. Aga tundub, et midagi hullu polnud kuna järgmisel lõunal oli kangelane samade riietega juba Kristiine ees Bocki libistamas.

                      Kommentaar


                        https://www.delfi.ee/news/valeinfo/u...it?id=90663047

                        Kui teil vähk tekib, saatke vanemad pereteraapiasse, peaks aitama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Aastase lapse emale soovitatakse Facebookis ajukasvaja raviks MMS-i, peedimahla ja kanepit
                          kui juba surm on silme ees, siis uppuja haarabki õlekõrrest

                          aga ärev aeg ongi lamemaalastel lõplikult lühise tekitanud, kuudepikkune vaevlemine ära väsitanud
                          ning tekitanud tunde, et mingit viirust polegi olemas

                          Algselt postitas Paul
                          Austraalia valitsus soovib lihtsalt rahvast kontrolli alla saada
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Negatiivse mõtlemise ja vähkkasvaja seose osas on vistist isegi tõsiseltvõetavaid uurimustöidki tehtud.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              kui juba surm on silme ees, siis uppuja haarabki õlekõrrest
                              Ei süüdistagi siin ju ema, ise läheksin ka mustas masenduses täiskuul lamba verd ohverdama allikavette kui ikka lapse elu kaalul on. Aga need inimesed, kes süüdimatult kirjutavad mingit pullisitta sellerimahla tervendavast jõust, peaks ju tegelikult vastutusele võtma kuidagi. Originaalpost on siin muidu https://www.facebook.com/groups/2826...9706446532702/
                              Saatke palun teavitus FB-le rämpssisust vms, kui piisavalt palju teateid tuleb, äkki võetakse see pöörane grupp korrakski maha.

                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Negatiivse mõtlemise ja vähkkasvaja seose osas on vistist isegi tõsiseltvõetavaid uurimustöidki tehtud.
                              Näita palun

                              https://digest.bps.org.uk/2017/04/20...-cause-cancer/

                              Googeldades leidsin ainult selleainukese artikli, mis ei olnud veidrate antivaxxer raamatute jms produktidega ümbritsetud reklaamidega. Ja et after the fact mingi psühhiaatri abil saame vähist lahti on lihtsalt insane väide ju. Seda enam kui ravi on vanemate saladuste avaldamises ja hingede vabastamises. Mis see on mingi 12s sajand või?

                              Kommentaar


                                Ma olen viimased 10 minti Õhtulehe (spordi sektsioonis) mingeid instagrammi perseid scrollinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X